PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Shadic vs Joker

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 EmptyPon 06 Sty 2014, 12:41

- Aaa! To już koniec!  Buizel na początek użyj Zamieci, a Kricketot Szamotającego się robaka dwa razy. Po wykonaniu ataków Kricketot ucieka jak najdalej od Buizela, a Buizel używa fali zwróć uwagę na Eevee jest najmniej zmęczony! Buizel kiedy efekt fali zniknie  ponownie zaatakuj Zamiecią, a następnie Ciosem dźwiękowym. Kricketot na finał skocz na obeliska, a Buizel wtedy ma za zadanie użyć wielkiej fali. Kricketot, jak fala już zniknie użyj Szamotającego się robaka, ale 3razy. Po wykonaniu szamotających się robaków oboje próbujecie wspiąć się na na obeliski. Kricketot jesteś mały wykorzystaj to! Rób uniki kiedy tylko masz okazje. Jeśli nie uda Ci się wspiąć na obeliska uciekaj tak aby Buizel Cię nie przytopił swoim atakiem fali i Kricketot bij tylko Eevee! Buizel ty też pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 EmptyPon 06 Sty 2014, 13:20

- O nie nie kochany, tak dobrze to nie ma... - mruknąłem kładąc ręce na klatce piersiowej. Musiałem szybko pozbyć się Buizela. Kricketot nie powinien sprawiać kłopotu.
- Shadow, Vennie! Szybki Atak i Cios Głową jednocześnie na Buizela! Shad jeśli Buizel to przetrzyma dobij go Hiper Głosem i Kulą Cienia! Vennie Ty zajmiesz się Kricketotem używając Wodnego Pulsu i Ciosu Głową! Pokażemy im z jakiej gliny jesteście ulepieni! - krzyknąłem zagrzewając towarzyszy do walki.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 EmptyPon 06 Sty 2014, 14:49

Kolejka szybkości: Buizel, Zigzagoon, Eevee, Kricketot.

Celność ruchów w tej kolejce bła zaskakująca. Przeciwnicy obrywali raz po raz. Buizel i Eevee padli w tej rundzie a pozostałe Pokemony mają energii już tylko na kolejną rundę.

Zigzagoon 8% HP - 1Attack
vs
Kricketot 9% HP -1 Attack

Arena bez zmian. Burza piaskowa dalej trwa.

Shadic, Joker, ja.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 EmptyPon 06 Sty 2014, 15:48

- Dobra robota przyjacielu - szepnąłem wycofując Shada do Balla by nie narażać go na dodatkowe obrażenia. Teraz wszystko w rękach Vennie.
- Dobra malutka czas na ostateczny cios! Zaatakuj go Ciosem Głową! Jeśli nie zdążysz z atakiem odepchnij go Wodnym Pulsem! Pokaż na co cię stać! Napewno ci się uda! - krzyknąłem zagrzewając Vennie do ostatniego ataku.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 EmptyPon 06 Sty 2014, 16:14

-Miejmy nadzieje Kricketot, że nam się uda wierzę w Ciebie! Przeciwnik nie ma zbyt trudnej do ominięcia taktyki na początek zrób unik przez odskoczenie  w bok tak, żeby Cios Głową nie zadał Ci obrażeń. Wtedy szybko zaatakuj Szamotającym się robakiem wtedy Vennie nie będzie miał szans na atak. Jeśli, jednak Veniee da radę zaatakować Wodnym Pulsem również zrób unik.. Proszę Kricketot.. Dasz radę.. Wierzę w Ciebie - Krzyknąłem do mojego poke-robaka.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 EmptySro 08 Sty 2014, 17:19

Bez zbędnego pisania uważam, że ostatnia runda należała do Jokera.

Tak więc jego stworki zdobywają po 1 levelu. Obaj uzupełnijcie swoje karty postaci o ataki poznawane przez wasze stworki do ich poziomów bo widze w obu kartach braki.

See ya~
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Shadic vs Joker
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Walka Shadic vs Filipos44
» Walka Aquarius vs Shadic
» Shadic vs Filipos
» Shadic vs Lizzymon.
» [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: