PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 I event z okazji zmarłych

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptySro 26 Paź 2016, 23:18

I event z okazji zmarłych 481831

Zdemoluj mi pokój

Zabawa jest banalnie prosta. Wybierasz jeden z poniższych przedmiotów i niszczysz mi pokój. Jednocześnie możesz rozwalić jeden przedmiot/obiekt. Post musi mieć minimum 3 linijki, krótsze są nieważne. Czekam na zapisy do jutra. Obowiązuje kolejka. Gdy wszyscy zniszczą po jednym przedmiocie można pisać od nowa.

Do niszczenia posłużą wam:
1. łyżeczka do herbaty
2. wełniana poduszka
3. Kaktus w ceramicznej doniczce
4. gumożelek
5. miska makaronu
6. dildo

Każdy przedmiot może zostać wybrany tylko raz. Po 15 jutro można niszczyć. Do wygrania niespodzianki z górnej półki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptySro 26 Paź 2016, 23:29

Wybieram.. Zaraz skąd Dildo u ciebie w pokoju ?? Ale dla jaj niech już to będzie XDD
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 14:44

dla jaj... nojasne.

miska makaronu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 14:48

Dla mnie możecie już zaczynać. Gdyby ktoś chciał dołączyć to niech od razu wejdzie w kolejkę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 14:52

Biere łyżkę. Uderzam łyżką w telewizor! W tył, przód, bok ile wlezie! Aby ekran pękł! Uderzam na jak najmocniej się da! Chcę zniszczyć marzenia telewizora i jego ekran! Aby były iskry! Uderzam łyżką jak bym zadawał ciosy nożem! Telewizor musi poczuć ból! Ból za brak zasięgu i reklamy Polsatu!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 15:47

Skoro już wybrałem broń, którą jest Dildo.. Na szczęście miałem pod ręką rękawiczki, więc mogę tego bez lęku dotykać. Rozpoczynam "akcję" sprawdzając na stole, jak twarde jest to urządzenie. Jednak szybko puszczają mi nerwy przez to, że stół jest za niski, żeby stać przy nim lub siedzieć na krześle a za wysoki, by siedzieć na ziemi i coraz mocniej uderzam "zabawką" w nogi stołu, blat i inne.. Najważniejsze, by drzazgi leciały.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 15:53

Na cel obrałem kwiaty. Dlaczego? Bo to najprostsza rzecz jaką można wybrać. Dlaczego cała reszta rzuciła się na telewizory i stoły? To dość idiotyczne. Ruszyłem w kierunku kwiatków obserwując je od góry do dołu.
Jeśli były takiej wielkości, że bez problemu zrzuciłbym je razem z doniczką na ziemię to tak robię. Następnie depczę po nich, wyrywam im liście, zabijam. Gdyby jednak były zbyt duże to nie zostawiam z nich ani jednego listka.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 19:03

Placki tak męczył mój biedny poradziecki telewizor łyżką do herbaty aż biednej złamał się trzonek. Ze szczątków urządzenia wyskoczył mega kamień. Po bliższym przyjrzeniu okazało się, że to Cameruptite.
Zeromus drylował dildosem stolik aż drzazgi leciały. Z małej szufladki wytoczył się Manectite.
Plany Jokera spaliły na panewce, wybrał za dużo obiektów do zniszczenia na raz i nie użył swojego narzędzia zagłady. Kwiaty stoją jak stały a gracz nie zdobywa żadnej nagrody.

Niszczcie dalej!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 20:09

obowiązuje kolejka? XDDD

W takim razie podchodzę do okna unosząc miskę z makaronem. Wpatruję się w nie przez chwilę zastanawiając się nad sensem tego, co robię. Osoby obok zdemolowały już kilka przedmiotów, a ja nie byłem w stanie zabić jednego kwiatka? To było nie do pomyślenia. Postanowiłem uderzyć miską w szybę z nadzieją, że jest taka stara. Jeśli miseczka tego nie zbiła wziąłem kawałki szkła/miskę do rąk i zacząłem bić nią okno.
Powrót do góry Go down
Snorunt

Snorunt


Liczba postów : 48
Join date : 16/09/2016

I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych EmptyCzw 27 Paź 2016, 23:12

To i ja się pobawię c: //

Podczas, gdy inni rzucili się na narzędzia zbrodni rodem z Jamesa Bonda (a w szczególności dildo), ja postanowiłam wykorzystać to co tak usilnie próbował zniszczyć Joker, sięgając po niepozorną roślinkę figurującą na liście z numerem 3. Być może sam kaktus nie mógł za wiele zdziałać swoimi kolcami, jednak to, w czym siedział już tak. Podeszłam więc do witryny znajdującej się koło narożnika i z całej siły miotnęłam w nią, celując głównie w szybę, ceramiczną doniczką z bonusową zawartością.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





I event z okazji zmarłych Empty
PisanieTemat: Re: I event z okazji zmarłych   I event z okazji zmarłych Empty

Powrót do góry Go down
 
I event z okazji zmarłych
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» II event z okazji zmarłych
» Event urodzinowy.
» Event urodzinowy!
» Event zgadywankowy x n
» Świąteczny event

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Eventy-
Skocz do: