PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy do psychiatryka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Zapisy do psychiatryka  Empty
PisanieTemat: Zapisy do psychiatryka    Zapisy do psychiatryka  EmptySob 27 Cze 2015, 21:40

Imię "Ksywka" nazwisko:
Data urodzenia i wiek:
Wygląd:
Rodzime miasto/Miasto startu i region:
Charakter postaci: Nie akceptuję jakichś wybrańców losu ani żadnych takich
Historia: Minimum 10 linijek

Starter: Jeśli to nie starter regionalny to w historii napisać skąd się go ma. Musi być koniecznie 1 forma i nie może być legendą

Dodatkowy Ekwipunek: Muszę się na niego zgodzić

Cele podróży: do czego zmieżamy chyba nie trzeba wiele tłumaczyć

Prośby: wszelkiego rodzaju prośby w sprawie gry dotyczące rywali (Czy mają się pojawić i jacy mają być) lub pokemony które chcesz złapać

[url=Box]Box[/url][url=Konto bankowe]Konto bankowe[/url][url=Karta postaci]Karta postaci[/url]

Kod:
[center][b]Imię "Ksywka" nazwisko:[/b]
[b]Data urodzenia i wiek[/b]:
[b]Wygląd[/b]:
[b]Rodzime miasto/Miasto startu i region[/b]:
[b]Charakter postaci[/b]:
[b]Historia[/b]:

[b]Starter[/b]:

[b]Dodatkowy Ekwipunek[/b]:

[b]Cele podróży[/b]:

[url=Box]Box[/url][url=Konto bankowe]Konto bankowe[/url][url=Karta postaci]Karta postaci[/url][/center]

1. Nie zależnie od regionu akceptuje megaewolucję stałe jak i te z powrotem do poprzedniej formy
2. Pisać schludnie bez przekleństw
3. Ja odpowiadam za pokemona.
4 Jeśli zaakceptuję gre to jak najszybciej stworzyć kartę postaci, box i konto bankowe
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

Zapisy do psychiatryka  Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do psychiatryka    Zapisy do psychiatryka  EmptyCzw 02 Lip 2015, 08:39

]Imię "Ksywka" nazwisko: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Data urodzenia i wiek: 2002 01 03 Chrząchszczywyżoszyce w powiecie Łękołody
Wygląd: zwykły niczym się nie różniący od innych chłopak, nosi niebieską koszulkę z Latiosem i czerwone spodnie z Latias. Włosy koloru ciemny bląd.
Rodzime miasto/Miasto startu i region: Muvillę, Hoenn.
Charakter postaci: Wesoły i przyjacielski, łatwo znajduje przyjaciół i nawiązuje nowe kontakty.
Historia:
Pewnego dnia musieliśmy opuścić Polskę, był to piękny kraj, chociaż na drodze nic nie było widać bo pan Donald T. postawił ekrany czy jak to sie nazywało ale przejdźmy do mojej historii. Zamieszkaliśmy w Hoenn w mieście Mauvillę, mój tata był naukowcem, wynalazł tłumacz mowy Pokemonowej na nasz, wręczył mi go razem ze swoim Eevee na moje 10 urodziny, po trzech latach ojciec przyłączył się do zespołu Magma i razem ze swoim Flareonem i Porygonem pracują nad maszyną by móc się dokopać do Groudona (moja historia dzieje się miesiąc przed kryzysem klimatycznym). Ja i moi najlepsi przyjaciele, Jim (Ma ze sobą też Eevee) i Dave (Ten ma Pichu i Rattatę) ze swoimi Pokemonami postanowiliśmy odnaleźć bazę zespołu Magma i dziś ruszamy w drogę!
Starter: Eevee

Dodatkowy Ekwipunek:
Tłumacz z języka Pokemonowego na nasz (Nie działa tłumaczenie tego co mówi Lapras i Arceus)

Cele podróży:
Odnaleźć bazę Magmasów, założyć Hodowlę Eevee.

Prośby: Chciałbym złapać: Carvanhę, Minuna i Plusle oraz Azzurila.
[url=Box]Box[/url][url=Konto bankowe]Konto bankowe[/url][url=Karta postaci]Karta postaci[/url][/center]
Powrót do góry Go down
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Zapisy do psychiatryka  Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do psychiatryka    Zapisy do psychiatryka  EmptyCzw 02 Lip 2015, 12:41

Historia średnia :/ Nie bardzo moje klimaty, ale niech będzie zrobię ci grę niedługo Smile (Jak dowiem się coś o kryzysie klimatycznym Razz)


__________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

Zapisy do psychiatryka  Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do psychiatryka    Zapisy do psychiatryka  EmptyCzw 02 Lip 2015, 16:14

Kryzys klimatyczny, czyli inaczej walka Groudon kontra Kyogre w Sootopolis :-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy do psychiatryka  Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do psychiatryka    Zapisy do psychiatryka  Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy do psychiatryka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~Zapisy~
» Zapisy~
» >Zapisy<
» Zapisy
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: