PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Freaky'iego

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptyPon 22 Cze 2015, 21:30

Musisz zaliczyć jedną walkę, jeden skan i rozpoczęcie gry. Test zakończy się w momencie, w którym uznam że to już czas. Very Happy

Rozpocznij i poprowadź grę dla dziewczyny imienia Tya której starterem jest Belsprout i podróżuje przez Kanto by zostać mistrzem Pokemon.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptyWto 23 Cze 2015, 15:02

Nie wiem jakie jest położenie owej Tya'i więc umieszczę ją W Viridian City
___________________________________________________________
Słońce świeciło nad tobą i wyraźnie ucieszonym Belsprout'em. Twój pokemon wesoło skakał wokół ciebie. Może był szczęśliwy bo ma partnerkę i będzie się mógł stać silniejszy a może dla tego że kochał taką pogodę. Lecz co z tobą przed sobą miałaś tylko Drogę numer 2 która zaprowadzi cie do Lasu Viridian (Viridian Forest) czy to właśnie tam chcesz się teraz udać? Możesz tam spotkać sporo ciekawych pokemonów jak i trenerów szukających wyzwania. Zdecydujesz się? Twojego Belsprout'a ewidentnie rozpiera energia i długo w miejscu nie poskacze.

_____________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptyWto 23 Cze 2015, 15:31

Pogłaskałam mojego Belsprouta po głowie i ruszyłam prosto w stronę lasu Virdian. Chciałam zmierzyć się z liderem w gymie w Pewter.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptyWto 23 Cze 2015, 15:51

Trochę dłuższy post by się przydał gdyż ten jest za krótki. Jeśli nie wiesz co napisać to kopiuj swoje myśli i nim się obejrzysz a będziesz miał ponad 5 linijek ^^
________________________________________________________________________
Ruszyłaś zatem ze swoim Belsprout'em w stronę lasu drogą numer 2 i po kilku chwilach gdy zaczęłaś opuszczać tą ścieżkę zobaczyłaś pełno pokemonów robaków takich jak Caterpie, Metapod oraz mnóstwo Kakun otaczały one wszystkie pewnego chłopaka który jak zauważyłaś po Poke ballach przy pasku również był trenerem. Na jego ramieniu siedział wesoły Wedlee. Twój Belsprout Zauważywszy całe zamieszanie pobiegł szybko w stronę trenera aby zobaczyć co się tam dzieje.
- O witaj maluchu gdzie twój zgubiłeś się? Gdzie twój trener?- Zapytał twojego pokemona a gdy cię zobaczył wstał oraz cię zaczepił
-Hej czy ten pokemon jest twój? - Zapytał cię miły jegomość

_____________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptyWto 23 Cze 2015, 17:23

Dobrze. Smile
____________________________
Pełno robaczych stworków, czy są dzikie i atakują tego chłopaka? A może to jego Pokemony bo kolekcjonuje tego typu stworki? Tak czy owak nie wiedziałam nic o moim Belsproucie oprócz tego, ze jest super przyjacielem. Zrobiłam więc mu szybko skan i podbiegłam do trenera.
- Tak, to mój Pokemon, stało się coś? - spytałam kolesia i ustawiłam się w takiej pozycji, z której mogłabym rozpocząć walkę, lub gdy to będzie beznadziejne - ucieczkę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptyWto 23 Cze 2015, 20:41

Nazwa Pokemona: Bellsproutl Ż

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poziom: 5
Typ:Trawa/Trucizna
Łańcuch ewolucji: Bellsproutl-(21lvl)->Weepinbell -(Trawiasty Kamień) -> Victreebel
Obecne Ataki: Dzikie pnącza (Vine Whip)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Bellsprout jest zawsze radosnym i pełnym energii Pokemonem. Zawsze marzył aby ewoluować w Victreebel'a i stać się silnym. został wręczony Tya'i jako starter. Bellsprout bardzo ją lubi i jest jej posłuszny
Zdolność: Chlorofil (Chlorophyll) - Kiedy jest słonecznie szybkość pokemona się podwaja. Jednak szybkość się nie podwoii jeśli słońce jest za silne
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Viridian City. Miejsce wręczenia
Ball: Pokeball

Kod:
Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Bellsproutl [color=red]Ż[/color]
[img]http://http://www.serebii.net/xy/pokemon/069.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b][color=#006600]Trawa[/color]/[color=#990099]Trucizna[/color][b][/b]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Bellsproutl[/u]-(21lvl)->Weepinbell -(Trawiasty Kamień) -> Victreebel
[b]Obecne Ataki:[/b] Dzikie pnącza (Vine Whip)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Bellsprout jest zawsze radosnym i pełnym energii Pokemonem. Zawsze marzył aby ewoluować w Victreebel'a i stać się silnym. został wręczony Tya'i jako starter. Bellsprout bardzo ją lubi i jest jej posłuszny
[b]Zdolność:[/b] Chlorofil (Chlorophyll) - Kiedy jest słonecznie szybkość pokemona się podwaja. Jednak szybkość się nie podwoii jeśli słońce jest za silne
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Viridian City. Miejsce wręczenia
[b]Ball:[/b] Pokeball

------------------------------------------------------------------------------------------

Gdy zaczęłaś robić swoją "Pozę bojową" zauważyłaś iż chłopak trzymał w ręku wiaderko z karmą dla pokemonów. W tym czasie on podszedł do ciebie i powiedział.
- Cześć jestem Taylor właśnie dokarmiałem z Wedlee'm jego przyjaciół i zauważyliśmy tego Bellsprout'a tutaj, a że jesteś jedyną osobą w okolicy oprócz mnie to może należeć do ciebie?
Chłopak wyciągną do ciebie rękę i uśmiechną się.
- Wiesz co jestem początkującym trenerem gdyż dopiero niedawno złapałem mojego Wedlaa, i jeśli ten słodziak jest twój to może zechciałabyś stoczyć ze mną mały pojedynek? Z chęcią bym sprawdził z Wedleem nasze zdolności w walce a że chcemy walczyć o odznaki, a  najbliższa sala to typ kamienny to przyda nam się każdy trening. Zgodzisz się?

____________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptySro 24 Cze 2015, 14:27

- Cześć, jestem Tya - odpowiedziałam wyciągając rękę na powitanie - tak, ten maluch jest moim Pokemonem. Jeżeli Belsprout się zgodzi to mogę z Tobą zawalczyć.
Spojrzałam się na moją roślinkę sprawdzając jej reakcję. Byliśmy bardziej partnerami w podróży niż trenerką i Pokemonem i jeszcze nie walczyliśmy więc byłam ciekawa jak na to zareaguje. Przeciwnik miał ewidentną przewagę typu więc mogło być bardzo ciężko.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptySro 24 Cze 2015, 20:20

Bellsprout w między czasie bawił się z pokemonami robakami. Gdy usłyszał to co powiedziałaś do trenera szybkim i wesołym krokiem podbiegł do ciebie i ustawił się w pozycji gotowej do ataku.
- To fantastycznie!
Krzyknął młodzieniec po czym odłożył wiaderko, a jego Wedlee zeskoczył z ramienia.
- W takim razie zaczynajmy nasz pojedynek
Wszystkie pokemony robaki które karmił Taylor obeszły was w koło tworząc okrągłą arenę o trawiastym podłożu.

_______________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptySro 24 Cze 2015, 20:32

Pole walki nam sprzyjało. Trawa to naturalne środowisko Belsprouta.
- Gibaj się na boki i zaatakuj Dzikim pnączem. Użyj go by złapać przeciwnika za ogon i rzuć nim o arenę. Potem gdyby chciał zaatakować Trującym żądłem, złap ten atak Dzikim pnączem i tak uzbrojonym batem sieknij przeciwnika. Potem spróbuj spętać go tym atakiem tak by nie mógł się ruszać i uderzaj nim o glebę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego EmptySro 24 Cze 2015, 20:50

Pole walki faktycznie wam sprzyjało. A że świeci słońce szybkość twojego Bellsprouta Była podwojona, co dało mu przewagę na początku pierwszej rundy. Gdy robaczek zaatakował Bellsprouta trującym żądłem twój pokemon zrobił szybki unik i złapał robaczka dzikim pnączem i cisną o ziemię. Lecz Wedlee szybko się podniósł po czym zaatakował Strzałem siecią (String Shot) prosto w oczy Bellsprouta. Oślepiony pokemon został w tym czasie dwa razy trafiony trującym żądłem, lecz na szczęście żaden z tych ataków nie zatruł twojej roślinki. Pokemon oczyścił oczy i mimo obrażeń jest pełen energii i tylko czeka na twoje polecenia

Bellsprout 70% HP - Szybkość X2
VS
Wedlee 80% HP

__________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Freaky'iego Empty
PisanieTemat: Re: Test Freaky'iego   Test Freaky'iego Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Freaky'iego
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Test Makroska
» Test Kacperro
» Test Phoenixa
» Test Divergenta
» Test Placka

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: