PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Filiposa - (Roxanne)

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptySro 26 Lut 2014, 20:25

Wingull zgrabnie unikała ataków Geodude. W końcu przeciwnik padł, a Roxanne wyrzuciła następnego pokemona był nim - Nossepass!

Filipos
Skiddo - 79% (Atk.Spc. +1)
Wingull - 98% (co turę 1/16 hp życia jest zwracana)
???
Roxanne
Geodude -NDW
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Błoto (spowalnia i ułatwia wywrotki) + Deszcz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptyCzw 27 Lut 2014, 11:12

Ten pokemon jest strasznie wolny, do tego ma wysokie jedynie staty obrony, w ataku jest do niczego, specjalna obrona i tak jest sporo słabsza od fizycznej... typowy defensor, może obrywać, ale nie otrzyma wielkich obrażeń, walka czymś takim nie ma sensu gdy walczysz z przeciwnikiem o mega wielkich statach ataku... ale ja nie mam takiego pokemona.
- Wingull lataj po całej arenie, w górę, w dół, dookoła niego, nad nim! Lataj tak by nie mógł cie trafić, tylko nie przywal w nic! Atakuj cały czas wodnymi broniami i unikaj jego ataków! Jest strasznie wolny, jak będziesz cały czas w ruchu to nawet nie zdoła w ciebie wycelować!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptyPią 28 Lut 2014, 16:59

Wingull lata po całej arenie. Kiedy chciała zaatakować wodną bronią przywaliła w coś. Spadła na ziemię, ale za chwilę wróciła na górę. Zaatakowała następną wodną bronią. Nossepas jakimś cudem uniknął jej ataku.
- Rzut Kamieniem! - Roxanne krzyczy do swojego pokemona.
Nossepass wykonuje polecenie liderki i uderza twojego pokemona, który dostał, ale zregenerował siły za pomocą deszczu.

Filipos
Skiddo - 79% (Atk.Spc. +1)
Wingull - 100% (co turę 1/16 hp życia jest zwracana)
???
Roxanne
Geodude -NDW
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Błoto (spowalnia i ułatwia wywrotki) + Deszcz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 12:07

Mam nowego pomysła i chyba wprowadzę go w życie... Nosepass jest straszliwie powolny, wodną broń jakoś może ominął, ale nie ominie czegoś co jest duże, a wręcz ogromne, nie ominie fali, a to znaczy...
- Wracaj Wingull! - Schowałem mewę do pokeballa i wypuściłem Skiddo.
- Zaatakuj falą, a potem kolejną i jeszcze jedną! Atakuj cały czas falami, zrób tylko jedną przerwę na pasożytnicze nasionko, a potem znów fale! - Ten atak już sam w sobie jest naprawdę silny, a kiedy jest super efektywny... poza tym nie wierzę, że jej pokemon da radę unikać tak wielu fal.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 21:28

Przeciwniczka schowała swojego pokemona, a na jego miejscu pojawił się następny Geodude.
- Zobaczymy jak poradzisz sobie z nim. - Krzyknęła z uśmiechem. Geodude został wystrzelony w górę i uniknął wszystkich fal oprócz jednej. Skiddo nie trafił pasożytniczym nasionkiem i oberwał turlaniem!

Filipos
Skiddo - 77% (Atk.Spc. +1)
Wingull - 100% (co turę 1/16 hp życia jest zwracana)
???
Roxanne
Geodude -NDW
Geodude - 93%
Nosepass - 100%

Arena: Błoto (spowalnia i ułatwia wywrotki) + Deszcz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptyWto 04 Mar 2014, 18:28

- A nie pamiętasz jak załatwiłem poprzedniego? - Odpowiedziałem i szybko dorzuciłem komendy.
- Złap go za ręce dzikimi pnączami i przytrzymaj mocno, po czym strzel w niego pasożytniczym nasionkiem! Następnie ostrym liściem go i fala, fala i znów fala! - Jej największą słabością była powolność tych wszystkich pokemonów, miały może i wysoką obronę, ale cóż im po tym? Jeśli nie umiesz robić uników i jesteś wolny to prędzej czy później zginiesz bo będziesz dostawał obrażenia..
- Pamiętaj by unikać jego ataków!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 EmptyPon 07 Kwi 2014, 19:46

Filipos otrzymuje 500$, zamykam walkę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Filiposa - (Roxanne)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Walka Filiposa
» Walka Filiposa nr 2
» WALKA FILIPOSA nr 3
» Gra Filiposa
» Walka Aquariusa ;d

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: