PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Kolonisty

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyWto 14 Sty 2014, 19:01

Idziesz, idziesz , coraz wolej, powoli zamykają ci się oczy, nie masz już nawet siły myśleć która to już godzina. Nagle stwierdzasz, że w taką pogodę możesz spać pod gołym niebem. Kładziesz się już spać, pokemony chowasz do plecaka (w ballach) i powoli zapadasz w sen.


-Ej! Chłopcze! Wstawaj!

Potrząsa tobą na wszystkie strony.

-Eeeeej, nic Ci nie jest?
No nie, coś mu pewnie jest. Bulbazaur, biegnij po siostrę Joy, szybko!

Po głosie poznałeś, że to była dziewczyna.

W tej chwili odzyskujesz przytomność i powoli starasz się wstać po nie udanej drzemce.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptySro 15 Sty 2014, 17:05

Wstałem na półprzytomny i zmrużonymi oczami spojrzałem na  stojącą dziewczynę.
- Jeśli mogę spytać to jak Ci na imię? - Spytałem się obcej dziewczyny. - Tak w ogóle, to ci dziękuje za to, że zareagowałeś, ale nic mi nie jest, a i nazywam się Ed. Otrzepałem spodnie i podałem rękę nieznanej mi dziewczynie. Zapewne, wyglądałem jak jakiś bezdomny, który śpi na podwórku, bo nie ma domu prawda? - Spytałem. Spojrzałem się na dziewczynę.
- Mam nadzieję, że nie robiłeś żadnej afery, że zobaczyłeś mnie leżącego na zewnątrz? - Zapytałem się z nadzieją, że dziewczyna nie zrobiła niczego głupiego.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptySro 15 Sty 2014, 20:53

-Hej, jestem Nami, młoda utalentowana Kordynatorka!
A tak właściwie co tu robisz?


Zaczęła rozglądać się dookoła..

-O nie, mój pokemon pobiegł po siostrę Joy, może być śmiesznie jak przyprowadzi ją na marne.

Niedaleko dziewczyny stał czarny motocykl, nie był zbytnio nowy (swoje lata już miał), jednak dawał radę jeszcze jeździć.

-Wsiadaj, dogonimy go jeszcze- krzyknęła dziewczyna, wsiadła na motor i czekała za tobą. (aż wsiądziesz oczywiście, chyba że wolisz biec)
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 16:12

- Nigdzie nie jadę, sama odkręcaj swój bigos - odrzekłem i postanowiłem iść w swoją stronę. (sorry za krótki odpis ale chce zobaczyć co an to wymyślisz xD)
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 16:34

-Skoro tak chcesz, jadę sama.
Do zobaczenia!


Dziewczyna pospiesznie wsiadła na pojazd i odjechała, jednak coś jej spadło. Podszedłeś zobaczyć co to jest, na ziemi leżał Ultra ball, pewnie Nami ciężko było go zdobyć więc pewnie nie będzie jej do śmichu jak zauważy brak tego cennego przedmiotu. Stanąłeś teraz przed wyborem, mogłeś zanieść dziewczynie ball co ją z pewnością uszczęśliwi, lub też udać się dalej z cennym ballem, który na pewno ci się w przyszłości przyda.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 16:53

Postanowiłem wziąść ball ze sobą lecz najpierw otworzyłem go by spprawdzić czy nie ma czegoś w środku.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 17:10

Z ball'a wydostał się jasno żółty promień, a twym oczom ukazał się Chimchar!
Teraz tylko trzeba go przeskanować, ale z tym będzie dość ciężko, pokemon nie był zadowolony gdy ujrzał obcą osobę i natychmiast schował się z powrotem w balu. Na szczęście udało ci się go przeskanować!

Nazwa Pokemona: Chimchar  M
[You must be registered and logged in to see this image.]
Poziom: 6
Typ: Fire
Łańcuch ewolucji: Chimchar-(Level 14)->Monferno- (Level 36)->Infernape
Obecne Ataki: Scratch - Drapanie, Leer - Chytre spojrzenie
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Pierwszy pokemon Nami, dostała go od swego ojca, gdy jeszcze żył. Nie przepada za nowo poznanymi osobami.
Zdolność: Płomień (Blaze) - Kiedy Pokemon ma 1/3 bądź mniej HP siła jego ogniowych ataków wzrasta 1.5x.
Trzymany przedmiot: -
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 17:41

Ten maluch powinien pomóc mi pokonać Erikę. Odszedłem w głąb drzew by rozbić namiot.
Kiedy rano wstałem od razu postanowiłem potrenować nowego stworka. Wypuściłem go z balla i rzekłem - przykro mi to Ci mówić, ale Nami zginęła dziś w wypadku, w jej motor wjechała ciężarówka, przed śmiercią kazała mi się Tobą zaopiekować.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 18:14

Pokemona jakoś to nie przekonało i ponownie schował się w ball'u, najwyraźniej nie był skory do walki. Żeby nad nim zapanować musiałbyś coś lepszego wymyślić. Kolejne próby kończyły się tak samo, dzień mijał a ty nadal starałeś się chociaż częściowo wzbudzić w pokemonie zaufanie. Bardzo potrzebowałeś tego pokemona do walki z Eriką, ale na co ci on, jeżeli nie będzie wykonywał twoich poleceń? O treningu nawet nie ma mowy, widać było że stworek nie przepadał za tobą. Może dobrym wyjściem było by rozwiązać to siłowo, może chimchar potrzebuje widzieć w tobie wodza, za którym będzie podążać?
Miałeś pokemona wodnego, więc powinieneś wygrać bezproblemowo, chociaż kto wie czy w tym małym stworku nie drzemie potężna siła!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 EmptyCzw 16 Sty 2014, 19:19

Wypuściłem Chimchara z pokeballa.
- Chimchar rozumiesz, że teraz to ja jestem twoim trenerem i masz się mnie słuchać? - Spytałem stanowczym głosem i wypuściłem Poliwaga. Jeśli się nie będzie ze mną zgadzał użyje siły muszę go przekonać do walki inaczej nigdy nie wygram walki z Eriką, a typ ognisty bardzo przyda mi się w walce z nią. Czekałem cierpliwie na odpowiedź może w końcu Chimchar się ogarnie i nie będę musiał walczyć z moim pokemonem, ale można go zrozumieć musi się przyzwyczaić do nowego trenera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Kolonisty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Kolonisty
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Test Makroska
» Test Kacperro
» Test luk1313'a
» Test Wojasa021
» Test makroska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: