PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Żeromusa.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:14

- Dajesz! - wrzasnęłam. Użyłam swoich umiejętności samuraja, by wyczarować katanę i przeciąć powietrze na pół. Wiatr wydał ostatnie tchnienie. Uśmiechnęłam się szyderczo. Nagle przeszłam transformacje, w której zyskałam nowe ubranie różowej samurajki. - Przerabiałam to dwieście razy. Dawaj! Satishoki Satoro!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:26

//Nie ma tu takich zdolności XDD//
Wyimaginowany atak nie zadziałał, jednak osoba ta zbliżyła się bardzo blisko.. Można było zauważyć, że to nie był człowiek.. Osobą tą był demon.. Belial, Zbieracz Dusz.. Jedyne, co zrobił po rozgonieniu mgły to wypowiedział słowa - Chcę Twoją Duszę !! - i wypuścił z dwóch pokeballi Charizarda i dziwnego Marowaka
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:33

- Skoro tak chcesz… – warknęłam. Siła miłości musiała pokonać wszystko… Nie mogłam uwierzyć, że przytoczyłam słowa tej głupiej pindy Eriki. Wypuściłam wszystkie swoje pokemony. Z ziemi wzięłam ostro zakończony kamień. – Koniec waszego życia, grubasy! – warknęłam.
- Trubbish, tłuczenie! Ditto, transformacja i rzut kością dwieście razy! Goomy, glut! Wszystkie ataki na Charizarda! – sama ruszyłam w kierunku demona atakując go kamieniem. – Opuść ten świat! Jestem egzorcystką!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:43

Taa.. Udałoby się prawie wszystko, gdyby nie to, że Ditto nie zregenerował się po ostatniej walce i walka toczy się tylko między Goomym, który nie zna takiego ataku, Trubbishem a Charizardem i dziwnym Marowakiem. Oba pokemony szybko zaczęły akcję. Charizard lekko oberwał, jednak zaatakował Trubbisha Gilotyną, która zdejmuje cel na hita. Marowak jak na razie nic nie robi
Ditto - 0%
Trubbish - 0%
Goomy - 100%
VS
Charizard - 85%
A Marowak - 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:45

Sama rzuciłam się do walki. W jednej chwili zabiłam Charizarda, a potem marowaka.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:52

Co do Charizarda, to jest za duży by ktoś o twojej masie i sile mógł mu cokolwiek zrobić, a Marowak to duch więc ataki typu normalnego mu nic nie robią.. Nie dość, że Goomy oberwał to jeszcze ty otrzymałaś cios ogonem od Charizarda. Twoje pokemony są nieprzytomne tak samo, jak ty.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 22:56

- Weź mnie całą! - krzyknęłam do Beliala.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 23:12

- Nie.. Dzięki, ja tylko duszę biorę, ale ktoś inny pewnie zechce.. Już wiem. On na pewno No i wypuszcza on swego Houndooma, który od razu zabiera się do rzeczy.. Pewnie robił to już wiele razy, tylko jest nauczony bo nie wchodzi od przodu tylko analnie
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 23:12

Skręcam mu kark.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 EmptySro 02 Lis 2016, 23:21

Taa.. Jakby to było takie łatwe, to wielu by tak wychodziło z opresji.. Jednak całe twoje ciało jest bezwładne, bo twa dusza nie należy już do ciebie. Do tego Houndoomowi najwyraźniej się to spodobało i prawdopodobnie resztę tego życia i później całe życie po śmierci spędzisz jako jego samica.. Marny los spotyka tych, co opuszczają budynek w Lavender Town podczas pełni o północy !!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Żeromusa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Żeromusa.
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Test McClane'a.
» Test Kacperro
» Test Phoenixa
» Test Divergenta
» Test Placka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: