PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Divergenta

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Test Divergenta   Test Divergenta EmptyWto 16 Gru 2014, 19:03

Postacią, dla której jesteś MG jest sam Harry Potter. Osiemnaście razy przegrał z tutejszą liderką sali, Eriką. Ma kilkadziesiąt galeonów i różdżkę. Zna różne czary. Uwielbia książki napisane o nim. Planuje się na Erice zemścić zabijając ją ukochanym Avada Kedavra wcześniej torturując ją Klątwą Cruciatus. Oczywiście ma trzy pokemony - Venusaur, Torterra, Serperior. Zabrał je komuś za pomocą zaklęcia Wingardium Leviosa.
Powrót do góry Go down
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta EmptySro 17 Gru 2014, 13:31

A więc wyszedłeś z sali. Byłeś zasmucony swoją kolejną porażką... I to jeszcze taki wielki czarownik, jak ty! Pokonałeś samego Lorda Voldemorta! Miałeś świetne pokemony, które były starterami różnych regionów! Venusaur, wielka i potężna żaba. Torterra, równie wielki żółw. Oraz Serperior wijący się wąż. I co robiłeś źle? Może potrzebowałeś bardziej zróżnicowanej drużyny? Przecież Erika władała pokemonami o tym samym typie. Wybór należał do ciebie, mogłeś poka złapać albo zostać przy starych i próbował dalej.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta EmptySro 17 Gru 2014, 21:02

Rzuciłem Avadę Kedavrę na przechodzące dziecko.
Powrót do góry Go down
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta EmptyCzw 18 Gru 2014, 18:33

Za mało linijek. Miło tak zwrócić Ci teraz uwagę =) Tak, też czytałem Pottera, Joker
__________________________________________________________
Avada trafiła idealnie, a ciebie zaczęła gonić policja. Byłeś zmuszony uciekać, jak najszybcije. Twoje pokemony pochowały się do balli, a ty musiałeś zostać. Chyba, że wezwałbyś swojego Nimbusa i poleciał na nim w dal. Wiadomo tylko jedno - w tym miasteczku miałeś kompletnie przerąbane. Nie mogłeś tutaj wrócić i pokonać Eriki. Chyba, że chciałeś zabić wszystkich mieszkańców, co wiązałoby się z rozgłosem w gazetach. Mugole wiedzieliby o istnieniu czarodziejów!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta EmptyPią 19 Gru 2014, 12:00

Wyciągam różdżkę i rzucam avady na sierżantki. Od razu zabijam je wszystkie, wszystkoi mi się yudaje i nikt nie ma szans mi podskoczyć. Potem wyczyszczam wiosce pamięć za pomocą zaklęcia Obliviate i wszystko jest długie i szczęśliwe. Kocham ich wsystk9c, nienawidże Grety i jej przyjaciół. Ćóż. Jestem bardfzo miły i chcę zabić kogoś ciekawego,a le już nie mogę, poniewaz zabiłem siostry joy i wyczyściłem im pmaięć.
Powrót do góry Go down
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta EmptyPią 19 Gru 2014, 13:10

To ja decyduje czy dana czynność ci się powiedzie
-----------------------------------------------------------------------------
Nie udało ci się ich wszystkich zabić, jednak oczyściłeś ich pamięć. Kobiety zachowywały się jakby nie wiedziały o co chodzi i taka też była prawda. Bo co z tego, że sam Harry Potter rzucił na nie jakieś zaklęcie? Przecież czary nie istniały! Daniel Raddclife tylko udawał ciebie w filmie, a ty byłeś tym prawdziwym Potterem, wybrańcem. Tym, który był najlepszy. Tym, który uczęszczał do Hogwartu NAPRAWDĘ. Tym, który pokonał samego Lorda Voldemorta naprawdę. Apropos Voldemorta... Ten zjawił się i użył Avady Kedavry. Przecież sam go zabiłeś! Jak to było możliwe?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta EmptyPią 19 Gru 2014, 19:07

Koniec testu. Gratulacje. Zostałeś naszym nowym MG.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Test Divergenta Empty
PisanieTemat: Re: Test Divergenta   Test Divergenta Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Divergenta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test Lizzy
» Test Kolonisty
» Test luk1313'a
» Test Wojasa021
» Test makroska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: