PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Phoenixa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptyNie 24 Sie 2014, 22:49

Ogólne zasady testu: nie może być krótszy niż jedna strona, nie może trwać krócej jak tydzień, nie może zawierać mniej jak jednej walki i jednego skanu. Jeżeli Ci będzie dobrze szło to można skrócić test.

Postać, dla której jesteś MG to Ed. Ma 18 lat i jakiś czas temu pewny siebie wyruszył w podróż Pokemon razem ze swoim Poliwagiem. Szybko złapał Caterpie i Rattatę. Obecnie znajduje się w mieście Celadon, gdzie trzeci raz przegrał z Ericą. Nie ma jeszcze żadnych odznak. Jest chamskim, pyskatym dzieciakiem, a do tego bardzo niesamodzielnym. Po prostu zawsze mu wszystko dawano i robiono za niego.

Twoim zadaniem jest napisać kolejny w grze odpis MG, na który odpiszę ja jako gracz, itd.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Phoenix




Liczba postów : 4
Join date : 24/08/2014

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptyPon 25 Sie 2014, 20:26

Opuściłeś gym Eriki. Po raz trzeci już wychodziłeś z niego z tym samym rezultatem. Cokolwiek byś nie robił - efekt końcowy jest zawsze taki sam. Erika po raz kolejny życzyła ci powodzenia przy kolejnym podejściu. Szło ci coraz lepiej, ale wciąż czegoś brakowało. Liderka była uprzejma i zaoferowała że jedna z jej uczennic może ci pomóc jeśli chcesz. Nina miała wrócić dzisiaj do miasta i z tego co powiedziała ci liderka, miała trenować wieczorem na obrzeżach miasta. Może warto skorzystać? W między czasie dobrze byłoby zadbać o siebie i pokemony - one potrzebowały odpoczynku i opieki siostry Joy a tobie przydałoby się coś zjeść. Słońce powoli chyliło się ku zachodowi i nie wiele czasu pozostało na inne rzeczy zanim zapadnie zmrok...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptyWto 26 Sie 2014, 09:56

Ruszyłem więc wpierw do Centrum Pokemona by uleczyć swoje stworki. Kiedy już wrócą z leczenia udam się za miasto by potrenować z Niną.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Phoenix




Liczba postów : 4
Join date : 24/08/2014

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptySro 27 Sie 2014, 13:45

//Czy ten post nie jest za krótki czasem...?

Ruszyłeś do PC. Wyleczenie pokemonów nie zajęło ci dużo czasu, jednak do wieczora zostało jeszcze trochę czasu, więc nie musiałeś się tak spieszyć. W między czasie przy pokecentrum zobaczyłeś grupkę trenerów, tłoczących się wokół kogoś. Kiedy podszedłeś bliżej, zobaczyłeś trenera obok którego stał Riolu. Teraz już wiadomo skąd ekscytacja ludzi - nie często widuje się takiego pokemona. Szczególnie że ten wyglądał na silnego i zadbanego. W dodatku chłopak podrzucał w dłoni odznakę z Celadon Gym. Najwidoczniej udało mu się już ją zdobyć...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptySro 27 Sie 2014, 21:35

Jest. Punkt za pilnowanie przestrzegania regulaminu.
_________________________________________________
Spojrzałem na trenera z Riolu i jego nową odznakę. Byłem i tak sfrustrowany a to wcale mi nie pomogło w opanowaniu się. Poszedłem więc jeszcze pewniejszym i szybszym krokiem w kierunku gdzie miałem spotkać się z jedną z asystentek Eriki. Miałem nadzieję, ze pokaże mi co robię źle i w końcu zwyciężę w walce. Myślę, ze warto by było wytrenować Caterpie na tyle by ewoluował w Butterfree. To da nam przewagę typów i ataki, które pozwolą nam przybliżyć się do wygranej. W końcu atak Siły umysły jest super efektywny na trujące stworki, a połowicznie takie ma liderka.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Phoenix




Liczba postów : 4
Join date : 24/08/2014

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptySob 30 Sie 2014, 00:35

//Rezerwuje posta tylko, odpiszę dzisiaj (później, jak wrócę wreszcie do domu). Pisam cobyś mi testu nie skasował czasem.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa EmptyPon 08 Wrz 2014, 23:22

Zamykam temat, brak odpisów.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Test Phoenixa Empty
PisanieTemat: Re: Test Phoenixa   Test Phoenixa Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Phoenixa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test McClane'a.
» Test Lizzy
» Test Kolonisty
» Test luk1313'a
» Test Wojasa021

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: