PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadic vs Filipos

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 12:58

ORGANIZATORZY: Postanowiliśmy poczekać jeszcze chwilę i dać Shadicowi wykorzystać plan. Jeśli nikt z was nie przejdzie do swojego portalu po prostu wypłoszymy was stamtąd!

Shadic
Shady - 54%
Vennie - 55%

Filip
Skiddo - 22%
Wingull 61%

Arena
Skiddo i Wingull
Niebiosa. Chmury są jak sufit i służą też do chodzenia. Nie rozpływają się i Skiddo spokojnie może sobie po nich chodzić. Ciężej jednak mu się tam porusza.

Eevee i Zigzagoon
Wulkan. Jest tam mały gejzer. Podłoga parzy w łapy i ciężko tam walczyć. Jest tam pare gorących kamieni.

Pogoda:
Skiddo i Wingull: Pada deszcz.

Eevee i Zigzagoon
Gorąco

Kolejka: Filip, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 13:04

- Poczekamy zobaczymy co kto wymyśli... - mruknąłem pod nosem.
- Utrzymać pozycje! Pełne skupienie, czekajcie na nich przy portalu, jak stamtąd wyskoczą to ultradźwięki i pasożytnicze nasionko! Potem ostry liść i wodna broń, nie dajcie się zaskoczyć w rzaden sposób! - Wydałem komendy, ciekawe co oni tam wymyślili...
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 13:25

- No dobra... Shadow, Vennie Kula Cienia i Lodowy Promień w portal. Jeśli to podziała atakujcie w ten sposób przechodząc przez portal. Gdy znajdziecie się w niebiosach kontynuujcie ostrzał dopóki nie zamrozicie Skiddo i Wingulla powiedziałem do podopiecznych zastanawiając się czy ta taktyka ma jakieś szanse.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 13:34

Shadic miał naprawdę świetny pomysł. Pokemony Filipa stały przy wejściu i oberwały kulami cienia i lodowymi promieniami. Ostatecznie Skiddo i Wingull zostali zamrożeni.


Shadic
Shady - 54%
Vennie - 55%

Filip
Skiddo - 16% ZAMROŻONY
Wingull 56% ZAMROŻONA


Arena: Niebiosa.
Pogoda - Przestał padać deszcz. Pogoda jest słoneczna.

Kolejka: Shadic, Filip, JA
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 14:01

- Świetnie. Dokładnie tak jak przypuszczałem - mruknąłem uśmiechając się pod nosem. Jak narazie wszystko szło po mojej myśli musiałem to tylko utrzymać.
- Shad, Vennie kontynuujcie atakowanie Kulą Cienia i Lodowym Promieniem. Postarajcie się najpierw wyeliminować Skiddo potem zajmijcie się Wingullem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 14:06

- Durne lodowe promienie... - powiedziałem cicho, po czym wydałem komendy głośniej.
- Wingull rozwal ten lód od środka ultra dźwiękami i zrób to samo z lodem Skiddo! Potem użyj na nich ultra dźwięków! Skiddo ty jak tylko zostaniesz uwolniony użyj pasożytniczych nasionek, zasyp ich całą masą tego! Potem dzikimi pnączami ich! Wingull jak ich oszołomisz to atakuj wodnymi brońmi!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 20:53

Pokemony Shadica nie oszczędzały wrogów i atakowali z zimną krwią. Po chwili Skiddo padł, a Wingull jest nadal atakowana i zamrażana, atakowana i zamrażana.
Sędzia: Czy to koniec Filiposa?

Filipos44
Skiddo - NDW
Wingull - 46%

Shadic
Eevee - 54%
Zigzagoon - 55%

Arena: Wszystkie pokemony są w niebiosach.
Pogoda: Słonecznie

Kolejka: Filipos44, Shadic, Joker

Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 16:18

Schowałem Skiddo do balla gdy tylko padł.
- Wingull, Skiddo padł, ale nie poddamy się, walczymy do końca! Wyczaj moment w którym cię rozmrożą swoimi atakami i wtedy szybko odleć do tyłu i schowaj się w chmurach! Jesteś w niebie, to twoje środowisko naturalne i masz tu przewagę pola! Zacznij och atakować z pomiędzy chmur wodnymi brońmi i ultradźwiękami, cały czas zmieniaj swoją pozycję! - Trafienie ultradźwiękami w obu przeciwników było by czymś wspaniałym, ten atak przecież gdy tylko trafi to oszałamia rywala, a wtedy oni nie byli by zdolni do niczego, poza ranieniem siebie samych!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 17:09

- Vennie zamrażaj na amen Wingula Lodowymi Promieniami by nam czasem nie zwiała. Shad wal ile wlezie Kulami Cienia jeśli Wingull będzie próbować uciec wbij ją w podłoże Szybkimi Atakami uważaj by Vennie czasem ciebie nie zamroziła i oboje pamiętajcie o unikach. - zakomunikowałem stworkom zadowolony z przebiegu walki. Po wyeliminowaniu większego zagrożenia jakim był Skiddo, Wingull była łatwym przeciwnikiem.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 19:42

Wingull została zamrożona ponownie. Potem uwolniona i wbita w ziemię Kulą Cienia, ale udało jej się uciec. Shady dostał dwoma atakami Wingulla.

Filipos44
Skiddo - NDW
Wingull - 40%

Shadic
Eevee - 47%
Zigzagoon - 55%

Arena: Niebiosa
Pogoda: Słonecznie

Kolejka: Shadic, Filip, Ja
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadic vs Filipos - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Shadic vs Filipos
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Filipos vs Joker
» Walka Aquarius vs Filipos
» Shadic vs Lizzymon.
» Aquarius kontra Shadic
» Walka Shadic vs Joker

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: