PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadic vs Filipos

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyPią 07 Lut 2014, 16:03

- Vennie odpieraj ich ataki Lodowym Promieniem! Postaraj się ich zamrozić by Shadow móg się uwolnić. Shad rozkrusz lód Hiper Głosem. Gdy się uwolnisz wesprzyj Vennie Kulami Cienia. Atakujcie bez przerwy póki Vennie ich nie zamrozi. Jeśli jakiś atak nie zostanie odparty róbcie uniki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyPią 07 Lut 2014, 18:31

Żaden pokemon nie zdołał zaatakować. Cała pustynia została zalana wodą tworząc wielkie jezioro! Wszystkie pokemony się topią!(Po coś są inne portale ;p)

Shadic
Shady - 59% TOPI SIĘ -5% co rundę
Vennie - 60% TOPI SIĘ -5 co rundę

Filip
Skiddo - 27% TOPI SIĘ -5% co rundę
Wingull 60% TOPI SIĘ -5 co rundę.

Pogoda: Słońce
Arena: Pustynia zmieniła się w jezioro jeśli trenerzy czegoś nie zrobią ich pokemony wpadną na pole siłowe i zemdleją.
Podpowiedź: Portale dwa zostały tam idź i nie giń tu.

Kolejka: Shadic, Filip, Ja
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyPią 07 Lut 2014, 18:39

- Dobra... Shad, Vennie skierujcie się do portalu z wulkanem. Vennie gdy tylko przejdziecie przez portal zamroź Skiddo i Wingulla Lodowym Promieniem. Shadow ty zaatakuj Skiddo serią Kul Cienia. Potem razem z Vennie atakujcie Wingull kombinacją Lodowego Promienia i Kuli Cienia.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyPią 07 Lut 2014, 20:08

- Zróbmy im na złość! Skiddo złap się Wingull używając dzikich pnączy i lećcie do niebios, czyli do ostatniego portalu! Wingull użyj wtedy tańca deszczu! Jak by się zdecydowali was odwiedzić to ty Wingull wodna broń, a ty Skiddo pasożytnicze nasionko! Skiddo nie puszczaj Wingull i trzymaj się jej mocno! - Tak, ryzykowna strategia... ale to tylko walka treningowa, zero presji, mogę zwyciężyć, ale nie muszę.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptySob 08 Lut 2014, 12:05

Wingull złapała Skiddo i poleciała z nim do portalu niebios. Wingull użyła tańca deszczu przez co zregenerowała siły. Skiddo upadł na chmury, ale w końcu są nierozpuszczalne i biegać tam może stado Taurosów. Vennie i Shad weszli do portalu wulkanu. Nie było tam przeicwników i niestety nie zaatakowali.


Shadic
Shady - 54%
Vennie - 55%

Filip
Skiddo - 22%
Wingull 61%

Arena
Skiddo i Wingull
Niebiosa. Chmury są jak sufit i służą też do chodzenia. Nie rozpływają się i Skiddo spokojnie może sobie po nich chodzić. Ciężej jednak mu się tam porusza.

Eevee i Zigzagoon
Wulkan. Jest tam mały gejzer. Podłoga parzy w łapy i ciężko tam walczyć. Jest tam pare gorących kamieni.

Pogoda:
Skiddo i Wingull: Pada deszcz.

Eevee i Zigzagoon
Gorąco

Kolejka: Filip, Shad, Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptySob 08 Lut 2014, 12:38

- Poczekajcie sobie na nich, wiadomo że wejdą przez portal więc skupcie się na nim! Jak tylko wejdą to ty Skiddo pasożytnicze nasionko, a ty Wingull ultra dźwięki, a potem ostry liść i wodna broń! Nie dajcie się im zaskoczyć, poczekamy sobie na nich aż sami przyjdą! - Nie miałem najmniejszej ochoty sam iść na ten wulkan, Wingull by se tam jako tako poradziła, ale Skiddo...
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 12:34

- Spoko ja mam czas. Vennie, Shad znajdźcie sobie jakieś w miarę bezpieczne miejsce i czekajcie aż przeciwnicy raczą do was przyjść. Gdy się pojawią zasypcie ich sprawdzoną komninacją Lodowego Promienia i Kuli Cienia. - powiedziałem drapiąc się po nosie. Skoro chce grać na czas to sobie na nas poczeka.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 12:38

Ja: Shad i Vennie są w wulkanie, a Wingull i Skiddo w niebiosach! Cóż to za walka!


Shadic
Shady - 54%
Vennie - 55%

Filip
Skiddo - 22%
Wingull 61%

Arena
Skiddo i Wingull
Niebiosa. Chmury są jak sufit i służą też do chodzenia. Nie rozpływają się i Skiddo spokojnie może sobie po nich chodzić. Ciężej jednak mu się tam porusza.

Eevee i Zigzagoon
Wulkan. Jest tam mały gejzer. Podłoga parzy w łapy i ciężko tam walczyć. Jest tam pare gorących kamieni.

Pogoda:
Skiddo i Wingull: Pada deszcz.

Eevee i Zigzagoon
Gorąco

Kolejka: Shad, Filip, Ja
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 12:50

- Nie ma co się spieszyć jeśli znaleźliście sobie kryjówkę. Czekajcie aż przeciwnicy tu wpadną. Wtedy zaatakujcie tak jak wcześniej wam powiedziałem - zakomunikowałem podopiecznym kontynuując tą grę psychologiczną. Wrazie gdyby przeciwnik dalej zwlekał wypróbuję pewien pomysł który wpadł mi do głowy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 12:54

- Poczekajcie sobie na nich, wiadomo że wejdą przez portal więc skupcie się na nim! Jak tylko wejdą to ty Skiddo pasożytnicze nasionko, a ty Wingull ultra dźwięki, a potem ostry liść i wodna broń! Nie dajcie się im zaskoczyć, poczekamy sobie na nich aż sami przyjdą! - Wypowiedziałem dokładnie te same komendy, bo sytuacja się nie zmieniła. Ta zabawa zaczynała mnie nudzić, ale wiedziałem że wycieczka na wulkan zakończy się niemiłą niespodzianką dla moich pokemonów, wolałem jeszcze trochę poczekać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadic vs Filipos - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Shadic vs Filipos
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Filipos vs Joker
» Walka Aquarius vs Filipos
» Shadic vs Lizzymon.
» Aquarius kontra Shadic
» Walka Shadic vs Joker

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: