PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lucasa - luk1313'a

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyPią 31 Sty 2014, 11:51

Pidgey patrzył na Ciebie ze zdziwieniem a kiedy rzuciłeś karmę nawet na nią nie spojrzał. Kiedy wymieniłeś nazwę swojego drugiego Pokemona spojrzał na Ciebie wzrokiem "a to nie było papu?". Cóz, zapewne to, zę wychowywał się w dziczy sprawiło, że jadł tylko żywca i teraz nie wie jak się odnieść do tych śmiesznych kosteczek, które mu dałeś. Zaczął je kopać jakby grał w piłkę nożną po czym podrzucał, obracał i robił inne figle.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyPią 31 Sty 2014, 12:51

-Dobrze Pidgey posłuchaj. Sewaddle i Caterpie to nasi przyjaciele. Wiem, że jesteś nieco szalony, ale to w tobie lubię. Chciałbym, abyś stał się silnym pokemonem.
Rozglądałem się w koło czy nie ma jakiegoś dzikiego pokemona by móc powalczyć.
-Chciałbym, abyś zawalczył z jakimś dzikim pokemonem, abyś nabrał doświadczenia.
W myślach doszedłem do wniosku, że jeśli Pidgey ewoluuje w Pidgeotto, to jego charakter lekko się zmieni, a poza tym. Podróżując u mojego boku, skosztuję innych smakołyków.
-Zjedz ten pokarm i ruszamy na jakiś sparing.
Uśmiechnąłem się do pokemona.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptySob 01 Lut 2014, 18:18

Pidgey znowu się na Ciebie spojrzał po czym znów luknął na rozsypany pokarm po czym podskoczył do Twojego paska i wypuściłem zakrwawionego Sewaddle i dalej zaczął go dziobać i obskubiwać z mięska. Widocznie bardzo mu smakowało. Robak nie miał już siły się bronić i leżał nieprzytomny. Prawdopodobnie zemdlał z bólu, w końcu miał na sobie bardzo nieapetyczne rany. Cóz, mięsożerności nie da się tak łatwo zwalczyć.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyNie 02 Lut 2014, 19:51

-Koniec tego!
Wrzasnąłem na Pidgey'a. Ponownie schowałem Sewaddle do pokeball'a.
-Pidgey zrozum to jest przyjaciel, tak jak ja i Pichu! Na tym świecie jest też inne jedzenie, niż żywy pokarm!
Wskazałem na krzaki.
-Na niektórych rosną jagody i sa bardzo smaczne, w sklepach są różne ciastka i krakersy dla pokemonów, a nawet jak będziesz chciał to kupie Ci coś z grilla.
Mam nadzieję, że pokemon zrozumiał co do niego powiedziałem.
-Jeśli znowu będziesz się tak zachowywał, to Pichu porazi Cię prądem. Chciałbym, abyś występował nie tylko w walka, ale też w pokazach i to właśnie z Sewaddle w zespole. A teraz wracaj do pokeball'a. Przywołam Cię, gdy znajdziemy Ci przeciwnika.
Schowałem Pidgey do pokeball'a i ruszyłem by znaleźć odpowiedniego przeciwnika dla mojego pokemona. Nadal moim celem był Growlithe!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyNie 02 Lut 2014, 20:52

Pidgey patrzył na Ciebie zniesmaczony. Następnie opowiedziałeś coś, co on uznał za totalne brednie. Kiedy chciałeś go cofnąc on wzniósł się w powietrze i odleciał zostawiając Cię samego. Chyba nie spodobały mu się Twoje groźby pod jego adresem.
Kiedy tylko otrząsnąłeś się po utracie Pokemona zorientowałeś się, ze Twój Sewaddle był nieprzytomny i miał wielką dziurę w głowie, z której Pidgey skubał mięso. To raczej nie wróżyło dobrze dla jego zdrowia.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyPon 03 Lut 2014, 22:09

-Pidgey!
Złapałem się za głowę. Co robić! No nic. Wkońcu Pidgey nie mógł zrozumieć, że Sewaddle to przyjacielski pokemon, choć troche leniwy. Czym prędzej ruszyłem do pobliskiego Poke Centrum, aby uleczyć mojego robaka. W głowie świdrowała mi myśl o moim utraconym Pidgey'ju. Jednak teraz liczył się tylko Sewaddle.
-Trzymaj się mały uratuję Cię.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyWto 04 Lut 2014, 10:20

Pobiegłeś przed siebie przez las chcąc dotrzeć do Pewter aczkolwiek trochę zbłądził a Sewaddle tracił cały czas krew. W końcu jednak dobiegłeś do miasta gdzie od razu udałeś się do Centrum Pokemona. Oddałeś Joy swojego Pokemona i usiadłeś w poczekalni oczekując jakiś wieści. Po jakiś 6 godzinach operacji dowiedziałeś się, zę stan Twojego Pokemona jest dobry, ale przez jakieś pół roku musi zostać tu w Centrum i zostanie Ci odesłany kiedy tylko wyzdrowieje i możesz ruszać w dalszą podróż.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyWto 04 Lut 2014, 14:15

-Dobrze więc, niech tak będzie.
Zasmuciłem się trochę, że Sewaddle tak długo nie będzie u mojego boku. Pozostało mi tylko jedno podróżować po Kanto, aż mój pokemon nie wyzdrowieje.
-Dziękuję i do widzenia.
Wyszedłem z Centrum i skierowałem się na Route 7, aby złapać Growlithe. Po drodze, moim celem jest znalezienie kolejnego Pidgey i oczywiście jego zdobycie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyWto 04 Lut 2014, 20:36

Miałeś już zamiar iść w stronę góry Księżycowej kiedy ujrzałeś, że nadciąga w Twoim kierunku tuman kurzu. Kiedy był już bliżej dojrzałeś, ze to stado toczących się pokekamieni-Geodudów, Gravelerów i Golemów.
- Wiej! - krzyknłą chłopak, który biegł za nimi. Przy jego nodze biegł Vaporeon próbujący dogonić stadko. Zacząłeś uciekać ale stworki toczyły się jak szalone. Przemknąłeś koło lasu Virdian okrążając go i w ońcu ujrzałeś wybawienie - wejście do jaskini.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 EmptyWto 04 Lut 2014, 21:09

Postanowiłem szybko wbiec do jaskini. Szalone przygody ostatnio mnie spotykają. Przy sobie mam zaledwie dwa pokemony, ale musiałem wejść do jaskini, aby przeczekać atak kamiennych pokemonów. Cel pozostawał ten sam: Pidgey i Growlithe. Ale skoro jestem w jaskini, może spotkam Geodude lub jakiegoś ziemnego pokemona. Zastanawiam się kto tak wkurzył te pokemony?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lucasa - luk1313'a
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» KP - Lucasa Judzmy (Luk1313)
» Box - Lucasa Judzmy (Luk1313)
» Konto - Lucasa Judzmy (Luk1313)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: