PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lucasa - luk1313'a

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyWto 28 Sty 2014, 10:04

Pokeball majtnął się w Twojej ręcę i z minimum gracji poleciał w stronę ptaka. Ten zniknął w mechaniźmie urządzenia w postaci czerwonej energii. Kula zaczęła drgać a jej przycisk zwalniający świecił czerwoną diodą. Po chwili wszystko się uspokoiło i stworek został złapany. To wydarzenie wystraszyło resztę ptaków, które odleciały w przestworza. Twój szczurek natomiast podbiegł do Pokeballa i przyniósł Ci go chwiejnym krokiem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyWto 28 Sty 2014, 10:33

-Świetnie Pichu! Mamy kolejnego kompana w naszej drużynie, teraz potrzebujemy kogoś z kim mógłbyś potrenować.
Rozglądałem się dookoła za pokemonami typu robak, lub innymi trenerami. Chciałbym stoczyć jakąś walkę, aby mój Pichu mógł się rozwijać prawidłowo. Rady Green'a tkwiły mi w głowie i postanowiłem, że na mojej liście pokemonów do złapania pojawił się wodny pokemon. Myśląc o tym wyobrażałem sobie Squirtle'a, Poliwag'a i Totodile'a.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyWto 28 Sty 2014, 18:24

Gdy się tak rozglądałeś ujrzałeś jak coś błyszczy w krzakach. Białe, okrągławe, fajna faktura gładkiego czegoś. Podszedłeś bliżej by sprawdzić co to, rozsunąłeś gałęzie i wypadł na Ciebie szkielet ubrany w ludzkie ubrania. Cóż, może te Pidgeye są krwiożercze czy coś? Nie wiem. W każdym razie przy pasku trenera wisiały 4 Pokeballe. Widocznie był trenerem. W sumie to straszne, zę znajdujesz szkielet i to już na początku swojej przygody, nieprawdaż?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyWto 28 Sty 2014, 18:40

Aaaa! Szkielet! Tutaj! To nie podobne do Pidgey'i, ale kto wie, może te akurat są jakieś inne. Postanawiam odpiąć pokeball'e i sprawdzić co w nich jest, a może to jakieś porzucone pokemony, które potrzebują, opieki. Pichu stojący obok mnie trząsł się ze strachu, ale moja ciekawość była tak duża, że nie mogłem się jej oprzeć. Postanowiłem otwierać jeden po drugim. Sam szkielet postanowiłem zakopać i postawić krzyż.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyWto 28 Sty 2014, 18:53

Pierwszy ball okazał się być pusty ale mechanizm nienaruszony więc mogłeś go sobie zatrzymać. Drugi tak samo. Trzeci i czwarty ukazał Ci Caterpie i Sewaddle, Poka niespotykanego w tym regionie. Jak widać to Twój szczęśliwy dzień. Twój Pokedex szybko je prześwietlił ale danych Ci nie podam bo je już masz. Powiem tylko, ze oba Pokemony to spokoniacy myślący tylko o jedzeniu i spaniu. Jeden został złapany w Virdian a drugi w Pinwheel lesie.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyWto 28 Sty 2014, 19:21

Świetnie, tego się nie spodziewałem, a zwłaszcza Sewaddle. Pokemon o dwóch typach i w dodatku niespotykany w Kanto. Postanowiłem ruszyć przed siebie rezygnując z treningu. Moim celem stał się ognisty pokemon. To świetny pokemon, który uzupełni mój skład, zwłaszcza, do mojej drużyny że dołączyła para robaków.
-Pichu ruszamy, trening musi poczekać.
Skierowałem się w stronę Route 7, ponieważ to tam występują ogniste pokemony gatunku Growlithe.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyCzw 30 Sty 2014, 21:09

Ruszyłeś więc w odległa dość podróż gdyż droga siódma znajdowała się niemalże na drugim krańcu krainy. Najlepsza droga wiodła przez las Virdian więc skierowałeś swoje kroki w tamtym kierunku. Po kilkudziesięciu minutach już tam byłeś. Ciemny las z nielicznymi promieniami słońca wdzierającymi się przez gęste korony drzew. Nie było tam nadmiernie wilgotno - w końcu to las liściasty. Jednak dzień chylił się ku końcowi i musiałeś znaleźć miejsce na biwak.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyPią 31 Sty 2014, 10:09

Fantastyczne miejsce, najprawdopodobniej pełne robaków i trawiastych pokemonów. Uwielbiam lasy, to cudowne miejsca i każdy kryje coś niezwykłego. Szukając miejsca na biwak postanowiłem rozłożyć swój namiot pod największym z drzew, jakie można było znaleźć. Co prawda nie miałem pokemona, który mógłby mi oświecić drogę, ale lekkie promienie słońca, jeszcze dawały jako taką widoczność.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyPią 31 Sty 2014, 10:20

Rozłożyłeś namiot i umiejscowiłeś się w środku. Po jakiś dwudziestu minutach w lesie było już całkiem ciemno jedyne co Ci pozostało to iść spać. Tak też zrobiłeś. Ze snu wyrwał Cię nad ranem odgłos bójki. Kiedy wyjrzałeś na zewnątrz ujrzałeś jak Twój Pidgey dziobie po głowie Twojego Sewaddle i najwyraźniej chce go zjeść bo jego dziób dziwnym zrządzeniem losu uderzał non stop w głowę robaczka, którego nawet już pelerynka z liścia się nie trzymała.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 EmptyPią 31 Sty 2014, 11:15

Szybko wyrwałem się z namiotu i rzuciłem pokeball'e.
-Wracajcie do swoich pokecall'i.
Nie znośne pokemony. Muszę nauczyć Pidgey'a posłuszeństwa i pokory. Postanowiłem wypuścić go drugi raz.
-Pidgey jeśli interesuje cię walka, zaraz znajdziemy jakiegoś przeciwnika. A to na zachętę.
Wyjmuję karmę z kieszeni i daję pokemonowi.
-Ta sytuacja ma się więcej nie powtórzyć! Sewaddle, jest częścią drużyny i naszym przyjacielem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lucasa - luk1313'a
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» KP - Lucasa Judzmy (Luk1313)
» Box - Lucasa Judzmy (Luk1313)
» Konto - Lucasa Judzmy (Luk1313)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: