PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lucasa - luk1313'a

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyPią 24 Sty 2014, 20:22

Chłopak długo nie zastanawiał się nad odpowiedzią. W końcu swego czasu by wygrać ligę zwiedził cały kraj i nie tylko razem ze swoimi stworkami - Pischu i Pikachu mieszkają tu niedaleko w lesie Virdian, Pidgeye i Spearowy znajdują się w trawie na wschód od miasta w kierunku Drogi Zwycięzców a jeżeli chodzi o elektryczne stworki to opuszczona elektrownia w pobliżu Kamiennego tunelu. Tam mieszka ich całe mnóstwo. Myślę jednak, ze potrzebujesz bardziej urozmaiconej w typy drużyny na taką wyprawę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyPią 24 Sty 2014, 23:43

-Zawsze w swojej drużynie chciałem mieć co najmniej dwa elektryczne pokemony, ale nigdy nie zastanawiałem się nad resztą.
Postanowiłem, że to własnie Green powinien mnie pokierować w jakim kierunku mam rozwinąć swoją drużynę i w oparciu o jakie pokemony.
-Twoje rady są dla mnie bardzo ważne i je szanuję. Więc co proponujesz? Chciałbym stworzyć bardzo szybką i zwinną drużynę.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptySob 25 Sty 2014, 16:07

Green odpiął 4 Pokeballe od swojego paska i wyrzucił je w powietrze.
- Spójrz na moją drużynę i poznaj je: Scizor, mistrz szybkich ciosów a do tego cichy jak ninja, Porygon-Z, przemieszcza się niezauważalnie przez systemy elektroniczne a jak widać cały ten gym takie zawiera. Dalej widzisz Golducka, jest super szybki w wodzie, to Machamp, dodatkowa para kończyn górnych czyni go świetnym fajterem. Pidgeota i Charizarda już poznałeś. Wszystkie są doskonale wytrenowane a ich typy się uzupełniają więc mam stworka na każdą okazję.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptySob 25 Sty 2014, 16:20

Ta cała szóstka wygląda wyśmienicie.
-Podjąłem decyzję Green. Wyruszę na łowy Pidgey'ów. Chcę mieć jednego.
Obrałem więc kierunek na trawy, który były położone na wschód od miasta.
-Dziękuję Ci za świetne rady i pomoc jaką mi udzieliłeś. Kiedy zbiorę silny skład na pewno tutaj wrócę i bądź pewny, że będzie to świetna walka.
Ukłoniłem się mistrzowi Gym'u i ruszyłem w drogę.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptySob 25 Sty 2014, 18:06

- Ok, do zobaczenia - rzekł Green z uśmiechem. Wychodząc ujrzałeś trenera, który podążał do sali by zmierzyć się z tutejszym liderem. U jego boku dreptała Kanghaskhan, która miała zabójczy wzrok. Aż się przeraziłeś gdy wasze spojrzenia się zetknęły.
Ruszyłeś w stronę lasu Virdian. Było tu pełno różnych stworków. Wszędzie latały ajkieś Pidgeye, które nie były objęte ochroną miasta.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyNie 26 Sty 2014, 00:35

-Łoł to świetne miejsce Pichu. Tutaj możemy potrenować i jeszcze złapać jakiegoś pokemona.
Tymi słowami oznajmiłem Pichu, aby był w gotowości. Wyjąłem pokedex i chciałem zeskanować w miarę ciekawego Pidgey'a i w dodatku samca, z którym stoczył bym walkę. Tym razem, muszę wygrać tą walkę. Szukając odpowiedniego ptaka, przypomniałem sobie wzrok obcego pokemona, którego widziałem pierwszy raz w życiu i zapragnąłem go mieć.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyNie 26 Sty 2014, 12:24

Pokedex zaczął świrować przy takiej liczbie stworków. Widać musiałeś zdecydować się na jednego konkretnego. Były tu ptaki, które chwaliły się masywnymi piersiami, inne mrugały zalotnie do pzoostałych. Jeszcze inne czyściły sobie piórka albo grzebały w ziemi dziobiąc piasek i odkryte w ten sposób korzonki. Każdy miał coś w sobie, nawet jeden, który dopiero co przyleciał i lądując przywalił w pień drzewka, które tu rosło.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyPon 27 Sty 2014, 12:28

-Ten pokemon!
Zawołałem do Pichu. Urzekł mnie swoją niezdarnością. Może jestem dziwny, ale lubię pokemony z unikalną osobowością. Chciałbym go złapać. Wyjąłem pokedex i skupiłem go w kierunku leżącego pokemona, który przywalił w drzewo. A możę trzeba będzie mu pomóc. Postanowiłem zbliżyć się do niego troszeczkę, ale tak aby go nie spłoszyć.
-Bądź czujny Pichu.

P.S.
Złapałem w safari Caterpie i Sewaddle, czy mam je przy sobie czy muszę iść do PokeCenter po nie?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyPon 27 Sty 2014, 18:59

Pokedex pokazał Ci dane:

Nazwa pokemona: Pidgey M
Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 67
Poziom: 6
Typ: Normalny Lot
Łańcuch ewolucji: Pidgey -(18lvl)->Pidgeotto -(36lvl)->Pidgeot
Poziom: 8
Obecne ataki: Pchnięcie(Tackle), Atak Piaskiem(Sand Attack).
Pozostałe ataki:
Charakter i historia: Pidgey urodził się w parku w mieście Virdian ale niedługo po wykluciu opuścił rodzinne gniazdo. Jest ciapą. Ma też problemy z koordynacją ruchów.
Zdolność: Związane nogi (Tangled Feet) - Zwiększa zdolność uników gdy użytkownik tej zdolności jest skołowany.
Trzymany przedmiot:

Ptak wstał, otrzepał piórka i był gotowy do grzebania w ziemi co zaczął robić.

Ps. Ani tu, ani tu. Wpisz sobie je do karty postaci i jak chcesz to wprowadzę Ci je kiedyś do gry.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 EmptyPon 27 Sty 2014, 22:33

Podszedłem bliżej, aby przyjrzeć się pokemonowi z bliska. Jest cudowny, to może byc pokemon, który w przyszłości będzie stanowił o sile mojego składu.
-Pichu bądź gotowy do ataku, chce go złapać, więc spróbuję najpierw pokeball'a. Jeśli się nie uda zaatakuj Elektrycznym Szokiem (Tunder Shock)!
Wyjmuję jednego z moich sześciu wolnych pokeball'i i rzucam w Pidgey'a.

P.S. Jeśli można to chciałbym je wprowadzić, bo może zrobiłbym jakiś trening pod kontem koordynatorskich ataków.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lucasa - luk1313'a   Gra Lucasa - luk1313'a - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lucasa - luk1313'a
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» KP - Lucasa Judzmy (Luk1313)
» Box - Lucasa Judzmy (Luk1313)
» Konto - Lucasa Judzmy (Luk1313)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: