PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 No mercy! No repsite! Team Rocket!

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Neccott

Neccott


Liczba postów : 47
Join date : 15/09/2016
Age : 27

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyPią 14 Paź 2016, 14:13

- Slash! Do mnie! - krzyknął twój opiekun z teamu. Jako, że byłeś początkującym złoczyńcą, nie miałeś zbyt wielu praw. Natychmiast pobiegłeś do biura osoby, która cię wołała. Stanąłeś naprzeciw biurka i w bezruchu czekałeś na rozkazy
- Dobra świeżak! Dzisiaj idziesz na swoją pierwszą większą misję. Jeśli ci się powiedzie, to kto wie, może dostaniesz awans. Ale bez zbędnego gadania. Wieczorem masz do obrobienia pewnego bogacza. Mieszka on w pobliskim lesie w swojej willi. Idziesz sam bez żadnego wsparcia. Jedyną pomocą jest twój "silny" pokemon. Tutaj masz potrzebne ci informacje. Przestudiuj je i przygotuj do skoku. Liczę, że wszystko ci się uda. A teraz! Wymarsz do swojego pokoju!
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyPią 14 Paź 2016, 17:27

-Tak jest!
Wyszedłem i poszedłem do swojego pokoju. Kurczę, pierwsza cięższa robota. Od razu siadam na łóżku i zapoznaje się z informacjami. Musi mi to wyjść, co z tego że mam tylko Zubata? Ci co zgarnęli skamieliny mieli też Zubaty.
-Mam nadzieję że są jakieś informacje co naprawdę mi się przydadzą.
W końcu coś innego niż noszenie herbaty.
//Mogę skan Zubata?//
Powrót do góry Go down
Neccott

Neccott


Liczba postów : 47
Join date : 15/09/2016
Age : 27

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyPią 14 Paź 2016, 21:00

Cytat :
Witaj członku Teamu Rocket! Twoją dzisiejszą misją jest kradzież biżuterii oraz pokeballa znajdującego się w piwnicy rezydencji, do której się udasz. Położona ona jest po środku najbliższego lasu. Jest jeden problem, zatrudnionych jest tam większość ochroniarzy z okolicy. Plan budynku masz na odwrocie. Liczymy na ciebie. No mercy! No repsite! Giovanni!
No mercy! No repsite! Team Rocket! Gotowy-projekt-domu-planz-Rezydencja-rzut-1-800x600
Wszystko było chyba jasne. Plan nie wydawał się zbyt trudny. Postanowiłeś zabrać najważniejsze rzeczy i zaraz po zajściu słońca wyruszyć w drogę.
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyPią 14 Paź 2016, 22:58

Czyli wejdzie się tyłem garażu, do kotłowni i na dół.... Może nie bedize tak trudno.... Wypuściłem Zubata z Pokeballa.
-Teraz jeszcze trzeba będzie obejść ochronę....
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyCzw 03 Lis 2016, 16:55

Byłoby to dobrym pomysłem, jednak poza ochroną przy bramie głównej, cały płot jest pod napięciem, a ogródka pilnują Houndoomy, które w każdej chwili mogą łatwo zaalarmować mieszkańców. Co do ochrony wewnątrz nie masz żadnych informacji, jednak wszystkie wejścia są pod stałym nadzorem kamer.
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptySob 05 Lis 2016, 10:11

-Przydałby się jakiś atak usypiający/paraliżujący... Wtedy można by uśpić, Houndoomy, ochronę i tak dalej. Jeszcze zostają kamery, hmm... Można je zalepić czymś...
Podaje Zubatowi TM zauroczenie.
-Można zauroczyć Houndoomy, wtedy nas nie zaatakują...
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptySob 05 Lis 2016, 10:26

Tak ogólnie to dodaj do karty skan Zubata
---------------------------------------------------------------------------
Zubat od razu przyjął ten ruch. Użycie go to byłby dobry pomysł, jednak co do płci pokemonów nie masz pewności, a w końcu ruch ten działa tylko na pokemona o płci przeciwnej niż jego użytkownik (ninendo nie lubi homo). Jednak może się to sprawdzić, jednak jak już było powiedziane to poza rozkładem pomieszczeń nie wiesz absolutnie niczego o wnętrzu
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyNie 06 Lis 2016, 09:20

-Mam nadzieję że te Houndoomy to samice.
Chowam Zubata do rocketballa. Jednak przed schowaniem Zubata skanuje go Pokdexem.
//Tak jest taki Pokeball//
Po czym spoglądam na zegar aby zobaczyć która godzina.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyNie 06 Lis 2016, 16:04

Był już wieczór, dokładnie to wybiła 6 PM więc jeżeli chciałbyś już teraz wyruszyć, musiałbyś zrobić to bez wstępnego zwiadu. Jednak miałbyś element zaskoczenia.

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Zubat [color=red]M[/color]
[img]http://www.pokestadium.com/sprites/xy/zubat-2.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b][color=Purple][b] TRUCIZNA[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Zubat[/u]-(22 lvl)->Golbat-(<3)->Crobat
[b]Obecne Ataki:[/b] Wysysanie życia (Leech Life) | Ultradźwięki (Supersonic) | Zauroczenie (Attract)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Pokemon otrzymany jako początkujący członek Team Rocket. Jest ślepo posłuszny rozkazom trenera.
[b]Zdolność:[/b] Wewnętrzne skupienie (Inner Focus) - Pokemon jest chroniony przed wzdrygnięciem (flinch).
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Baza Rakietowców
[b]Ball: [/b]Rocketball
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! EmptyNie 06 Lis 2016, 17:17

Więc ubrałem się, zabrałem swoje rzeczy i ruszyłem w stronę willi. Tak aby nie być zauważonym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty
PisanieTemat: Re: No mercy! No repsite! Team Rocket!   No mercy! No repsite! Team Rocket! Empty

Powrót do góry Go down
 
No mercy! No repsite! Team Rocket!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dream Team
» Dream Team
» Dream Team

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: