PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Zachodnie góry]

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyPią 11 Kwi 2014, 21:41

Jest jakaś solidniejsza gałąź, jest katana , teraz wystarczy ją przeciąć i runie na ziemię. Powinno starczyć ci drewna na najbliższych kilka dni. Nie zapomnij o pokemonie, co jeśli spadnie mu to na głowę? Takich wypadków trzeba unikać. A tak przy okazji uważaj żeby nie spaść, jesteś na wysokości 3 piętra.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyPią 11 Kwi 2014, 22:44

Trzymając się mocno mechanicznym ramieniem, drugą uzbrojoną w katanę obciąłem gałąź upewniając się że na nikogo nie spadnie... no chyba że miała by spaść na któregoś z rywali i go na miejscu zabić co by mi odpowiadało. Gdy wrócę na dół potnę gałąź na mniejsze.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 11:37

Gałąź pada na ziemie, a ty chcąc już schodzić zauważasz na gałęzi tuż obok ciebie stado gończych os (śmiertelne zagrożenie). Schodząc uważaj żeby się nie obudziły, a broń boże spadły na ziemię, śmierć na miejscu!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 17:57

No to schodzę najciszej jak sie da by nie zbudzić os. W duchu dziękowałem Arceusowi że nie obudziła ich spadajaca gałąź bo pewnie zginąłbym na miejscu. Jak zejdę, zabiorę obciętą gałąź z dala od nich by w spokoju pociąć ją na mniejsze kawałki do rozpalenia ogniska.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 17:12

Poszło po twojej myśli, chwila pracy i masz już sporo drewna, tyle powinno Ci wystarczyć na oświetlenie choć części jaskini. Chyba że masz co do drewna inne zamiary. Najlepiej było by nie zbliżać się kolejny raz do tego drzewa, szczęście na razie dopisuje, ale gdyby się obudziły?
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 22:05

Coś mnie tknęło i postanowiłem zmienić plany. Przedewszystkim musiałem rozpalić ognisko wykorzystując starą pionierską metode "potrzyj dwa patyki by rozpalić ogień". Gdy większe kawałki drewna zaczną się dobrze palić dam Xande sygnał wystrzeliwując je w górę co w teori da efekt podobny do racy sygnałowej
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyWto 15 Kwi 2014, 21:49

Trochę to trwało, ale to co zamierzałeś wprowadziłeś w życie, pocisk wystrzelił wysoko w powietrze, z pewnością przeciwnicy go zobaczą, teraz tylko trzeba czekać na ich reakcje.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyWto 15 Kwi 2014, 21:56

- Dobra teraz muszę czekać - mruknąłem siadając przed ogniskiem. Miałem nadzieje że Xande zauważył mój sygnał. Jeśli sponsor szykował jakąś zrzutę to miał w tej chwili idealną okazję.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptySro 16 Kwi 2014, 23:00

Usłyszałeś huk wystrzału z armaty, kto tym razem?
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 EmptyCzw 17 Kwi 2014, 14:39

- No dobra widzę że sprawy mają się ciekawie - mruknąłem wstając. Postanoowiłem nie czekać i ruszyć spowrotem w stronę Rogu Obwitości. Z Xande czy nie, skopię komuś tyłek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Zachodnie góry]
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Arena [Róg obfitości]
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Północna pustynia]
» Arena [Połuniowe ruiny]

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: