PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 14:52

Luk1313 napisał:
Nick wyzywającego: Luk1313
Nick Sędzi: Filipos44
NPC, którego chce wyzwać: Misty (Pokemon Red, Blue and Green)


Przybyłeś na arenę, która to była basenem. Dokładniej były to cztery baseny poprzedzielane murkami szerokimi na około metr. Stanąłeś na małym podwyższeniu na przeciw Misty, ja, czyli sędzia, stałem z boku, gdy zobaczyłem że oboje jesteście gotowi rozpocząłem swój monolog.
- Za chwilę rozpoczniemy walkę pomiędzy liderką tutejszej sali o imieniu Misty, a Lukasem Judzmą! Każda za storn ma do dyspozycji po dwa pokemony, które może zmieniać w dowolnym momencie, a walka kończy się gdy wszystkie pokemony jednej ze stron będą niezdolne do walki. Walka start! Zaczyna Misty! - Wymieniona bez wachania wypuściła Starmie.

Arena: cztery baseny oddzielone od siebie szerokimi na metr murkami, w samych basenach pływają małe platformy.

**********

Misty:
Starmie 100%
??? 100%

Luk:
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 15:01

-Witaj Misty.
Sięgnąłem po pierwszego pokeball'a.
-Mój oczywisty wybór. Pokaż się Pichu!
Mam nadzieję, że ten mały pokemon da sobie radę.
[i]-Pichu na początku stań na murku i poruszaj się po nim, robiąc uniki. Zaatakuj Starmie Piorunem (Thynderbolt) to świetny atak! Następnie Biczoogon (Tail Whip) to osłabi wodnego pokemona. Po raz kolejny użyj Elektrycznego Szoku (Thunder Shock) to może sparaliżujesz pokemona Misty.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 15:07

Starmie na komendę swojej trenerki wystrzeliła bąbelkowy promień, który zniszczył elektryczny atak. Pichu zamerdał swoim ogonem co obniżyło obronę przeciwników, a następnie użył piorunującego szoku, który chybił i trafił w platformę pod którą schowała się gwiazdka.

Arena: cztery baseny oddzielone od siebie szerokimi na metr murkami, w samych basenach pływają małe platformy.

**********

Misty:
Starmie 100% + obniżona obrona (1)
??? 100%

Luk:
Pichu 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 16:52

-Dobrze Pichu tylko celniej!
Wpadłem na nową taktykę.
-Użyj Piorunujący Szok (Thunder Shock) na wodzie, aby porazić schowanego pokemona! Następnie Uroku (Charm)*, gdy przeciwnik będzie zauroczony użyj Pioruna (Thunderbolt)! Atak musi trafić. Pamiętaj o utrzymywaniu się na murku, to bardzo ważne.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 16:58

Twój pokemon użył elektrycznego ataku w wodę, ale Misty nakazała swojemu wskoczyć na platformę, co go uratowało. Pichu postanowił zmienić kolejność komend i najpierw użył pioruna, którym trafił, a potem wdzięku. Nie pozostał jednak bezkarny bo szybko oderwał bąbelkowym promieniem.

Arena: cztery baseny oddzielone od siebie szerokimi na metr murkami, w samych basenach pływają małe platformy.

**********

Misty:
Starmie 84% + obniżona obrona (1), obniżony atak (1)
??? 100%

Luk:
Pichu 91%
??? 100%
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 17:09

-Pichu wiem że jeste to twoja pierwsza walka, ale musisz słuchać moich komend. Teraz ponownie użyj Elektrycznego Szoku (Thunder Shock), aby Starmie nie mógł wrócić do wody. Następnie Zauroczenie (Charm) i ustrzel wodnego stworka dwa razy Piorunem (Thunderbolt).
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 17:20

Kolejny atak trafił, jednak Pichu nie zdążył użyć wdzięku, bo bąbelkowy promień wrzucił go do wody. Na szczęście twój pokemon umie pływać, ale nim się zorientował Starmie przeskoczył sobie murek i użył akcji wbijając Pichu w ścianę pokrytą kafelkami.

Arena: cztery baseny oddzielone od siebie szerokimi na metr murkami, w samych basenach pływają małe platformy.

**********

Misty:
Starmie 77% + obniżona obrona (1), obniżony atak (1)
??? 100%

Luk:
Pichu 77%
??? 100%
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 17:31

-Pichu natychmiast wydostań się z wody i Piorun (Thunderbolt)! Gdy tylko zauważysz Starmie użyj ponownie Pioruna (Thunderbolt). Ten atak to nasz jedyny ratunek, jest potężny.
Szybko pomyślałem o moich kolejnych pokemonach Caterpie , Sewaddle i Pidgey. Obym nie musiał ich używać.
-Gdy uda Ci się go trafić użyj Uwodzenia (Charm)! A potem Elektryczny Szok (Thunder Shock)!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyPią 07 Lut 2014, 17:37

Pichu nie mógł trafić, ani nawet zaatakować bo raz za razem obrywał akcjami, na szczęście obniżony atak robił swoje.

Arena: cztery baseny oddzielone od siebie szerokimi na metr murkami, w samych basenach pływają małe platformy.

**********

Misty:
Starmie 77% + obniżona obrona (1), obniżony atak (1)
??? 100%

Luk:
Pichu 62%
??? 100%
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) EmptyNie 09 Lut 2014, 20:43

-Pichu zacznij unikać ciosów wodnego pokemona, inaczej może być źle! Użyj szybko Pioruna (Thunderbolt)! Następnie Uwodzenia (Charm) i ponownie Piorun (Thunderbolt)!
Taktyka miała być szybka, ale Pichu jest mały i jeszcze niedoświadczony. Mam nadzieję, ze zacznie unikać ciosów i zadawać porządne obrażenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty
PisanieTemat: Re: Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)   Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1) Empty

Powrót do góry Go down
 
Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Shadic vs. Misty
» Joker kontra Misty, Blue, Red i Green
» Walka Aquariusa ;d
» Walka Filiposa
» Walka Filiposa nr 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: