PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Jokera - (Brock)

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptyWto 04 Lut 2014, 21:52

Nick wyzywającego: Joker
Nick Sędzi - Ktokolwiek
NPC, którego chce wyzywać: Brock



Wchodzisz do sali w Pewter. Arena to zwykła ziemia, a na przeciwko Ciebie stoi Brock i jego dwa pokemony: Geodude i Onix.
-Stawaj do walki i rozpoczynaj walkę.
Na arenę wskoczył Geodude. Walka będzie na dwa pokemony w systemie 1 vs 1. Brock, już czeka na twojego pierwszego pokemona.

Joker
??? - 100%
??? - 100%
Brock
Geodude - 100%
Onix - 100%

Arena: Ziemia
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptyWto 04 Lut 2014, 21:58

- Buizel ruszaj! - Krzyknąłem i wypuściłem swojego pokemona.
- Buizel zalej przeciwnika falą, a zanim się otrząśnie użyj zamieci! Po wykonaniu zamieci skocz wysoko do góry i uderz ciosem dźwiękowym w arenę. Spróbuj zrobić taką dziurę by wpadł tam Geodude. Nie zniszcz jednak całej areny! Postaraj się zrobić średnią dziurę! Jeśli Ci się to uda zalej dziurę w której jest Geodude za pomocą fali! Pamiętaj o unikach! - Wydałem komendę.
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptySro 05 Lut 2014, 13:33

Walkę czas zacząć. Geodude Brocka ruszyła na Buizel'a Beczką (Rollout)! Została jednak zatrzymana przez Falę! Geodude otrząsa się i używa Obronnego Zwinięcia (Defence Curl). Buizel wykonuje Zamieć (Blizzard) i Geodude upada na ziemie! Twój pokemon skacze i dzięki atakowi z powietrza tworzy dziurę na samym środku areny.
-Koniec tego dobrego Geodude użyj Pchnięcia (Tackle), a następnie Beczka (Rollout)
Ataki kamiennego pokemona są skuteczne i osłabiają twojego Buizel'a.

Joker
Buizel - 74%
??? - 100%
Brock
Geodude - 59% (+2 Obrona)
Onix - 100%

Arena: Ziemia, Dziura na środku areny (można tam wpaść)


Ostatnio zmieniony przez luk1313 dnia Sro 05 Lut 2014, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptySro 05 Lut 2014, 16:55

- Buizel świetnie! - Krzyknąłem zachwycony
- Buizel zalej środek dziury falą! Przy okazji zalej tą falą całą arenę to Geodude na pewno oberwie! Kiedy będziesz pewny, że Geodude nie wyjdzie z dziury zamróź wodę w której się znajduje zamiecią! Przynajmniej spróbuj! Jeśli się wydostanie lub nic Ci się nie uda atakuj go ciosem dźwiękowym i falami! Pamiętaj o licznych unikach! - Wydałem komendę
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptySro 05 Lut 2014, 20:16

Fala zalewa dziurę, ale Geodude w niej się nie znajduje.
-Pchnięcie (Tackle)!
Geodude atakuje i trafia! Cios Dźwiękowy (Sonic Boom) trafia w kamiennego pokemona! To niezły atak, ale kolejna Fala (Surf) sprawia, że Geodude ledwo się kiwa.
-O nie! Geodude użyj Beczki (Rollout).
Beczka zmierza w kierunku Buizel'a!

Joker
Buizel - 61%
??? - 100%
Brock
Geodude - 12% (+2 Obrona)
Onix - 100%

Arena: Ziemia, Dziura z wodą na środku areny (można tam wpaść)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptySro 05 Lut 2014, 20:28

- Świetnie Buizel jeszcze tylko trochę ataków. - Powiedziałem.
- Zalej całą arenę trzema falami! Jeśli to nie wystarczy to zaatakuj Geodude ciosem dźwiękowym! Nie nadużywaj ataków! Kiedy Geodude będzie leciał na Ciebie beczką podskocz wysoko i wykończ go ciosem dźwiękowym! - Krzyknąłem. Nie chciałem, żeby Buizel niepotrzebnie używał ataków, bo to zbędnie męczy pokemona.
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptySro 05 Lut 2014, 22:02

Geodude kręci się tak szybko, że przebija się przez Falę (Surf)! Uderza w Buizel'a, ten odpowiada Ciosem Dźwiękowy (Sonic Boom), który wpycha Geodude do dziury na środku areny. Geodude topi się i jest niezdolny do walki.
-Świetnie sobie radzisz. Wradzaj Geodude.
Brock skinął głową i na arenę wskoczył Onix. Koniec jego ogona umoczył się w dziurze i stracił trochę życia.
-Uważaj na tą dziurę. Czas na atak! Pchnięcie (Tackle)!
Onix trafia, a raczej szturcha wodnego stworka. Gdyż ten robi unik.

Joker
Buizel - 44%
??? - 100%
Brock
Geodude - NDW
Onix - 99%

Arena: Ziemia, Dziura z wodą na środku areny (można tam wpaść)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptyCzw 06 Lut 2014, 17:14

- Świetnie Buizel! - Krzyknąłem ze szczęścia. Onix to duży pokemon i ciężko będzie go pokonać tym bardziej, że Buizel jest zmęczony.
- Buizel zalej całą arenę serią fal! Kiedy skończysz używać fal podskocz do góry i zrób wielką dziurę w arenie za pomocą serii ciosów dźwiękowych! Jeśli Ci się to uda zalej dziurę falami i pływaj w wodzie! To twój żywioł Buizel! Onix będzie słabszy w wodzie! Jeśli nie uda Ci się zrobić dziury użyj zamieci! - Krzyknąłem. - Pamiętaj o unikach!-  Dodałem głośno
______________________
Ile lvl dodać Buizelwoi?
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptyPią 07 Lut 2014, 14:09

Buizel trafia Falą (Surf). Ale jego wyskok zostaje udaremniony, przez Onix'a! Używa on Związania (Bind) i ściska Buizel'a!
-Jesteś w potrzasku!
Onix jeszcze bardziej ściska wodnego stworka. Wygląda na to że ma on poważne problemy!
-Czy to wszystko na co Cię stać?!

Joker
Buizel - 29% (Związany)
??? - 100%
Brock
Geodude - NDW
Onix - 76%

Arena: Ziemia, Dziura z wodą na środku areny (można tam wpaść)



Na razie nic, jeśli wygrasz walkę to Ci podam lvl, bo możesz przegrać Very Happy
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) EmptyPią 07 Lut 2014, 14:14

- Buizel uwolnij się używając fali! To odepchnie Onixa, a Ty wtedy będziesz miał czas na atak! Jeśli uda Ci się uwolnić podskocz od razu do góry i zniszcz arenę za pomocą serii ciosów dźwiękowych! Kiedy dziura będzie wystarczająco duża i głęboka wypełnij ją dwiema falami! W wodzie będziesz dużo szybszy! Jeśli nie uda Ci się uwolnić cały czas staraj się używać fali! - Wydałem komendę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Jokera - (Brock) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Jokera - (Brock)   Walka Jokera - (Brock) Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Jokera - (Brock)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Walka Shadic vs Brock
» Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!
» Joker vs. Brock
» Boy with the Mightyena(makrsoek) vs ...(Brock)
» Dżoker versus Brock

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: