PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Blaze(18+)

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 12 EmptySro 21 Gru 2016, 14:24

- Hej, nie przeklinaj! – roześmiała się „urażona” dziewczyna. Miała sporo odznak, ale trenowała o wiele dłużej od ciebie i mogłeś być pewien, że między pokazami chodziła do różnego rodzaju sal, gdzie zdobywała wiele odznak. Nie posiadała tej od Roarka i kilku innych, których nie potrafiłeś rozpoznać. W każdym razie… kiedy ty uganiałeś się za Mime Jr, ona ruszyła do najbliższego miasteczka, gdzie – jak cię powiadomiła – zamierzała wynająć pokój. Oświadczyła także, że będzie czekać na ciebie w klubie gejowskim, gdzie chodzą bardzo bogaci ludzie.
Po krótkiej chwili zauważyłeś szeleszczącego w krzakach Mime.
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 12 EmptySro 28 Gru 2016, 20:02

Ona będzie zabraniała mi przeklinać? Marzenia, jeszcze czego? Ale trzeba było przyznać miała mnóstwo odznak. Tak w sumie to mam to głęboko w dupie.. Jestem zbyt zajęty łapaniem pokemona. A więc ujrzałem nieopodal w krzaczkach mojego upragnionego pokemona. Od razu wypuszczam z PokeBalla Shinxa i nakazuje walczyć.
Shinx na początek Promień Ładunków! Następnie podbiegnij do stworka i zaatakuj Pchnięciem. Ostrożnie koncentruj ataki przeciwnika Promieniem Ładunków nie zapominając o unikach i kolejne Pchnięcie.
Na razie musi nam wystarczyć taka taktyka.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 12 EmptyCzw 29 Gru 2016, 16:34

Mime Jr. użył Kuli Cienia mając na celu zablokować atak twojego pokemona. Shinx okazał się szybszy i celnie trafił Promieniem Ładunków. Pokemon przeciwnika został sparaliżowany, dodatkowo padł szybciej niż myślałeś. Najprawdopodobniej nie posiadał wielu asów w rękawie, co całkowicie wykreśliło go z walki. Chwilę potem leżał na ziemi ledwo żywy… Był to idealny moment do złapania go lub zrobienia Mirandzie na złość i pozostawienia takiego na ziemi. Musiałeś wybierać; chcesz pokemona, a może satysfakcje z miny Mirandy? Stworek, którego zaatakowałeś nie był zbyt rozgarnięty, co udowodnił swoim brakiem doświadczenia w walkach. Z pewnością potrzebował jakiegoś dobrego trenera!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Blaze(18+) - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Blaze(18+)
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Box Blaze
»  Blaze Dragonitar
» Bank Blaze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: