PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Blaze(18+)

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 16:09

- Shinx spróbuj powoli się do niego zbliżyć, a jak zaatakuje Digiem to wyskocz w górę tak aby cię nie dosięgnął. Następnie zbliż się powoli i ostrożnie go obserwując zbliż się jeszcze bliżej i zaatakuj pchnięciem. Spróbujemy go złapać!
Dobra spróbuje go złapać. Rzucam w niego Pokeballem na tyle dobrze żeby nie miał czasu go odbić. Czekam na skutki rzucenia Pokeballa.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 17:49

Na szczęście twoja towarzyszka w porę dołączyła do walki. Wypuściła Grotle'a, silnego trawiastego stworka mogącego pokonać Twojego Shinxa w kilka sekund... Posłał w stronę Stunky'ego Kulę Energii. To wystarczyło, by doprowadzić skunksa na skraj. Twój ball trafił idealnie... Złapałeś swojego pierwszego stworka.
Dziewczyna najwyraźniej się otrząsnęła.
- Wybacz, to mój dwudziesty Caterpie... wszystkie zginęły przez Metapody - stwierdziła. - Powinnam się przyzwycziać, jednak... nieważne! Gratulacje złapania brzydkiego stworka
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 17:56

- Dzięki.... Zaraz! On wcale nie jest brzydki! Jest po prostu puszysty! Miałaś, aż 20 Caterpie? Wow.
A co do pokemona. Wypuszczam go z Pokeballa i przedstawiam Shinxowi po czym robię skan pokedexem.
- Masz dobre stworki. Więc gdzie się teraz wybierasz? Ja wybieram się do Sandrem city. Jest tam piaszczysta plaża i laboratorium profesora. Jak chcesz możesz wybrać się tam zemną. Chyba, że masz coś innego do roboty.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 17:59

Niestety, ale pokemon, którego złapałeś był wyczerpany... Pokedex nie zadziałał. Powinieneś zanieść go do Centrum Pokemon. Skoro sam zaatakował Shinxa musiał mieć trudny charakter. Lepiej nie wypuszczać go na otwartej przestrzeni! W każdym razie...
- W sumie czemu nie? I tak muszę wymienić mojego Piplupa. Sprawia mi duże problemy, więc zwyczajnie zostawię go w Boxie albo wymienię za jakiegoś ognistego stworka. Na pewno mi się przyda - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 19:17

- Masz rację. Gdy dotrzemy do miasta od razu wyleczę go. A tak właściwie to jak się nazywasz? Jak coś to ja jestem Blaze, a moim towarzyszem jest Shinx. I jak widzisz nowo złapany pokemon Stunky. Z tego co już widziałem i słyszałem posiadasz Grotla, Piplupa, oraz Caterpie, a tak właściwie to posiadałaś Caterpie. Przykro mi. Opowiedz mi coś przy okazji o sobie. Ale od razu ostrzegam mam dziewczynę! No to dobra ja kończę tą paplaninę i w drodze do miasta opowiesz mi wszystko o sobie.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 19:41

^^  
zapomniałem przelogować. XDDD

- Lubię zajętych – roześmiała się. Podeszła bliżej napierając na twoje ramię. Błyskawicznie poprawiła makijaż przeglądając się w lusterku. – W każdym razie… Chyba swoje pokemony wyrzucę. Po śmierci Caterpie wszystko straciło znaczenie. Zostawię sobie Grotle’a, a Piplupa oddam komuś w mieście - tłumaczyła. Wiedziałeś, że nie chciałaby ci pokemona oddać, ale cóż… zbierało się na burze. Powinniście się pośpieszyć!
W końcu dotarliście do Sandgem. Miasteczko było naprawdę niewielki; kilka domów, sklep, centrum pokemon… Laboratorium Profesora Rowana było twoim celem. Poza tym wszędzie czuć było zapach bryzy morskiej. W końcu nieopodal znajdowała się piaszczysta plaża.
- Sandgem. Tutaj miałam swój pierwszy raz – stwierdziła poprawiając biust.
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 19:49

- Fajnie wiedzieć, że tu miałaś swój pierwszy raz, ale to nie czas na jakieś zboczone teksty tylko lepiej chodźmy do centrum pokemon. A więc poszedłem do centrum pokemon i wyleczyłem oba pokemony. Następnie zrobiłem pokedexem skan nowego złapanego pokemona. Później chciałem udać się do laboratorium profesora Rowana. Kto wie może da mi tam jakiegoś fajnego pokemona. Ale w to wątpie zapytałem się mojej towarzyszki której imienia nie znam, ponieważ MG nie był na tyle dobry go podać chociaż go o to prosiłem. Cel był taki: Laboratorium Profesora Rowana -> Piaszczysta plaża.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 20:04

Kod:

[b]Nazwa Pokemona:[/b] Stunky [color=red]K[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/434.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b][color=purple][b]Trujący[/b][/color] [color=black][b]Mroczny[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]??[/u]-(sposób evo)->evo
[b]Obecne Ataki:[/b] Drapanie (Scratch), Ładowanie Energii(Focus Energy), Trujący Gaz(Poison Gas)
[b]Reszta ataków:[/b] ??
[b]Charakter i historia:[/b] Najwredniejszy pokemon jakiego Blaze kiedykolwiek spotkał. Nie potrafi się zachować, robi na złość trenerowi. Jest to wina jego pochodzenia: jego rodzice to najlepsze Skuntanki w całym Sinnoh.
[b]Zdolność:[/b] Keen Eye – Pokemonowi nie można obniżyć celności.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] ??
[b]Istotne lokacje[/b]: Sinnoh
[b]Ball:[/b] Pokeball

Ruszyliście do laboratorium. Zobaczyliście, że znajduje się tam jakiś trener… Miał różowe włosy. Zrobił sobie krechy na oczach, pomalował usta na bijący w oczy szkarłat. Generalnie wyglądał dość… damsko. Trudno!
- Gdzie profesor? – zapytała twoja towarzyszka. Ten wzruszył ramionami kładąc dłoń na pokeballu należącym do Chimchara.
- Kazał mi tutaj zaczekać – dodał szybko.
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 20:51

- Aha no to sobie tutaj długo poczekamy. Widzę, że wyruszasz w podróż pokemon i wybierasz Chimchara. Ten pokemon jet dość energiczny i ma typ ognia. Turtwig za to jest spokojny i odpowiedzialny. Ma typ trawiasty. A ostatni stworek czyli Piplup to gapa i psuję wszystko dookoła, ale za to bardzo nadaję się do pokazów i jest ciekawy. Znam się trochę na tych pokemonach, ponieważ czytałem ogromną encyklopedie o pokemonach z Sinnoh. Ciekawe gdzie ten profesor. No cóż warto poczekać.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 EmptyWto 08 Lis 2016, 20:57

(Dodaj 2lvle Shinxowi za walkę z Stunkym)
- Piplup... - nie dokończył.
Profesor wparował w momencie, gdy wypowiedziałeś ów słowa. Krzyknął coś niezrozumiałego... Następnie wskazał na młodzieńca i odetchnął z ulgą. Zauważyłeś, iż Profesor jest pobrudzony, a z jego czoła spływa szkarłatna ciecz.
- Dzikie Combee i Vespiqueeny. Musiałem im uciec... nie pozwoliły mi zabrać Piplupa. Proszę... znajdźcie go! - wrzasnął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Blaze(18+) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Blaze(18+)
Powrót do góry 
Strona 2 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Box Blaze
»  Blaze Dragonitar
» Bank Blaze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: