PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Blaze(18+)

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyPon 07 Lis 2016, 17:36

Byłeś gotowy. Sławny, narcystyczny i arogancki.  Miałeś o sobie bardzo wysokie mniemanie. Może i miałeś ku temu powody… Bogaci staruszkowie; dobra pozycja, znajomości… Trochę się zawiedli, gdy synalek postanowił opuścić rodzinne strony na rzecz trenowania pokemonów. Chcieli, żebyś skończył studia… poszedł w ich ślady. Ale nie! Ty wolałeś zabawić się w trenera. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę trenerów było to bardzo ryzykowane zadanie.
Tobie jedna przyszło wybrać: Floaroma, sandrem, a może położone dalej Twinleaf?


Ostatnio zmieniony przez Joker dnia Nie 27 Lis 2016, 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyPon 07 Lis 2016, 18:03

Z szczęśliwością opuszczam dom i wyruszam podróż żegnając się wcześniej z moja dziewczyną Victorią.
A więc wyruszam w podróż. - Mówię bardziej sam do siebie.
Wybieram miasto Sandrem, ponieważ jest tam plaża na której będę mógł złapać ciekawe pokemony, a przy okazji wstąpić do laboratorium Profesora Rowana. Kto wie może da mi jakieś wskazówki, albo ciekawego pokemona. Mniejsza z tym wyruszyłem ścieżką prowadzącą do owego miasta.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyPon 07 Lis 2016, 18:06

No i ruszyłeś! Shinx wesoło dreptał koło twojej nogi. Twój pokemon do najsilniejszych nie należał, jednak nie mogłeś nazwać go najsłabszym. Był w sam raz! Zresztą... jego ewolucje uczyły się potężnych ataków.
Idąc tak prawie nie zauważyłeś znajdującej się na drodze dziewczyny. Była drobna - nawet bardzo. Miała długie, jasne blond włosy. Szlochała.
- Boże, Caterpie, dlaczego?! - wrzasnęła.
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyPon 07 Lis 2016, 20:00

Idąc tak uśmiechałem się do idącego koło mojej nogi Shinxa. Nagle zauważyłem szlochającą drobniutką, blond włosom dziewczynę. Nie wiedziałem o co chodzi więc podszedłem do niej i zapytałem co się stało, że płaczę, oraz czy mogę jakoś pomóc. Nagle zobaczyłem dziwnego pokemona robaka. Przypominał on gąsienicę która była cała zielona, oraz miała na sobie białe kółeczka. Na jej głowie było coś przypominające czerwone lub różowe rogi.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyWto 08 Lis 2016, 13:27

- Zabili mojego Caterpie! To był najsilniejszy pokemon jakiego w życiu spotkałam! Nie zdążyłam nawet zareagować! - krzyknęła wbijając ostre paznokcie w twoją dłoń. Pociekła z nich szkarłatna ciecz. Dzięki temu, że się odwróciła mogłeś przyjrzeć się jej twarzy. Miała rozmazany makijaż... wyglądała jak clown! - Mam jeszcze Grotle'a i Piplupa... ale Caterpie był najsilniejszy!
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyWto 08 Lis 2016, 15:15

Gdy wbijała te ostre pazury to, to nawet bolało. Wyglądała z tym rozmazanym makijażem jak jakiś Clown co mnie rozśmieszyło, ale nic tu nie było do śmiechu. W końcu zabili jej pokemona.
- Ale spokojnie. Kto go zabił? Gdzie go zabił? Jak go zabił?
Ten pokemon nie należał do najsilniejszych, więc raczej był to marny pokemon. No, ale zawsze mogło się okazać, że był to jakiś gigantyczny, legendarny Caterpie, ale w to już nie chcę mi się wierzyć.
Postanowiłem uspokoić i pocieszyć dziewczynę, aby jej jakoś pomóc i wydobyć z niej jak najwięcej informacji.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyWto 08 Lis 2016, 15:23

- Potwór - odpowiedziała. W jej oczach pojawiły się tajemnicze iskierki. Nie wiedziałeś, co symbolizowały, ale z pewnością nie było to nic dobrego. Kiedy ustawiła się do pionu odruchowo zrobiłeś krok w tył. Nie mogłeś powstrzymać się do przełknięcia śliny. - Zielony. Silny, potężny... Taki byłby Caterpie. Ale ON go zeżarł - wtem z krzaków wyskoczył Metapod. Dziewczyna skoczyła ci w ramiona krzycząc jak opętana. - To on! To on go zjadł! - w tym samym momencie Metapod został pożarty przez pokemona-skunksa. - To Stunky! - ryknęła.
Pokemon ruszył do walki z Twoim Shinxem. Dziewczyna była zbyt przerażona, by cokolwiek zrobić! Musisz walczyć.


Shinx
100%

Stunky
100%
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyWto 08 Lis 2016, 15:33

- Shinx wiesz co robić. Idź walczyć! Ok najpierw wyczuj kiedy dziki pokemon zaatakuje. Po tym unik! Następnie użyj na nim Pchnięcia. po czym Pchnięcia i zanim zdąży się ocknąć przeskocz go i z zaskoczenia zaatakuj go Pchnięciem. Zrób to samo jeszcze raz i cały czas naparzaj go Pchnięciem aż nie zemdleje! Musimy go pokonać, aby poniósł kare za pożarcie pokemona. Może i Metapod też jadł inne pokemony, ale to Stunky musimy pokonać, bo Metapod został zjedzony.
Powrót do góry Go down
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyWto 08 Lis 2016, 15:33

- Shinx wiesz co robić. Idź walczyć! Ok najpierw wyczuj kiedy dziki pokemon zaatakuje. Po tym unik! Następnie użyj na nim Pchnięcia. po czym Pchnięcia i zanim zdąży się ocknąć przeskocz go i z zaskoczenia zaatakuj go Pchnięciem. Zrób to samo jeszcze raz i cały czas naparzaj go Pchnięciem aż nie zemdleje! Musimy go pokonać, aby poniósł kare za pożarcie pokemona. Może i Metapod też jadł inne pokemony, ale to Stunky musimy pokonać, bo Metapod został zjedzony.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) EmptyWto 08 Lis 2016, 16:01

Twój pokemon zaatakował skutecznie dwa razy. Następnie oberwał silnym drapaniem. Shinx cierpiał, jednak nie zamierzał się poddawać. Stunky skutecznie unikał jego ataków! Widać było, że jest dużo silniejszy i mądrzejszy... Same atakowanie pchnięciem nie mogło być skuteczne.
W pewnym momencie użył ataku, którego nigdy nie powinien się nauczyć. TM Dig. Shinx oberwał bardzo mocno...

Shinx.
45%

Stunky.
80%

Może lepiej spróbować go złapać? Przynajmniej poprosić lasię o pomoc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Blaze(18+) Empty
PisanieTemat: Re: Blaze(18+)   Blaze(18+) Empty

Powrót do góry Go down
 
Blaze(18+)
Powrót do góry 
Strona 1 z 12Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Box Blaze
»  Blaze Dragonitar
» Bank Blaze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: