PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPią 19 Cze 2015, 17:06

Pokedex pokazuje iż Caterpie ma lvl 7.9, czyli dosyć blisko. Nagle Vulpix Nell się poślizgnął i wypadł za burtę!
-Pomocy! Mój Vulpix tonie! Viri trzymaj się!
Nell rzuca swojej Vulpix koło ratunkowe, niestety koło trafia prosto w główkę Vulpix i ta mdleje.
-Viri!
Vulpix powoli zanurza się pod wodę. Nell spanikowana patrzy na nią, Eusin szuka czegoś czym można by ją wyłowić, na domiar złego widzisz w oddali głodne Gyaradosy dla których Vulpix byłby dobrą odmianą od surferów.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPią 19 Cze 2015, 17:45

Trzeba była działać szybko. Miałem w głowie całe plan.
- Idź Magikarp, wyłów Vulpix z wody! - krzyknąłem wypuszczając rybkę prosto do wody. W międzyczasie zwracam się do Caterpie pokazując mu ball - jeżeli chcesz to dołącz do mojej drużyny.
Jeżeli to zrobi to użyję jego ataku siecią by wyciągnąć Vulpixa i Magikarpia. Jeżeli nie to nakazuję Magikarpiowi użycia Pluskania i Odbijania i wskoczenie z powrotem na pokład. Na pewno sobie ta rybka z tym poradzi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptySob 20 Cze 2015, 13:27

Ataki poznane przez level, zdolność Łakomstwo, charakter i historia: Wesoły gąsienić, spowodowany strachem dał się złapać Ferowi którego się panicznie boi, nie ewoluował przez lenistwo.
-----------------------
Caterpie dał się złapać, zaraz siecią wyciągnął karpia i liska i byliście wszyscy już na pokładzie. Statek powoli dopływał do brzegu, Magikarp wskoczył ci na głowę.
-Fer, co będziemy robić w Valenci?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptySob 20 Cze 2015, 21:55

Zrób mi skan. Poza tym post jest za krótki. I ten i ten w Twojej grze. Popraw się. Smile
_____________________________________
Zawróciłem swojego Magikarpia do balla zaraz po tym jak przedstawiłem mu mojego nowego Caterpie. Potem zrobiłem to samo z Oddishem i Cleffą.
- Już wam mówiłem przecież - odpowiedziałem przyjaciołom. Potem zwróciłem się w stronę Pokemonów.
- Poćwiczymy rundę pokazową. Cleffa użyj Uroku a potem Ty Caterpie użyj Strzału siecią by połapać te serduszka. Potem Ty Cleffa użyj Mimiki i razem stwórzcie rzeźbę ze Strzału siecią!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 12:37

Nazwa Pokemona: Caterpie M
Gra Vaphela - Page 5 Caterpie
Poziom: 7.9
Typ:robak
Łańcuch ewolucji: Catepie-(lvl 7) Metapod-> (lvl 12) Butterfry


Obecne Ataki: rzut siecią (string shot) pchnięcie (tackle)
Reszta ataków: ??
Charakter i historia: Wesoły gąsienić, spowodowany strachem dał się złapać Ferowi którego się panicznie boi, nie ewoluował przez lenistwo.
Zdolność: Łakomstwo: Pokemon zjada trzymaną jagodę wcześniej niż powinien.
Trzymany przedmiot: ??
Istotne lokacje: droga między Pinkan a Valncią: miejsce złapania.
Ball: Poke Ball.



(Sorry, nie mam siły na więcej, pisze z tableta.)
----------------------------
Pokemony wykonały piękny pomnik przedstawiający ciebie z nimi na podium trzymając wstążkę. Nagle Caterpie zaczął ewoluować! Jego ciało zaczęło twardnieć i po minucie stał się pięknym Metapodem!
-Wow! Fer! Ledwo go złapałeś już ci ewoluował!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 14:08

Pousuwaj niepotrzebne kolory ze skanu, zmień rozmiar do domyślnego bo ja bez okularów nie jestem w stanie przeczytać co tam jest napisane. Poza tym Caterpie nie może mieć takiej zdolności. Sprawdź na serebii jakie może mieć.
_________________________________________________________________
- Super, witaj Metapod w mojej drużynie - rzekłem i zeskanowałem stworka by sprawdzić czy nie zmieniło się coś w jego zdolności albo charakterze. Potem przytuliłem wszystkie moje stworki i spojrzałem w dal by przekonać się jak daleko jesteśmy od Valencii. Im szybciej tam dotrzemy tym szybciej wkroczymy w konkretną podróż. Zarejestrujemy się w Pokecenter jak koordynatorzy i trenerzy i weźmiemy udział w naszym pierwszym Konkursie. Już nie mogę się doczekać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 14:45

Niestety, gdy piszę z tableta skany jest baardzo ciężko robić i poprawię skan albo jutro albo pojutrze. Zdolność Run Away.
------------------------
Byliście już bardzo blisko Valenci, u Metapoda nic się nie zmieniło. Jedyne co stał się bardziej leniwy. Przybiliście do brzegu gdzie zalał was natłok kupczyków i handlarzy. Każdy oferował swoje produkty na stolikach rozstawionych wzdłuż drogi, były tam muszelki, różne rzeczy i Pokemony, Eusina zainteresował Rattata którego zakupił. Nell kupiła jakieś kosmetyki dla siebie i Pokemonów.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:10

To zrobisz mi skan od razu dla Metapoda. On ma już inną zdolność niż Caterpie.
_______________________________________________
Rozejrzałem się po straganie. Chciałem zobaczyć, czy są tam np. Kamienie ewolucyjne. Kiedyś będziemy musieli podjąć decyzję w co ewoluował mojego Oddisha: do wyboru był Vileplume i Bellosom. Obydwa idealnie nadawały się do konkursów także było mi obojętne na czym skończymy. Poza tym byłem ciekaw stworków, które sprzedawali handlarze. Nie popierałem takiego handlu żywym towarem, ale to była szansa by pomóc choć jednemu ze stworków. Może było tam coś egzotycznego, jak. np. Smeargle?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:19

Oki.
-------------
Z egzotyków widzisz tylko:
Gra Vaphela - Page 5 Deerling-summerGra Vaphela - Page 5 AxewGra Vaphela - Page 5 Poochyena
Cleffa z zainteresowaniem przyglądał się stworkom z Unovy i Hoenn,  na każdym z nich był kartonik z napisem: Tylko dziś! Pokemony z Unovy i Hoenn! Tylko 1000$ za sztukę!
Eusin kupił jedną Rattatę i egzotycznego Chatota zanim podszedłeś do stoiska. Nell kupiła kosmetyki i Pidgeya.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:22

Rozglądam się dalej. Chcę zobaczyć wszystkie stworki. Może akurat któryś okaże się tym wyjątkowym i dołączy do moich dwóch leniuszków w Pokeballach - Metapoda i Magikarpia a także do moich dwóch maluchów - Oddisha i Cleffy. Jeżeli nie znajdę nic takiego to trudno, jest wiele ciekawych stworków na naszych wyspach. Słyszałem też kiedyś o Onixie, którego ciało nie było zbudowane z szarych kamieni a z pięknych kryształów. Mogę tylko pomarzyć o takim Pokemonie, ale zadowolę się też innymi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 5 z 50Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: