PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptySob 13 Cze 2015, 20:31

Widzisz w kącie baru starą sieć, możliwe że udało by się nią wyłowić Ball.
-Chętnie bym pomogła ale nie chcę by moja Vulpix zmoczyła swoją doskonale ułożoną sierść.
-Fer, tam w kącie baru, jest sieć. Może nią wyłowimy Magikarpia? Podobno Gyarados ma typ latający, chętnie bym to sprawdził.
Oddish spojrzał na wodę, po czym spojrzał na ciebię pytająco jak by chciał zapytać "I co teraz?"
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyNie 14 Cze 2015, 21:29

Pobiegłem po sieć i przytachałem ją ze sobą. Potem wrzuciłem ją do wody zabezpieczając koniec i zacząłem odławiać balla.
- Możecie mi pomóc ją wyciągnąć? Mokra jest niebywale ciężka - krzyknąłem do przyjaciół po czym ustawiłem się do zwijania pułapki. Mam nadzieję, że uda się nam to załatwić dość szybko by zdąrzyć zjeść a potem sprawnie wsiąść na statek.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 08:40

Eusin od razu pobiegł pomóc, Nell wolała się przyglądać. Po 5 minutach wylowiliscie Magikarpia, przestraszony stworek wyskoczył z balla i skakał po kawiarence budząc panikę, ledwo ci się udało namierzyć go Pokedexem

Nazwa Pokemona: Magikarp M
Gra Vaphela - Page 2 Magikarp
Poziom: 6
Typ: wodny
Łańcuch ewolucji: ??-Magikarp->(lvl 20) Gyarados
Obecne Ataki: pluskanie (Splash)
Reszta ataków: ??
Charakter i historia: Zwykła ryba, nie interesuje go i Fernando, i Oddish. Jedyne co go interesuje to Cleffa. Marzy o ewolucji w Gyaradosa.
Zdolność: Wodna zasłona (Water Veil) - Chroni przed poparzeniem.

Trzymany przedmiot: Przezroczyste powietrze zwane nic.
Istotne lokacje:Pinap miejsce zlapaia
Ball: poke ball
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 14:53

Mam kilka zastrzeżeń do skanu:
- nie zmieniaj rozmiaru czcionki, każdy skan ma być zgodny ze wzorem,
- zły kolor typu, dla Wody kolorem jest dodgerblue
- Źle zapisany łańcuch ewolucji
- Magikarp nie może mieć zdolności Wodna zasłona
- Pokeball piszemy z dużej, zła nazwa miejsca, jak nie ma przedmiotu to stawiamy kreskę.
__________________________________________________________________
Podbiegłem do rybki by ją przytulić i uspokoić. Potem zawołałem swojego Oddisha i wypuściłem Cleffę.
- Przedstawiam wam naszego nowego kolegę: Magikarpia. Będzie z nami podrózował i zdobywał doświadczenie by ewoluować w Gyaradosa - rzekłem i przytuliłem rybkę i inne stworki po czym dałem jej trochę żarełka i zamknąłem w Pokeballu by nie wysychała. Następnie zasiadłem razem z moimi innymi stworkami i przyjaciółmi do posiłku. Po nim pójdziemy mam nadzieję w kocu na statek.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 15:23

I tu jest mój problem, będę musiał porobić kilka skanów w notatniku na sucho.
------------------------------------------------------
Po pół godzinie twój Oddish wypatrzył statek, płynął prosto do portu.
-No nareszcie! Ile można czekać? Viri, zaraz będziemy płynąć!
-Fer, może na statku zawalczymy co? Jestem ciekaw czy mój Rhyhorn jest silny.
Statek dobił do brzegu, możesz już wsiadać i kupić bilet w środku.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 15:33

Zdolność dla Magikarpia mi jakąś podsuń.
______________________________________
- Możemy. Chciałbym potrenować Magikarpia. Ej, możemy zwalczyć w podwójnej walce, Wy dwoje na mnie jednego. Co Wy na to? - rzekłem zbierając swoje manatki i Pokemony i idąc w stronę statku. Im szybciej na niego wejdziemy tym szybciej odnajdziemy jakiś pokład dla trenerów z arenami do walki. Poza tym to przybliży nas do ciekawych miejsc w naszym regionie i całej masy nowych Pokemonów, które będziemy mogli złapać i wytrenować, w moim przypadku na pełne gracji stworki konkursowe.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 15:39

-W sumie dobry pomysł nie Nell?
-Co!? Jeszcze pognieciecie futerko mojej Vulpix!
-No weź, to po co z nami ruszałaś?
-Dobra, ale wy ją będziecie potem szczotkować.
Weszliście na statek, po pytaniu o walki jeden z marynarzy zaprowadził was pod pokład na arenę do walk. Rhyhorn i Vulpix byli już gotowi.
-Fer, zaczynaj.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 15:45

Wybrałem taką arenę by było w niej chociaż małe oczko wodne po czym wyrzucił ball z Magikarpiem i dołożyłem mu do towarzystwa Oddisha. Cleffę posadziłem na mojej torbie za mną by obserwowała całą walkę.
- Damy radę maluchy! Na początek Oddish otumań przeciwników przy pomocy Słodkiego zapachu. Potem przedrzyj się przez tą mgiełkę i zaatakuj Rhyhorna Absorbcją. Wskocz na niego i schowaj się pod jego łuskami i atakuj cały czas Absorbcją aż będzie próbował Cię zrzucić. Wtedy zeskocz z niego. Ty natomiast Magikarp jak tylko Słodki zapach zacznie działać użyj Pluskania by wyskoczyć z wody i dotrzeć do Vulpix i uiknij jej ewentualnego ataku za pomocą Odbijania a potem spadaj z góry raz po raz na lisiczkę by na koniec wrócić i schować się w wodzie.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyPon 15 Cze 2015, 15:51

Zdolność karpia Szybkie pływanie (Swift Swim) - Zwiększa szybkość użytkownika podczas ciężkiego deszczu. 
---------------------------
Wszystko szło zgodnie z planem, Oddish wskoczył Rhyhornowi za łuski i zaczął używać Absorbcji, Vulpix, zamiast atakować Magikarpia zaatakowała Żarem Rhyhorna a co za tym idzie Oddisha! Mały Oddish zaczął biegać po całej arenie z płonącą grzywką, przynajmniej Magikarpiowi wszystko poszło dobrze....

Oddish: 85 + płonie
Magikarp: 100
Vs.
Rhyhorn: 90
Vulpix: 70


Ostatnio zmieniony przez LubiePlacki dnia Wto 16 Cze 2015, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 15:17

Erm, Magikarp użył odbijania na Vulpixie a Oddish super efektywnej Absorpcji na Rhyhornie i zabrało to tyle samo hp?
____________________________________________________________
- Oddish wskakuj szybko do wody. Gdy tylko się tam znajdziesz Ty Magikarp użyj Odbijania by wyskoczyć z wody razem z Oddishem. Potem Oddish naskocz na głowę Vulpix i odbij się w stronę Rhyhorna. Wskocz mu między nogi i zaatakuj w brzuch Absorpcją. Atakuj póki przeciwnik się nie zezłości i wtedy ucieknij tyłem! Ty Magikarp powtórz manewr z Odbijaniem na Vulpixie.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 2 z 50Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: