PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptyPią 12 Cze 2015, 16:25

Stoisz przed swoim domem, twoi towarzysze też są z tobą, Oddish wziął jakiś patyk i zaczął się nim bawić, Cleffa za to wyciągnęła do ciebie ręce jak by chciała powiedzieć "Weź mnie na ręce, proszę..." robiła przy tym bardzo słodkie oczy.
-Oo, jaka śliczna ta twoja Cleffa, ale moja Vulpix jest jeszcze słodsza, prawda Viri?
-Vulp, vulp!
"Powiedziała" Mała Vulpix przy nodze Nell
-To gdzie idziemy Fernando?
Powiedział Eusin, obok niego stał jego Rhyhorn.

Gra Vaphela 5bzlfb
1. Valencia: Wyspa na której znajduje się laboratorium profesor Ivy i małe miasteczko z Pokecenter. Występują tu: Rattata i evo, Caterpie i Eva, Magikarp i Eva, Oddish i eva, Paras i eva, Nidoran Mi F razem z evami, Poliwag i eva, Shellder i evo
Dalej nie będę pisał, ze z ewolucjami, po prostu będę wymieniał tylko pierwsze fazy.
2. Tangelo: Jest tam miasto z pokecenterem, poki: Spearow, Lapras, Weedle, Sandshrew, Staryu, Krabby, Venonat, Voltorb, Tyroque
3. Pinkan – jest tam dwie małe wioski, park narodowy a wnim poki w różowym kolorze.
4. Mandarynkowa południowa:  Jest tam duże miasto, wioska, mniejsze miasteczko i Trovitopolis, poki: Bulbasaur, Caterpie, Rattata, Pidgey, Nidorany, Slowpoke, Seel, Smochum, Vulpix, Meowth, Machop, Abra, Magnemite, Tauros, Eevee, Cubbon, Shellder, Oddish
5. Trovita: wokół wyspy są wysokie skały i wiry, mieszka tam Rudy – lider gymu, poki: Pidgey, Vulpix, Venonat, Abra, Exegcute, Staryu, Rhyhorn,  Elekid, Seel, Tyroque, Geodude
6. Cebulowa: niezamieszkana wyspa z Farfetch’tami.
7. Murcott: jest tam małe miasteczko z pokecenterem, poki: Scyther, Venonat, Caterpie, Weedle, Pinsir, Paras
8. Złota: Wyspa z wioską która czci Meowtha, jest tam złoty posąg tego poka, poki: Onix i Rhyhorn., Nidorany
9. Wyspa Kabuto, stworzona z Kabuto, po wskrzeszeniu tych poków przestała istnieć a na jej miejsce firma InFossil zbudowała "Park Jurajski", safari zone ze wszystkimi prehistorycznymi Pokemonami ze wszystkich regionów.
10. Moro: Mała wyspa z miastem w którym jest muzeum, poki: jak wszędzie indziej.
11. 7 wysp grepfrutowych, poki: Caterpie, Munchlax
12. Kinnow, jest tam małe miasto, poki: Staryu, Tentacool, Psyduck.
13. Fairchild: niezamieszkana, poki: olbrzymie Pidgeye i Rhyhorny.
14. Sunburst: wioska z ludźmi tworzącymi różne rzeczy ze szkła. Poki: Charmander, Shellder, Kryształowy Onix.
15. Mikan, miasteczko z gymem (Sissi), poki: Horsea, Squirtle
16. Mandarynkowa północna:  wielkie miasto z drapaczami chmur, poki najrozmaitsze z pierwszej generacji.
17. Plażowa: mieszkają tam siostry Joy, duża gama wodnych poków z pierwszej generacji.
18. Navel, na środku wyspy jest wielka góra z gejzerami na szczycie, u podnóża miasteczko, jest tam gym (Danny), poki: Nidorany, Voltorb, Scyther, Machop, Geodude
19. Shamouti:  jest tam wioska, Slowpoke, Caterpie, gama wodnych poków z I geny, Lugia
20. Cleopatry:  wyspa z plażą i pokecenterem, są tam głównie Poliwagi
21. Butwal: Wyspa z duża gamą roślinnych Pokemonów i Pokecenterem na górze.
22. Askorbia: jest tam miasto i słynna straż pożarna z linią ewolucyjną Squirtle’a.
23. Rind: Płynie tam rzeka, która spływa góry. Ewoluują tam Magikarpie.
24. Salveyo: rośnie tam roślina o tej samej nazwie lecząca paraliż, są tam Poliwagi evo i Oddishe i eva a także sieć domków.
25. Pumello: Jest tam miasto z ligą Wysp Pomarańczowych, Pokemony jak wszędzie indziej plus Dratini.
26. Tarroco: Jest tam miasteczko z pokecenterem. Wokół pływaja Tentacoole i Laprasy.
27. Hamlin: Jest to wyspa z miastem na którym jest lotnisko. Występują tam Voltorby i Diglety.
28. Kumquat: Jest tam miasto z wieloma gymami i gymem, w którym liderką jest Luana. Występuje tu wiele poków z poerwszej generacji.
29. 30.31 To wyspy od lewej: Elektryczna, Lodowa i Ogniowa. Dom 3 legendarnych ptaków.
32. bliżniacze wyspy: jest tam dużo lasów i cała gama poków i zpierwszej generacji.


Ostatnio zmieniony przez LubiePlacki dnia Sro 01 Lip 2015, 08:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptyPią 12 Cze 2015, 20:50

Wziąłem moją Cleffę na ręce i przytuliłem po czym sprezentowałem jej buziaka.
- Nie wydłub sobie oka tym kijaszkiem - rzekłem do Oddisha gdy zauważyłem, zę bawi się częstym narzędziem mordu i przyczyną wielu smutnych urazów.
- Cóz, nie wiem. Chyba powinniśmy dostać się do portu i popłynąć na Valencię. Tam jak zarejestruje się w Konkursach a wy będziecie też mogli zrobić ciekawe rzeczy. Jest tam laboratorium tej słynnej profesor Ivy i w ogóle.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 08:00

-Ja chyba też się zapisze na pokazy, moja Viri jest taka słodka że wygra z łapką w nosie.
-Vulp!
-Ja narazie do niczego się nie zapisze, Rhyhorn zdecyduje.
-Rhy. Rhy.
Oddish zaczął coś malować patykiem na ziemistej drodze, obraz Oddisha wyglądał jak Archen. Wtedy coś ci przeleciało przez myśl, tamta scena z dzieciństwa, dwoje chłopców i dziewczynka, teraz było tak samo, tylko ci z tamtej sceny wyglądali inaczej...
-No, to kto ostatni w porcie ten Slugma!
Eusin i Nell pognali w stronę portu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 14:15

Złapałem Oddisha starając się w tej chwili nie myśleć o moich przebłyskach pamięci i pobiegłem za moimi przyjaciółmi prosto do portu. Jak Rhyhorn Eusina ewoluuje będzie mógł nas pomieścić na swoim grzbiecie i będziemy mogli na nim pływać. Póki co zdani jesteśmy na podrózowanie tanimi liniami statków. Dobrze, zę w naszym regionie one tak często pływają. Nie powinniśmy mieć problemów z przemieszczaniem się między kolejnymi wyspami. Mieszkam tu już od dobrych kilku lat ale nie licząc wycieczek szkolnych nie pozwiedzałem Wysp Pomarańczowych.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 14:46

Jesteście w porcie, statek się spóźnia i przypłynie pewnie za pół godziny, Cleffa patrzy w morze w stronę wysp legendarnego tria.
-Fer, jak myślisz? Może pójdziemy coś zjeść i poczekamy na statek co? Mój Rhyhorn jest głodny jak wilk!
W tej chwili można było usłyszeć coś jak by ryk potężnego smoka, nie, jednak to był brzuch rhyhorna.
-O rety, nie mógłby ciszej? Jeszcze trochę i ogłosili by ewakuację wyspy!
-No co? Głodny jest, jestem pewny że twoja Vulpix i Poki Fera też są głodne.
Wtedy Oddish też pokazał na usta, czyli jest głodny.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 15:15

Wyjąłem z torby karmę dla Pokemonów i dałem każdemu po trochę. Potem zacząłem się rozglądać za jakimiś przybrzeżnymi kawiarenkami i restauracjami. Było ich tu pełno od kiedy ludzie zaczęli przyjeżdżać na nasz archipelag na wakacje i by zwiedzać park różowych Pokemonów. Miało to swoje plusy i minusy. Park musiał zostać zmniejszony by pomieścić rozrastające się miasteczko, ale z drugiej strony finansowo było to bardzo korzystne.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 15:25

Zainteresowała cię kawiarenka "Pod Eevim" ceny były dosyć niskie, specjałem dnia jest dziś Rosół z psyducka kury i Pomidorowa. Koszt każdej to 12 PokeDolarów, Nell podeszła do ciebie.
-Ja i Eusin bierzemy 4 tobie też wziąść?
W tym czasie Cleffa zaczęła niebezpiecznie zbliżać się do brzegu, chciała przyjrzeć się pluskającym się Magikarpiom. Zaczęła się wychylać, zaraz spadnie!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 17:15

Wycelowałem ball i zawróciłem moją gwiazdkę do balla. Potem szybkim krokiem podszedłem z Oddishem do wody i wyciągnąłem pusty ball z torby.
- Mały, użyj Słodkiego zapachu na tych rybach a gdy już ulegną i staną się mniej uważne wybierz najsilniejszego i zaatakuj Go Absorbcją. To nie jest silny przeciwnik więc jeden celny atak wystarczy - gdy już mojej roślince uda się wykonać obydwa ataki rzucam ballem w rybkę dosięgniętą Absorpcją.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 19:48

Ball wpada do wody, nie widzisz go. Złapałeś Magikarpia! + 1,5 lvl dla Oddisha.
-Fer, idziesz? Co tam robisz nad brzegiem?
Usłyszałeś głos Eustina.
-Choć, ta zupa jest super!

(Skan zrobię potem, jest na 6 lvl i zna tylko pluskanie)


Ostatnio zmieniony przez LubiePlacki dnia Sob 13 Cze 2015, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela EmptySob 13 Cze 2015, 20:19

Zapoznaj się: https://pokenova.forumpl.net/t15-zdobywanie-poziomow-nauka-atakow-ewolucja i jeszcze raz daj mi exp.
__________________________________________________________________________
- Eeee, wiecie. Złapałem Pokemona, ale ball mi utonął. Macie jakieś pomysły jak go odłowić? Tu musi być dość głęboko więc nurkowanie raczej odpada - rzekłem do towarzyszy i zacząłem rozglądać się za jakąś siecią, czerpadłem albo człowiekiem z odpowiednim Pokemonem do takich zadań. Magikarpie nie są zbyt przydatne dla trenerów i koordynatorów ale ich ewolucje sieją postrach. Gyarados bardzo by nam się przydał w naszej podróży i dlatego muszę odzyskać mój łup.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 1 z 50Idź do strony : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: