PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Grotiego

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptySro 31 Lip 2013, 20:38

Tentacool nie był głupi i drugi atak błotem skontrował Kwasem. Kiedy Twój Pokemon używał Warku przeciwnik użył Ultradźwięków, które sprawiły, ze Mudkip popadł w zamieszanie. Ten stan sprawił, ze rybka zdołała trafić tylko jednym Pchnięciem. Następnie użyta została Lodowa Kula.

Mudkip 70% HP, zamieszany
Tentacool 30% HP - 2 do Ataku
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 22:40

Kurczę Mudkip popadł w zamieszanie, jak teraz go z niego wyprowadzić. Nie chcę być brutalny ale może jak Tentacool uderzy go pare razy to wyjdzie z tego amoku. - Mudkip spróbuj atakować Tentacoola Pchnięciem a potem Kulą lodu, używaj tych ataków na przemian. -Potem spróbuj użyć Warku a następnie Chluśnij błotem mu w oczy. Wiem, że narazie jesteś w nie najlepszym stanie ale unikaj jego Ultradźwięków.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptySob 03 Sie 2013, 10:29

Mudkip nie musiał oberwać od Tentacoola by się otrząsnąć. Zamknięty w lodowej kuli wpadł na jeden z kamieni wystających z wody. To roztrzaskało otoczkę i wyzwoliło rybkę z zamieszania. Potem zaatakował Pchnięciem a następnie użył Lodowej kuli, która po trzech uderzeniach zdołała zemdlić przeciwnika, który dryfował teraz nieprzytomny na powierzchni wody.

Mudkip +2 lvl
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptyNie 04 Sie 2013, 11:43

- Wspaniale Mudkip! - Pokonałeś Tentacoola, który był co najmniej dwa razy silniejszy od ciebie. - Po tej walce lepiej by było odpocząć, napewno bardzo się zmęczyłeś. Patrząc jak Tentacool dryfował po wodzie pomyślałem, że narazie skupię się na Mudkipie i nie potrzebny mi drugi wodny Pokemon więc postanowiłem, że go zostawię. Po chwili odpoczynku ubrałem się wziąłem moje rzeczy i powiedziałem do mojego stworka: - Dobra Mudkip idziemy do Rustboro tak jak planowaliśmy, tutaj zaraz przejdziemy przez las Petalburg a potem to już kawałek do miasta. Może w lesie znowu powalczymy, co ty na to? - Powiedziałem do mojego stworka.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptyPon 05 Sie 2013, 14:27

- Kip! - rzekł stworek z zapałem na twarzy. Widać polubił walki Pokemonów. i tak ruszyliście dalej plażą mijając domek pana Brineya, żeglarza znanego na połowie świata Pokemon. Chyba nie było go w domu gdyż jego łódka nie była obecna przy pomoście. Tak więc poszliście dalej. Przedarliście się przez wąski pas wysokiej trawy i stanęliście na skraju lasu. Po wzięciu głębokiego oddechu wdarliście się do tej cienistej lokacji. Po kilku krokach dotarliście do małej polany, na której właśnie odbywała się masowa ewolucja Shroomishów w Breloomy. Jeden po drugim grzybki zmieniały się w swoje wyższe formy. Następnie się rozeszły a na placyku pozostał jeden, mały, smutny, niewyewoluowany stworek.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptyNie 11 Sie 2013, 17:26

Kiedy wyszliśmy z lasu Petalburg ujrzeliśmy ładną polanę odzianą w cudownie pachnące kwiatki a na niej były Shroomishe, postanowiłem je zeskanować Pokedexem, widać było to jakieś stado jeśli tak to można nazwać a po chwili zaczęły się świecić i ewoluowały, pierwszy raz widziałem ewolucję Pokemona.  - Widzisz Mudkip ciebie też to czeka - Szepnąłem do mojego wodnego stworka aby nie spłoszyć Pokemonów. Hmm Shroomishe zamieniły się w Breloomy. Lepiej je też zeskanuje Pokedexem. - O a co to? Został jeden Shroomish. -Powiedziałem spoglądając na smutnego potworka. Może spytam się go czy chce dołączyć do mojej drużyny. Podeszłem do niego i powiedziałem: - Cześć mały chcesz dołączyć do mojej drużyny? - Spytałem.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptyPon 12 Sie 2013, 20:04

Pokemony tak szybko się poruszały, że urządzenie zwane Pokedexem nie zdołało żadnego z nich zarejestrować. Kiedy pojawiłeś się na widoku małego grzybka ten ruszył biegiem w Twoją stronę i uderzył Cię prosto w brzuch. Poczułeś jak kontakt ze stworkiem zabiera Ci energię. Zapewne był to jeden z wysysających siły życiowe ataków. Po chwili fizycznego kontaktu zrobiło Ci się ciemno przed oczyma i padłeś omdlały na ziemię.
- Mud?!- ujrzałeś swoją rybkę zaraz po tym jak ocknąłeś się. Shroomish zdążył się ulotnić i byliście tylko we dwóch na polance.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptyNie 01 Wrz 2013, 21:45

-Ołł mój brzuch! Ten Shroomish chyba użył na mnie jakiegoś ataku. - Odpowiedziałem trzymając się za brzuch z bólu. Co to był za atak bo kiedy mnie przewrócił zrobiło mi się ciemno przed oczami i zemdlałem. -Kurcze wszystkie Shroomishe i Breloomy pouciekały, zostaliśmy tylko my Mudkip - Powiedziałem do Pokemona. To dziwne wszystkie Pokemony ewoluowały a jeden został kiedy wszystkie odeszły. No nic czas ruszać w dalszą drogę może go jeszcze spotkamy. - Dawaj Mudkip idziemy! - Powiedziłem do mojego stworka odchodząc z polany.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptySob 07 Wrz 2013, 11:10

Jak powiedziałeś tak zrobiłeś. Poszliście dalej przez dość spory kawałek lasu jakim był Petalburg. Szliście bite cztery godziny kiedy ujrzeliście duży rozstęp pomiędzy drzewami - było to wyjście z tej gęstwiny. Twój Mudkip zeskoczył Ci z ramienia i pobiegł czym prędzej w ową stronę. Kiedy był już kilka metrów przed wyjściem zaatakował go Pokemon - Shroomish. Rybka nie pozostała dłużna i odpowiedziała Tackle, co grzybek sprytnie uniknął a Twój stworek zarył o ziemię.

Shroomish 100% HP
vs
Mudkip 90% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 EmptySro 25 Wrz 2013, 10:00

- Mudkip na początek użyj Chluśnięcia błotem, celuj w oczy i pod stopy przeciwnika. Jeżeli go nie oślepisz to może przynajmniej się poślizgnie. Następnie użyj błota jako ślizgawki i rozpędź się p czym walnij przeciwnika Pchnięciem. Unikaj wszystkich ataków ślizgając się po bagienku i powiększaj je dodatkowymi atakami Chluśnięcia błotem. Spróbuj następnie jeździć wokół przeciwnika i co i raz atakuj go Pchnięciem - wydałem komendę zdeterminowany by wygrać tą walkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Grotiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Grotiego
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Box Grotiego
» Konto Bankowe Grotiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: