IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Gra Grotiego

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin

Liczba postów : 3173

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Pon 19 Sty 2015, 17:28

Pokemon został całkowicie zaskoczony tym, ze masz jakieś Pokemony przy sobie i gdy kilka razy oberwał usiadł na kładce i zaczął płakać taka ilością łez, zę można by to było podciągnąć pod atak Wodnej broni. Pokedex nie pokazał Ci danych gdyż stworek był dziki i jedyne czego mogłeś się o nim dowiedzieć to to, ze ma poziom 5. Shroomish zdał zdziwiony patrząc na Ciebie gdyż nie wiedział czy dalej ma atakować czy walka się już skończyła.

Liczba postów : 43

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Pon 19 Sty 2015, 19:09

Patrzyłem jak dziki Pokemon obrywa od Shroomisha ale w pewnym momencie przestał atakować i usiadł na kładce. Shroomish patrzył się na mnie ze zdziwieniem, w sumie ja też się bardzo zdziwiłem.
Uznałem, że to już koniec walki, więc schowałem Shroomisha do Pokeballa i powoli podszedłem i przykucnąłem koło Azurilla.
- Hej mały co jest? - powiedziałem spoglądając na niego. Pomyślałem, że może chce jeść dlatego zdjąłem mój plecak i wyciągnąłem z niego karmę dla Pokemonów usypałem trochę na rękę i podsunąłem powoli pod nos Pokemonowi.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Wto 20 Sty 2015, 15:20

Pokemon spojrzał się na Ciebie i początkowo cofnął się o kilka kroków gdy podchodziłeś do niego. Następnie gdy zobaczył jedzenie podszedł ostrożnie obwąchując co mu chcesz dać. Po chwili zajadał się smakołykami aż mu się uszy trzęsły. Jego ogon rósł w międzyczasie napełniany składnikami odżywczymi. Potem mała wodna myszka przytuliła się do Twojej nogi. Chwilę później wlazła Ci do jednego z wolnych balli, które miałeś przypiętych do paska. (Odejmij sobie ball z wyposażenia)

Shroomish +1.5lvl

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Sro 21 Sty 2015, 13:35

Pokemon zajadał przysmaki tak łapczywie myślałem, że odgryzie mi rękę ale widocznie mu smakowało, ponieważ zauważyłem jak rośnie mu ogon a potem miłym zaskoczeniem było dla mnie to, że przytulił mi się do nogi i wskoczył do Pokeballa, cóż to chyba znaczy że mam kolejnego Pokemona. Świetnie z taką ilością stworków w drużynie będzie mi łatwiej pokonać lidera sali. Uznałem, że bardzo dobrze rozpoczął się ten dzień i nie marnując więcej czasu pewny siebie z uśmiechem na twarzy ruszyłem w kierunku miasta.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Sro 21 Sty 2015, 19:41

Reszta drogi minęła Ci bardzo na luzie. Twoje Pokemony odpoczywały w swoich kulach, słoneczko świeciło a Ty dreptałeś spokojnie po kładce obserwując wodne Pokemony kąpiące się w jeziorze. Około godziny piętnastej dotarłeś na przedmieścia Rustboro gdzie bardzo szybko odnalazłeś Centrum Pokemona. Siostra Joy powiedziała Ci, że możesz zgłosić się za godzinę po swoje stworki. Miałeś więc chwilę czasu by pozwiedzać miasto, zjeść obiad w tutejszej stołówce trenerskiej i na wyrobienie karty trenerskiej.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Czw 22 Sty 2015, 22:22

Od rana nic nie jadłem więc gdy zobaczyłem tabliczkę: "Stołówka" od razu zapomniałem o wszystkim i skierowałem się w stronę unoszącego się zapachu pysznego jedzonka. Zamówiłem sobie kebaba z frytkami i Colę, usiadłem do stolika i zacząłem wcinać. Po skończonym posiłku pomyślałem nad wyrobieniem karty trenerskiej, która będzie bardzo przydatna, ponieważ tam znajduję się dane i odznaki trenera. Jak pomyślałem tak zrobiłem i poszedłem się spytać jak mogę ją uzyskać. Przypomniało mi się także, że mam się zwrócić po moje Pokemony.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Pią 23 Sty 2015, 16:09

Posiłek zajął Ci 20 minut. Potem udałeś się do lady i otrzymałeś kartę trenerską ze swoim imieniem i nazwiskiem, danymi i zdjęciem, które zrobiono Ci naprędce. Do zestawu dodano pudełko na odznaki. Kiedy już załatwiłeś formalności odebrałeś swoje Pokemony. Było już późne popołudnie ale dalej mogłeś ruszyć na gym, który będzie jeszcze otwarty przez mniej więcej dwie godziny. Nadal nie miałeś skanu Azurilla, ale prawdopodobnie będzie tak samo przydatny jak reszta Twoich stworków.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Wto 03 Lut 2015, 17:11

Kiedy się najadłem poszedłem po kartę trenerską, odebrałem ją razem z pudełkiem na odznaki a następnie poszedłem po moje Pokemony do Siostry Joy. Kiedy już wszystko załatwiłem spojrzałem na zegar na ścianie, było już popołudnie. Kurczę trochę już późno ale mam nadzieję, że zdążę do gymu zanim będzie zamknięty. Zanim wyruszyłem wypuściłem moje Pokemony aby zeskanować je Pokedexem, bo dalej nie miałem skanu Azurilla a może też dowiedziałbym się coś o moich innych Pokemonach.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Sro 04 Lut 2015, 14:07

Pokedex pokazał Ci dane:
Nazwa Pokemona: Azurill M

Poziom: 5
Typ: Normalny Wróżka
Łańcuch ewolucji: Azurill-(szczęście)->Marill-(18lvl)->Azumarill
Obecne Ataki: Pluskanie (Splash), Wodna broń (Water Gun), Biczogon (Tailwhip), Wodny rozbryzg (Water sport)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Azurill urodził się i wychował w jeziorze na drodze 104. W pewnem momencie życia stwierdził, zę chce stać się silnym stworkiem, który walczy w walkach Pokemon dlatego sam złapał się w ball swojego obecnego trenera. Jest zadziorny, ale też duży z niego łakomczuszek.
Zdolność: Wysysanie soków (Sap Sipper) - Ataki roślinne nie działają na tego Pokemona. Dodatkowo każdy cios takim atakiem zwiększa Atak użytkownika o jeden poziom.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Droga 104-miejsce złapania.
Ball: Pokeball

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Azurill [color=red]M[/color]
[img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/8/82/Spr_6x_298.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b] [color=orange][b]Normalny[/b][/color] [color=hotpink][b]Wróżka[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Azurill[/u]-(szczęście)->Marill-(18lvl)->Azumarill
[b]Obecne Ataki:[/b] Pluskanie (Splash), Wodna broń (Water Gun), Biczogon (Tailwhip), Wodny rozbryzg (Water sport)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Azurill urodził się i wychował w jeziorze na drodze 104. W pewnem momencie życia stwierdził, zę chce stać się silnym stworkiem, który walczy w walkach Pokemon dlatego sam złapał się w ball swojego obecnego trenera. Jest zadziorny, ale też duży z niego łakomczuszek.
[b]Zdolność:[/b] Wysysanie soków (Sap Sipper) - Ataki roślinne nie działają na tego Pokemona. Dodatkowo każdy cios takim atakiem zwiększa Atak użytkownika o jeden poziom.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Droga 104-miejsce złapania.
[b]Ball:[/b] Pokeball

Gdy doszedłeś do gymu była godzina 18. Liderka mimo to Cię przyjęła i jako swojego pierwszego stworka wystawiła do walki Geodude'a.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Czw 05 Lut 2015, 17:58

Geodude to kamienny Pokemon to dobrze. Pomyślałem, że to byłby dobry moment aby sprawdzić co potrafi Azumarill. Trochę odstaje poziomem od Mudkipa i Shroomisha ale myślę, że da radę.
- Azumarill wybieram cię ! - Krzyknąłem wyrzucając Pokeball.
- Spróbuj atakować Geoduda Wodną bronią, to na pewno na niego zadziała, i unikaj jego ataków! - Krzyknąłem do mojego stworka

PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   

Powrót do góry Go down

Gra Grotiego
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next