PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Grotiego

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyPon 22 Lip 2013, 20:07

Piękny słoneczny dzień. Tak. To dziś wyruszasz w swoją podróż by zwiedzić Hoenn i pokazać na co Cię stać.
Tak więc, stoisz na środku miasta Petalburg i zastanawiasz się, w którą stronę najpierw wyruszyć? Jest kilka opcji, konkretnie dwie. Albo na północ albo na wschód. Rustboro czy Mauwille? Tą decyzję musisz już podjąć sam. Pogoda Ci sprzyja, rodzice po wstawiennictwie pani Anderson też. Mudkip wydaje się być zadowolony, ze wyruszył w podróż choć na pewno trochę tęskni za swoim kolegą - Poochyeną.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyWto 23 Lip 2013, 12:03

Bardzo się ucieszyłem kiedy usłyszałem, że mogę iść na wyprawę z moim Mudkipem, od dawna o tym marzyłem. Stałem na środku miasta rozejrzałem się i zobaczyłem dwie ścieżki na północ i na wschód. Spojrzałem w niebo i zobaczyłem, że pogoda mi sprzyja, słoneczko świeci ptaszki ćwierkają istna sielanka. Pomyślałem w którą stronę iść Rustboro czy Mauwille. -Może na początek pójdę w stronę Rustboro - Powiedziałem do Mudkipa.  Stał koło mnie dość ucieszony ale widziałem, że coś go trapi.
- To co mały? - zacząłem rozmowę z Pokemonem - Rozwalimy najpierw liderkę kamiennych Pokemonów a potem zobaczymy co dalej?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyWto 23 Lip 2013, 19:51

Wodno-lądowa rybka skinęła główką co miało oznaczać, ze Twoja propozycja mu się podoba. Rozchmurzył się też przy tym znacznie. I tak ruszyliście najpierw na zachód, gdyż tamtędy wiodła droga, która pośrednio miała was zaprowadzić do Rustboro. Po opuszczeniu miasta waszym oczom ukazało się piękne morze. Mudkip stał jak oczarowany patrząc na spienione fale. Po chwili podniósł wzrok na Ciebie w geście "mogę popływać?". Może warto zatrzymać się na chwilę? Z drugiej jednak strony do waszej destynacji jest dość daleko a dnia nie przybywa. Z trzeciej strony macie namiot więc zawsze możecie się rozbić w jakimś bezpiecznym miejscu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptySro 24 Lip 2013, 10:46

Spojrzałem na Mudkipa i zobaczyłem w jego oczach, że chce się zanurzyć w morskiej toni. W sumie czemu nie? Chwyciłem malucha i położyłem go na swoim ramieniu i pobiegłem w stronę złotego piasku wyściełającego plażę. Zdjąłem Mudkipa z ramienia i rozebrałem się do majtek. Razem z moim stworkiem wskoczyłem do wody i zaczęliśmy się chlapać słoną wodą.Wygląda na to, że to był dobry pomysł z pójściem na plażę, Mudkip wyglądał na bardzo szczęśliwego. Następnie popłyneliśmy wgłąb morza a potem zanurkowaliśmy aby zobaczyć co znajduje się pod powierzchnią wody liczyłem na to, że znajdziemy jakieś muszle.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptySro 24 Lip 2013, 22:22

Zanurzyliście się pod powierzchnię wody. Mudkip jak to ryba tylko przecinał Ci co chwile pole widoczności po czym znikał gdzieś w odmętach i znów powracał. Wtedy poczułeś, ze coś się za Tobą znajduje. Obejrzałeś się i ujrzałeś stworka w kształcie dzwonu, który głównie był koloru niebieskiego. Wyciągnął w Twoją stronę swoje brązowe macki. Poczułeś jak zaczyna Ci brakować tlenu. Wtedy Twój Mudkip uderzył przeciwnika Pchnięciem. Wypłynęliście na powierzchnię a za wami wasz przeciwnik - Tentacool. Musieliście wtargnąć na jego terytorium i nie bardzo mu się to spodobało.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyCzw 25 Lip 2013, 20:45

O kurczę! To Tentacool!- Wykrzyknąłem. Dobra muszę się opanować i pomyśleć co zrobić, przecież to moja pierwsza walka i muszę to dobrze wykombinować. Dobrze by było jakbym dopłynął do brzegu i zeskanował go moim Pokedexem, gdybym dowiedział się o jego słabych stronach byłoby mi łatwiej z nim walczyć. Muszę go tylko jakoś zająć. Dobra Mudkip atakuj Tentacoola Pchnięciem, jak będzie chciał cię uderzyć spróbuj robić uniki pod wodą. Musisz go ode mnie odciągnąć. W wodzie jesteś zwinny więc staraj się nie wychodzić na ląd. - krzyknąłem do wodnego stworka. Oby mu się nic nie stało Tentacool wygląda groźnie i nie wiem czym może zaatakować.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyPią 26 Lip 2013, 13:40

Tentacool zaatakował Trującym żądłem, które zdołało wbić się nie tylko w ciałko Mudkipa ale także w Twoją nogę. Na szczęście żaden z was ni został otruty. Dopłynąłeś co sił w kończynach do lądu i wyciągnąłeś Pokedex, który wyświetlił dane:

Nazwa Pokemona: Tentacool Ż
Gra Grotiego 072
Poziom: 12
Typ:Woda Trucizna
Łańcuch ewolucji: Tentacool-(poziom 30)->Tentacruel
Obecne Ataki: Trujące żądło (Posion Sting), Dławienie (Constrict), Kwas (Acid), Ultradźwięki (Supersonic)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Tentacool urodził się w wodach niedaleko Petalburg. Podczas żerowania na jego terytorium wpadł Groti i tak rozpoczęły sie ich niesnaski.
Zdolność: Trujący śluz (Liquid Ooze) - Zadaje obrażenia gdy przeciwnik zaatakuje tego Pokemona atakiem wysysającym HP.
Trzymany przedmiot: Trujący kolec (Poison Barb) - zwiększa siłe trujących ataków.

Kiedy odczytałeś dane okazało się, że Twój Mudkip przegrywa, Tentacool użył na nim Dławienia.

Mudkip 80% HP
Tentacool 95% HP
Groti 90% HP

Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyNie 28 Lip 2013, 21:56

- Auć! Wbiło się we mnie jego żądło - Odparłem trzymając się za nogę z bólu. - Dobra Mudkip użyj Chluśnięcia Błotem i celuj mu w oczy, a jak go trafisz to użyj Warku a potem używaj Pchnięcia. - Kiedy będzie chciał cię zaatakować to rób uniki pod wodą a potem wyskocz i użyj Pchnięcia. Oby Mudkip dał radę, ten Tentacool wygląda na silnego Pokemona.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptyPon 29 Lip 2013, 09:04

Tentacool oberwał błotem po oczach co na chwilę wybiło go z rytmu ze względu na czasową niejasność widzenia. Potem jego atak został obniżony o jeden poziom. Meduza postanowiła obmyć swe oczęta więc zanurkował wcześniej jednak używając Dławienia na Mudkipie co spowodowało, że maluch zanurzył się pod wodę. Przez bitą minutę nie wiedziałeś co się dzieje. Na powierzchnię wydobywały się tylko bąbelki. Po chwili jednak Twój stworek wynurzył się otoczony lodem i bynajmniej nie był to atak przeciwnika. Następnie lód zginął a na powierzchni znów pojawił się Tentacool.

Mudkip 70% HP
Tentacool 50% HP - 1 do Ataku

Mudkip ujawnił swój atak Kuli lodu (Ice ball).
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Groteus

Groteus


Liczba postów : 43
Join date : 17/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego EmptySro 31 Lip 2013, 16:31

Kurczę długo Tentacool go tam trzymał pod wodą, dziwi mnie bardzo jak Mudkip to zrobił nie wiedziałem, że coś takiego umie. Pierwszy raz czegoś takiego użył przy mnie. Wyglądało to bardzo zaskakująco, bo był cały otoczony lodem. - OK! Mudkip użyj Chluśnięcia błotem w oczy, następnie Wark aby obniżyć jego statystyki potem uderz go Pchnięciem od tyłu a jeszcze póżniej wyskocz wysoko z wody i znowu użyj Pchnięcia a na sam koniec użyj Kuli lodu na Tentacoolu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Grotiego Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grotiego   Gra Grotiego Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Grotiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Box Grotiego
» Konto Bankowe Grotiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: