PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadic vs. Misty

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptyPią 07 Mar 2014, 17:11

Wszedłeś do sali w Cerulean i ujrzałeś rudą kobietę średniego wzrostu. Była to liderka; Misty. Wyzwałeś ją na pojedynek.
Misty
Starmie-100%
Staryu-100%
Arc Storm
???-100%
???-100%
Arena: Staw z małą wysepką pośrodku.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptyPią 07 Mar 2014, 17:45

Wypuściłem Electro na pierwszy ogień. Miał przewagę typu więc powinienem co najmniej jednego poka liderki mieć z głowy... chyba.
- Electro, Ładowanie, następnie seria Promieni Ładunków. Potem znowu Ładowanie i atak Grzmotem. Staraj się unikać ataków przeciwnika, w razie kłopotów wystrzel się w górę używając Promieni Ładunków
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptySob 08 Mar 2014, 11:33

Liderka wypuściła starmie. Nie pozwalał on ładować się twojemu pokemonowi naprzemiennie atakując Bąbelkowym promieniem i wodną bronią. Twój pokemon uniknął tych ataków po czym użył grzmotu trafiając idealnie starmie. Pokemon liderki schował się pod wodę. Ujrzałeś parę feebasów przy brzegu.
Misty
Starmie-90%
Staryu-100%
Arc Storm
Electrode-100%
???-100%
Arena: Staw z małą wysepką pośrodku. Uwaga! W wodzie żyją pokemony!


Ostatnio zmieniony przez Makrosek dnia Sob 08 Mar 2014, 23:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptySob 08 Mar 2014, 21:22

- Cholera... - mruknąłem nie zadowolony. Nie mogłem zaatakować elektrycznymi atakami, nie robiąc krzywdy innym Pokemonom Musiałem coś szybko opracować.
-Electro używaj Ładowania czekając na przeciwnika. Gdy wyskoczy z wody użyj Promieni Ładunków by posłać go na drugi koniec areny a następnie zaatakuj Grzmotem! Postaraj się nie trafić tutejszych Pokemonów i rób uniki przed atakami.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptySob 08 Mar 2014, 23:04

Twój pokemon naładował się i zaatakował przeciwnika z taką siłą że ten wpadł do wody nie dla przyjemności. Następnie starmie oddał sobie wodną bronią, nie wyżądziło to szkody twojemu pokemonowi.
Misty
Starmie-60%
Staryu-100%
Arc Storm
Electrode-90%
???-100%
Arena: Staw z małą wysepką pośrodku. Uwaga! W wodzie żyją pokemony!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptySob 08 Mar 2014, 23:14

- Świetne wykonanie stary. Dobra teraz zaatakuj od razu serią Promieni Ładunków, a potem sypnij mu Grzmotem. Nim się pozbiera popraw mu kolejną serią Promieni Ładunków i zakończ Grzotem. Pamiętaj żeby nie atakować gdy jest w wodzie, by nie zranić innych Pokemonów oraz o unikach
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptySob 08 Mar 2014, 23:17

Starmie nie wychodziła z wody a twój pokemon stał jak głupi. Chyba twoja taktyka nie była dokładna. Jedyne co cię zainteresowało to śmiech Misty.
Misty
Starmie-60%
Staryu-100%
Arc Storm
Electrode-90%
???-100%
Arena: Staw z małą wysepką pośrodku. Uwaga! W wodzie żyją pokemony!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptySob 08 Mar 2014, 23:26

- Grasz na czas co? Spoko mam plan na takie właśnie okazje - mruknąłem wycofując Electro do Balla nadszedł czas na mojego "asa w rękawie"
- Xande do dzieła! Uderz przeciwnika Smoczym Ogonem. Następnie Zaatakuj Grzmotem i zamroź przeciwnika Zamiecią. Potem powtórz Smoczy Ogon i zaatakuj Grzmotem.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptyNie 09 Mar 2014, 11:57

Xande nie wiedział gdzie jest przeciwnik, zaatakował w wodę raniąc pokemony żyjące tam. Misty zrobiła straszną minę, a po chwili uśmiechnęła się i rzekła.
-W środku żyją gyardosy, nie lubią innych pokemonów.
Misty
Starmie-60%
Staryu-100%

Arc Storm
Electrode-90%
Dragonair-100%
Arena: Staw z małą wysepką pośrodku. Uwaga! W wodzie żyją pokemony!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty EmptyWto 11 Mar 2014, 20:31

Westchnąłem masując się po skroni. Wpadłem na pewien pomysł dość ryzykowny, ale może się powieść.
- Xande zamknij oczy i odpręż się - zakomunikowałem smokowi. Sam również zamknąłem oczy wyciszając się wewnętrznie. Wsłuchiwałem się w odgłosy w oczekiwaniu na atak przeciwniczki. Gdy do moich uszu dotarł głośny plusk krzyknąłem
- Teraz! Zamroź pole Zamiecią a potem zaatakuj Piorunem!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadic vs. Misty Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs. Misty   Shadic vs. Misty Empty

Powrót do góry Go down
 
Shadic vs. Misty
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)
» Joker kontra Misty, Blue, Red i Green
» Walka Shadic vs Brock
» Shadic vs Lizzymon.
» Walka Shadic vs Joker

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: