PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Joker kontra Misty, Blue, Red i Green

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyPią 14 Mar 2014, 22:19

Przeciwniczka wystawiła Staryu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyPią 14 Mar 2014, 22:25

- Ha! Twoje pokemony nie umieją pływać na ubitej ziemi więc zginiesz marnie! - Krzyczę. - Ruszamy Starly! - Krzyczę wypuszczając mojego pokemona! Na samym początku użyj ataku skrzydłami! Zaraz po tym wzleć ponownie w górę i krąż dookoła! Niespodziewanie zaatakuj lotem! Nie daj się trafić wodnymi atakami! Pokemony przeciwniczki nie mogą pływać! - Krzyczę do mojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyPią 14 Mar 2014, 22:38

Staryu nie należał do Pokemonów, które bez wody nie mogą się obyć. Stał dzielnie na lądzie i strąciła przeciwnika Lodowym promieniem tym samym zamieniając go w bryłę lodu. Upadek jednak trochę połamał skorupkę ale nie an tyle by uwolnić ptaka. Wtedy Starly oberwał jeszcze dwa razy lodowym atakiem.

Starly 55% HP zamrożony
vs
Staryu 100% HP

Arena: Ubity piach.
Pogoda: normalna.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyPią 14 Mar 2014, 22:42

- O to niemożliwe! - Szczęka mi opadła. Chowam poke-ptaka do balla i wypuszczam mojego kochanego Absola do góry tak, żeby dać mu przewagę.
- Absol szybko ostry wiatr! Zaraz po tym Ponura Muzyka! Uskakuj przed lodowymi promieniami i kontruj ostrymi wiatrami! Uważaj, żebyś nie stał się bryłką lodu jak Starly!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyPią 14 Mar 2014, 23:10

Staryu z gracją unikał Ostrych wiatrów ale w końcu oberwał jednym z nich a następnie Ponura muzyka dokończyła dzieła kładąc plackiem Absola i Staryu. Kolejnym Pokemonem Misty był Starmie. Ten też dawał sobie całkiem nieźle radę na lądzie. Poza tym miał też dodatkowy typ - psychiczny.

Starly 55% HP zamrożony +0.8lvl
Absol Omdlał
vs
Staryu Omdlał.
Starmie 100% HP

Arena: Ubity piach.
Pogoda: normalna.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptySob 15 Mar 2014, 17:59

Wypuściłem Starlyego tak, żeby na wstępie bryłka lodu oberwała jakimś atakiem, a ten był wolny!
- Starly kiedy będziesz wolny szybko zaatakuj atakiem skrzydłami! Zaraz po tym zacznij krążyć wokół przeciwnika i niespodziewanie przywal mu lotem tak, żeby upadł i nie mógł zaatakować! W żadnym wypadku nie daj mu zaatakować! - powiedziałem do mojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptySob 15 Mar 2014, 18:36

Przeciwniczka nakazła swojej rozgwieździe użyć Promienia oszołamiającego i Starly został jeszcze w bryle lody skonfundowany. Potem poczek użył Psychokinezy i roztraskał lód i ptaka o ścianę areny. Potem Starly wzleciał w powietrze i spadając obijał się o ziemię (konfuzja) ale w końcu zaatakował pchnięciem przeciwnika.

Starly 40% HP skonfundowany
Absol Omdlał
vs
Staryu Omdlał.
Starmie 90% HP

Arena: Ubity piach.
Pogoda: normalna.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyNie 16 Mar 2014, 13:14

- Starly teraz szybko póki możesz zaatakuj przeciwnika atakiem skrzydłem i postaraj się przewrócić go, a następnie zaatakował lotem! Nie daj mu zaatakować psychokinezą! Możesz nawet wytarzać mu kryształ o piasek jeśli dasz radę! - Krzyczę do mojego pokemona, który ma gorszą sytuację.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyNie 16 Mar 2014, 13:32

Twój Starly zdołał zaatakować skrzydłem ale następny atak już mu się nie udał bo znowu zamieszało mu się w łowie i glebnął się o piach. Stamtąd uniósł go Starmie swoją psychokinezą i rzucił nim dwukrotnie o ścianę areny. To sprawiło, ze Twój ptaszek omdlał.

Starly Omdlał
Absol Omdlał
vs
Staryu Omdlał.
Starmie 80% HP

Arena: Ubity piach.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green EmptyPią 21 Mar 2014, 14:41

Podziękowałem Misty za walkę i schowałem pokemony(Moje) do balli. Podlicz mi kasę i sobie itp.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty
PisanieTemat: Re: Joker kontra Misty, Blue, Red i Green   Joker kontra Misty, Blue, Red i Green Empty

Powrót do góry Go down
 
Joker kontra Misty, Blue, Red i Green
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Shadic vs. Misty
» Lukas Judzma vs Misty (Walka nr.1)
» Pia kontra Erika
» Pia kontra Brock, którego Onix ma biegunkę
» Lugia kontra Morty (HG/ SS)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: