PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 18:47

Światło przebiegło przez krople wody tworząc piękną tęcze, która zadała pewne obrażenia przeciwnikom. Potem pączek chciał strzelić promieniem ale zanim zdołał go załadować oberwał Podmuchem wiatru połączonym z Ukrytą siła, która okazała się atakiem ognistym. Zadało to niemałe obrażenia Budew i rozproszyło nagromadzoną energię słoneczną. Mis potem próbował użyć podwójnego ataku, ale nie zdołał użyć zarówno Złowieszczego wiatru jak i Pioruna jednocześnie, mimo to ataki celnie uderzyły w przeciwnego motyla.

Lir:
Punkty koordynatorskie: 7/10
Budew 70% HP
Mis 100% HP
Niebieskowłosy:
Punkty koordynatorskie: 8/10
Beautifly 65% HP
Burmy 90% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 19:01

Pomyślałem że to latające pokemony czyli atak w stylu tornada powinien nimi nieźle wstrząsnąć -Miss użyj na nich popisowego ataku! Budew użyj kombinacji oślepiającego blasku połączonego z wodnym rozbryzgiem i na koniec dowal słonecznym promieniem ... po wykonaniu tego do wszystkich możliwych elementów na polanie połącz je supłem z trawy w celu stworzenia czegoś na wzór pajęczyny, to ochroni Cię przed atakami wiatru!- krzyknąłem z nerwami bo wiedziałem że przeciwny trener ma nade mną przewagę.. Chciałem zdobyć takim posunięciem przewagę..
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 19:12

Twoje Pokemony i przeciwnicy wymieniali ataki i ich kombinacje. Po chwili czas pięciu minut minął a cała publiczność spojrzała na ekran ustawiona by pokazywać na bierząco wyniki. Czyje kółko ma mniej żółtego? Chwila niepewności i okazało się, że przechodzisz do finału. Twoje stworki rzuciły się na Ciebie by Ci pogratulować. Same cieszyły się ze swojego sukcesu.
Budew + 5 poziomów, +2 punkty szczęścia
Mis +4poziomy
Przeszedłeś do finału. To miało być ostatnie starcie, gdy pokonasz brązowowłosego przeciwnika zdobędziesz wstążkę i wygrasz swój pierwszy konkurs.
- Widziałem Twoje pojedynki i znam Twoje strategie więc postaram się byś przegrał - rzucił chłopak i wyrzucił dwa balle na arenę. Z jednego wyszedł Magnemite a z drugiego Magby.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 19:44

-Phi..! a kim Ty jesteś że masz pewność wygranej- odpowiedziałem przeciwnikowi. - Budew , Miss skupcie się to nie czas się cieszyć! Będziemy zadowolenie ostatecznie po tej wygranej. Ruszajcie do boju! Budew użyj połączenia Wodnego rozbryzgu oraz paraliżującego pyłu.. następnie użyj Słonecznego promienia do którego Ty Miss dołączysz puls mroku i złowieszczy wiatr będzie to potrójny atak. Po wykonaniu wspólnego ataku miss użyj psychofali za którą od razu użyj pioruna .. takie kombinacje powinny nimi nieźle wstrząsnąć.. jeśli będą kontratakować użyjcie wspólnie mieszanki paraliżującego pyłu i psychofali to powinno ich powstrzymać a was ochronić od obrażeń- Byłem pełny nadziei że nam się uda .. w końcu byliśmy tak blisko tej wstążki... to by rozgrzało wolę walki po ostatniej przegranej...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 23:07

Woda zmyła proszek, który posłała Twoja roślinka. Następnie Twoje stworki połączyły siły ale nie wyszło idealnie bo w końcu Słoneczny promień ładuje się chwilkę. Mimo to, jakieś obrażenia przeciwnicy otrzymali. Następnie oni użyli kombinacji Pioruna i żaru, które zraniły Twoją roślinkę. Następnie Twój duszek próbował użyć dwóch ataków na raz ale znów mu się to nie udało i wykonał je po prostu jeden z a drugim. Twoja ostatnia kombinacja może nie była widowiskowa ale zdołał sparaliżować przeciwników.

Lir:
Punkty koordynatorskie: 8/10
Budew 80% HP
Mis 100% HP
Brązowowłosy:
Punkty koordynatorskie: 8/10
Magnemite 90% HP Paraliż
Magby 55% HP Paraliż
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 23:20

-Teraz użyjcie kombinacji paraliżujący pył z oślepiającym blaskiem oraz złowieszczego wiatru z pulsem mroku , Budew twoja kombinacja ma polegać na osadzeniu pyłu na kuli z blasku który z paralizuje ich przy uderzeniu a jeśli nie to przy z miss'owaniu pył zostanie wyzwolony. Mis Ty stwórz pierścień za pomocą tych ataków na około przeciwników po czym go zamknij. Zadając obrażenia pokemonom przeciwnika.- Chociaż walka się trochę wyrównała... nie dawałem się rozproszyć chwilowym dokonaniom i przewadze w walce. Miałem nadzieję że walka się zakończy po tej rundzie .. bo pokemony są już pewnie zmęczone po tylu walkach...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 23:36

Twój Pokemon użył Paraliżującego pyłu, który w połączeniu z Oślepiającym blaskiem zamienił się w chmurę błyszczącego pyłu. Przeciwnik odpowiedział połączonym promieniem Miotacza płomieni i Pioruna. Następnie Twój duszek użył Pulsu mroku, który zmienił swoje trajektoria poprzez użyty na nim Złowieszczy wiatr. Tornado owinęło przeciwników po czym wyrzuciło ich w powietrze i znikło. Potem przeciwnicy znów użyli połączenia Żaru i Pioruna, ale Twoje stworki zrobiły unik.

Lir:
Punkty koordynatorskie: 8/10
Budew 55% HP
Mis 100% HP
Brązowowłosy:
Punkty koordynatorskie: 6/10
Magnemite 65% HP Paraliż
Magby 30% HP Paraliż
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 23:59

-Hmm.. Budew użyj słonecznego promienia dokładnie w nich wyceluj , nie mają szansy uciec są sparaliżowani następnie użyj na nich wodnego rozbryzgu... i wchodzisz Ty Mis użyjesz pioruna na wodzie co da nam lepsze przewodnictwo prądu i na koniec użyjesz jeszcze psychofali połączonej z oślepiającym blaskiem Budew.- Powiedziałem do pokemonów. Oczekując ze ta walka pełna nerwów w końcu zakończy się naszym zwycięstwem. Sam już byłem wykończony psychicznie całym tym konkursem tym bardziej że mówiła ze to tylko nagroda za najciekawszy atak... a tu prosze takie show ...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 00:07

Twoje ataki rozjaśniały wieczorne niebo raz po raz. Konkurs trwał cały dzień ale właśnie dobiegł końca. Wygrałeś. Ty i Twoje dwa stworki mogliście świętować wygraną. To był wasz czas.
Budew + 2,2 poziomów, +2 punkty szczęścia +1 punkt szczęścia za wygranie konkursu
Mis + 4 poziomy
Organizatorka konkursu podeszła by wręczyć Ci wstążkę. Wyglądała ona przepięknie. Błękitny materiał i złota spinka.

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 M8

- To jest dodatkowa nagroda. Zdobyłam ją podczas mojej podróży po Unovie ale mimo treningu nie przywiązała się do mnie. Przyjmij zatem tego Pokemona i mam nadzieję, ze będzie się wam wiodło - rzekła Solidad. Po tych słowach odeszła a publiczność i konkursowicze rozeszli się. Nieopodal w lesie znajdowało się miasteczko namiotów ludzi, którzy kierowali swoje kroki ku Twinleaf. Ty też tam mogłeś się zatrzymać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 00:17

Strasznie się ucieszyłem z wygranej to wiele dla mnie znaczyło. Byłem szczęśliwy że moje treningi z pokemonami poskutkowały sukcesem. - Dziękuje ci Solidad , wstążka jest piękna! - byłem strasznie podnieconym dostaniem swojej 1 wstążki. - Zapamiętaj mnie dobrze bo to nie ostatnia moja wstążka!- powiedziałem z uśmiechem..  Hmmm.. znowu o czymś zapomniałem,no tak  nagroda dodatkowa!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Box Liriodendrona
» Konto Liriodendrona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: