PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 20:58

Dopchałeś się podstępem do początku kolejki i złożyłeś swój zapis po czym skierowałeś się w stronę areny. Po lewej znajdowało się miejsce przygotowawcze dla koordynatorów. Cała masa ludzi z najróżniejszymi stworkami, których kombinacje będą wyglądać niesamowicie. Zero presji. Kilkadziesiąt minut później zaczęły się pokazy. Runda pierwsza z róznymi kombinacjami. W końcu wyczytano Twoje imię i nazwisko. Wyszedłeś na arenę i musiałeś dać z siebie wszystko.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 21:26

Stojąc na arenie dopadł mnie lekki stres... ale ruszyłem z pokazem.-Wybieram Cię Miss!Pokaż to co trenowaliśmy z dodatkiem Pulsu Cienia!-Krzyknąłem.
-Użyj złowieszczego wiatru i stwórz z niego tornado! Następnie uderz psychofalą aby było różowo-fioletowe! Na koniec użyj pulsu mroku nad tornadem w celu wytworzenia z niego pierścienia a następnie rozsadzenia go!- Pomyślałem że taki efekt emitującej energii po całej sali zachwyci sędziów. Stresowałem się tym czy Miss'owi się to wszystko ułoży tak jak tego oczekuje...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 21:34

Ataki miksowały się ze sobą z doskonała precyzją. Miss bo treningu był w stanie stworzyć jeszcze większe tornado niż do tej pory. Złowieszczo fioletowy wiatr wirował po środku polany a poke duch dodał do niego różowy akcent w postaci Psychofali. Potem okręgi Pulsu mroku, które na chwilę zawisły nad trąbą po czym spadło do niej rozwalając wszystko w fioletowo-różowo-czarne drobinki światła. Wszyscy gapili się z otwartymi ustami. Dostałeś od 4 sędziów 38 punktów, tylko dwóch brakowało do perfekcyjnego wyniku.
Po Tobie było jeszcze kilka pokazów po czym pokazano 8, która przechodzi do następnego etapu. Oczywiście byłeś tam też Ty. Następna runda to walki pokazowe. W pierwszym pojedynku miałeś zmierzyć się z rudowłosą trenerką Bidoofa i Budew.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyNie 09 Lut 2014, 21:50

-Teraz współpraca , liczę na was -Powiedziałem do pokemonów. Czekając na swoje wejście obawiałem się o współpracę maluchów. Osobno są wspaniali lecz obawiam jak poradzą sobie wspólnie. -Za wszelką pamiętajcie o tym żeby wykorzystywać ataki które idą na was  , na swoją korzyść!- pouczając pokemony zapaliłem skręta aby się rozluźnić. Stress przed wystąpieniem był straszny... -Ok. omówmy strategię, nie ma po co marnować czasu. Budew otoczysz i zwiążesz ich supłem z trawy a następnie użyjesz słonecznego promienia. Miss ty natomiast otoczysz atak budew psychofalą. W razie konieczności w obronie użyjcie wspólnie kombinacji oślepiającego blasku z piorunem- kończąc te zdanie wypaliłem do końca skręta i zadeptałem go.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyPon 10 Lut 2014, 15:50

Walka się rozpoczęła. Twoja Budew próbowała stworzyć sieć z supłów z trawy by zarzucić ja na przeciwników ale Bidoof skontrował ten atak Lodowym promieniem niszcząc wszystko w pył. Potem Twój maluch zaczął ładować Słoneczny promień a przeciwny roślinny stworek użył Słonecznego dnia co przyspieszyło załadowanie ataku. Twój maluch wystrzelił promień, który zmieszał się z Psychofalą tworząc niesamowiskie zjawisko. Atak sieknął Budew przeciwnika zadając niemałe obrażenia. Potem przeciwnicy postanowili użyć swojej kombinacji ale Twoje stworki wystrzeliły kolejny zfuzjowany promień, który zadał pewne obrażenia przeciwnikom.

Lir:
Punkty koordynatorskie: 9/10
Budew 100% HP
Mis 100% HP
Ruda:
Punkty koordynatorskie: 7/10
Budew 55% HP
Bidoof 80% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyPon 10 Lut 2014, 16:04

-Czas na kolejny atak! Budew wskocz na Miss'a następnie podlecicie w górę użyj oślepiającego blasku. Miss ty stworzysz temu atakowi tunel z Pulsu mroku który skondensuje ten atak. Następnie podlecicie bliżej nich wtedy Budew zeskoczysz z miss'a tworząc mostki z supła trawy po których będziesz skakał i wysysał z nich energię za pomocą absorpcji, robiliśmy to już pamiętasz- wypowiadając to zaciskając zęby czekając na efekt...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyPon 10 Lut 2014, 16:51

W jednej sekundzie Twój jeden Pokemon znalazł się na drugim. Obręcze pulsu mroku idealnie zadziałały jako celownik dla Oślepiającego blasku. Obydwa ataki z hukiem trafiły Bidoofa zabierając mu nieco hp. Potem Twój pączek rozpoczął znów widowiskowy popis. Zdołał wyssać trochę energii z Bidoofa ale ten odpowiedział mu Zamiecią, która połączyła się z Wodnym rozbryzgiem przeciwnego roślinnego stworka tworząc odłami lodu.

Lir:
Punkty koordynatorskie: 8/10
Budew 85% HP
Mis 100% HP
Ruda:
Punkty koordynatorskie: 5/10
Budew 55% HP
Bidoof 50% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyPon 10 Lut 2014, 18:07

-Miss unieś się nad przeciwników i użyj popisowego ataku na nich , czyli połączenia złowieszczego wiatru z psychofalą! Budew stwórz trampolinę z z supłów z trawy i wyskocz w górę używając oślepiającego blasku. - Krzyknąłem zdenerwowany z powodu oberwania atakiem budew. Cieszyło mnie to że miss bez marudzenia wykonuje wszystkie moje rozkazy.- Budew w razie ataku przeciwnika stwórz tarcze z trawy , po osłonięciu się użyj słonecznego promienia- Powiedziałem do groszka.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyPon 10 Lut 2014, 18:12

Twoje kombinacje były bardzo skuteczne i trafiały w przeciwników. Nie dało im to nawet szans na kontratak. Padły na koniec rundy u zwycięstwo było Twoje.
W następnej rundzie miałeś zmierzyć się z błękitnowłosym koordynatorem, który wystawił do walki Burmy i Beautifly. Widać było po nim, zę mimo iz oba stworki były robakami to on umiał się nimi posłużyć.

Budew: +5.5 poziomu i +2 punkty szczęścia
Mis +4 poziomy
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 EmptyPon 10 Lut 2014, 18:30

-Ruszamy! Budew użyj wodnego rozbryzgu razem z Oślepiającym promieniem następnie stwórz łuki z supłów i między nimi wystrzel słoneczny promień w pokemony przeciwnika. Miss Twoim zadaniem będzie uderzyć ich z góry za pomocą pioruna oplecionego złowieszczym wiatrem !- krzyknąłem do pokemonów... Stres jeszcze bardziej mi się udzielał słyszałem tylko krzyki publiczności. Najchętniej sam bym skopał tyłek temu trenerowi że nie zrezygnował za wczasu..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona   Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hippis, trawa i psychodelia- Gra Liriodendrona
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Box Liriodendrona
» Konto Liriodendrona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: