PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Kolonisty

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 19:33

Chimchar miał już dosyć zawracania mu głowy i jest gotowy do walki!
Mima małej ilości poznanych ataków, w ciąż jest groźny, a atakując całą siłą sobie nie pomożesz więc postępuj delikatnie, nie może mu spaść poziom życia poniżej 50%, do siostry Joy blisko, ale może być tam Nami. Kiedy zauważy że wziąłeś jej ukochanego pokemona, nie skończy się to dobrze. Potworek jest mało doświadczony w walce, najczęściej brał udział w pokazach, więc nie spodziewaj się wyszukanych ataków.

Na początek, chimchar ma zamiar użyć Drapania, jego taktyka jest prosta, atakować ile wlezie!
Natomiast twoją "misją" jest udowodnienie mu swojej siły.

____________________
Chimchar 100%hp
Poliwag 100%hp


Areną jest droga zbudowana z drobnych kamieni.

Kolejka:
Chimchar (ja), Joker.
____________________

Chimchar ma już gotową taktykę, nie jest wyszukana, po prostu stara się wyładować emocję, teraz twoja kolej!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 20:00

- Poliwag damy radę! Na początek użyj Hypnosis! Następnie atakuj serią Bubble jeśli Chimchar się obudzi ponownie użyj Hypnosis i serii Bubble! Chimchar nie ma szans z taką taktyką chociaż cholera wie czy Nami nie ćwiczyła z nim jakiś super technik przeciwko Hypnosis.
- No dobra trzeba liczyć na Ciebie Poliwag! - Krzyknąłęm. W myślach myślałem o Nami oby tu nie przyszła, bo inaczej będzie dym, a tego nie chcę.. A co jeśli Nami tu się zjawi? Po tej myśli plunąłem na ziemię.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 20:38

1 atakiem Hypnosis nie trafiłeś a chimchar zdołał zaatakować Drapaniem, trafił kilkukrotnie. Następnie Poliwag zaatakował serią Bubble, teraz Hypnosis trafiło, potem kolejne Bubble!

Zapomniałeś może o efektywności?
Chimchar stracił znaczną część hp, był tak wściekły, że zrezygnował z dalszej walki i wrócił do ball'a. Teraz nie miał zamiaru wychodzić, więc nie masz nawet co próbować. Taka świetna okazja, a ty ją niestety zmarnowałeś.
____________
Chimchar 42% hp (hipnoza straciła efekt i pokemon wrócił do ball'a)
Poliwag 85% hp

_____________
Hmmm, coś jedzie! Jeżeli to Nami masz przechlapane, więc biegnij ile sił. Pewnie zauważyła już, że zabrakło jej ulubionego pokemona, jak przyłapie cie z nim w ręku będziesz musiał się wytłumaczyć. W sumie to świetna okazja aby oddać jej pokemona, zmniejszy to szanse na wygranie z Eriką, ale co byś poczuł gdybyś stracił Poliwaga? W okolicy znajduje się wiele ognistych pokemonów. Stajesz teraz przed trudną decyzją, zastanów się dwa razy zanim zrobisz coś pochopnie.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyPią 17 Sty 2014, 20:48

- Aaa Poliwag wracaj! - Krzyknąłem po czym schowałem pokemona do balla. Od razu pobiegłem do jakichkolwiek krzaków i schowałem się w nich. Próbowałem nawet nie oddychać by mnie nie słyszała. Ciężko będzie, ale może dam radę. Jak pożyczę od niej Chimchara na walkę z Eriką to nic się nie stanie w końcu to tylko pokemon. Siedziałem cicho i nawet nie wychylałem głowy, żeby sprawdzić czy to w ogóle Nami. Muszę mieć tego chimchara inaczej nigdy nie wygram z liderką tutejszego miasta..
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyPią 17 Sty 2014, 21:46

To był samochód a nie motor, a z niego wysiadł tajemniczy mężczyzna i spojrzał się w kierunku krzaków.

-Hej, chłopcze wiem że tu jesteś, przysłała mnie tu Erika, więc spokojnie.
Zostałem poproszony o trening z tobą, a co byłoby lepszym treningiem niż walka?
Torterra, na przód, użyj Earthquake, tylko delikatnie, nie poturbuj chłopaka.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Torterra szykowała się do użycia Earthquake  więc zrób coś bo zostanie z ciebie miazga! Ma prawdopodobnie o wiele wyższy poziom niż twoje pokemony, jedyną nadzieją jest chimchar!
Walka się zaczęła, do boju!
_______________
Torterra 100%hp
??? 100%hp

Areną jest taka sama jak przedtem, czyli droga.
_______________
Kolejka:
Torterra, Ty.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyPią 17 Sty 2014, 22:00

Kiedy usłyszałem męski głos wychyliłem głowę z krzaków. Po chwili niepewnie wyszedłem i wypuściłem Chimchara.
- Chimchar musisz walczyć! - Krzyknąłem. - Na początek użyj chytrego spojrzenia, a następnie serii Drapań! - WYdałem komendę zapalając pokemona do walki. Co prawa niskie szanse abym wygrał, ale chyba jakieś są?
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyPią 17 Sty 2014, 22:26

Chimchar nie chciał Cie słuchać i ruszył do ataku, uważa, że sam zdoła wygrać.
Poke stworek rzuca się na Torterre a ta używając Earthquake, powala chimchara na ziemię, nawet ty ledwo ustałeś na nogach.

-EEEEj, Torterra, nie szalej tak bo nam chłopaka zranisz, zaatakuj tackle, z tym powinni sobie poradzić. A ty mój drogi, chcesz wygrać z Eriką a nie jesteś w stanie zranić mojego pokemona?
Nie rozśmieszaj mnie, skoro kazała mi się tobą zając, to coś musi w tobie być, a ja to wydostane!

_______________
Torterra 100%hp
Chimchar 80%hp


Arena bez zmian.
_______________
Kolejka:
Torterra, Ty.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyPią 17 Sty 2014, 23:23

- Ty wredny, nędzny, mały karaluchu!*Wyciąga różdżkę zabawkę*
- Chimchar jeśli Torterra użyje trzęsień skocz wysoko do góry! Następnie seria drapań!
Musisz się mnie posłuchać Chimchar inaczej to przegramy, a tego nie możemy zrobić! W głębi ducha wierzyłem, że chimchar się ogarnie i zacznie walczyć.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptyPią 17 Sty 2014, 23:27

Torterra atakuję tacklem, który dożuca chimchara koło jego nowego właściciela. Teoretycznie mały stworek miał szansę na zaatakowanie drapaniem ale cię nie posłuchał.

-Słuchaj, jeżeli uda wam się choć zadrasnąć mojego pokemona, uznamy, że walka jest skończona i w ten sposób osiągnę swój cel jakim jest wytrenowanie ciebie. Torterra wgnieć go teraz  Earthquake, niech pokaże na co go stać!
_______________
Torterra 100%hp
Chimchar 60%hp


Arena bez zmian.
_______________
Kolejka:
Torterra, Ty.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 EmptySob 18 Sty 2014, 10:36

Ok, zaliczam test, od teraz jesteś MG. Pamiętaj o zasadach, które Cię obowizują i pilnuj by gracze stosowali się do regulaminu. Na PW napisz mi co chcesz mieć w opisie działu i ilu graczy przyjmiesz.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Test Kolonisty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Kolonisty   Test Kolonisty - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Kolonisty
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Test Makroska
» Test Kacperro
» Test luk1313'a
» Test Wojasa021
» Test makroska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: