PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Petera - Jokera

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptyPią 14 Mar 2014, 20:30

Tauros obniżył obronę przeciwników po czym zaatakował atakiem rogiem Roserde, następnie nie trafił furią ani kolejnymi atakami. A gliscor znokautował Cherrima.
-Wut?! Jak to Cherrim nie! Ty, ty chamie jeden! Dobijcie i tak zatrutego starlyego! Bijcie tylko w Niego! Usłyszałeś.
Starly nawet nie zaatakował skrzydłem, przeraził się.
Joker
Tauros-50%
Gliscor-35% pasożytnicze nasionko.
Starly-40% Zatruty, pasożytnicze nasionko.

Gardenia
Cherrim- Nokaut
Roserade-45%
Turtwig-40%
Jest gorąco!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptyPią 14 Mar 2014, 21:34

Uśmiecham się pod nosem. Mają atakować tylko Starlyego? Zobaczymy...
- Gliscor kiedy przeciwnicy będą próbowali atakować Starlyego podleć do nich i dziabnij jednego z nich ognistych kłem, a drugiego zaatakuj trującym żądłem! Tauros Ty nacieraj wtedy na przeciwników najróżniejszymi atakami, ale staraj się nie zaatakować Gliscora! Starly Ty staraj się nie paść, ale daj towarzyszom zaatakować przeciwników! Gliscor jeśli dasz radę to znokautuj któregoś z przeciwników Gilotyną! - Krzyczę.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptyPią 14 Mar 2014, 22:42

Gliscor próbował trafć przeciwnika gilotyną, jednak nie trafił. Najpierw jednak zaatakował ognistym kłem, z tym samym skutkiem. Na twoje szczęście trafił i zatruł roserade. Tauros nie trafił przeciwników żadnym swoim atakiem, a starly została mocno poturbowana, oberwała magicznym i ostrym liściem.
-Teraz! Róbcie uniki i zabić tego starly'ego! Wrzucić go na drzewo! Niech tam zginie! A następnie unikajcie ataków przeciwnika i formacja I! Usłyszałeś z ust rywalki.
Joker
Tauros-50%
Gliscor-35% pasożytnicze nasionko.
Starly-15% Zatruty, pasożytnicze nasionko.

Gardenia
Cherrim- Nokaut
Roserade-30% Zatruty
Turtwig-50%
Jest gorąco!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptyPią 14 Mar 2014, 22:45

- Gliscor szybko gilotyna na Turtwigu! Powtarzaj to do skutku aż go znokautujesz! Starly staraj się utrzymać jak najdłużej! Proszę! Przynajmniej utrzymaj się tak długo aż Gliscor znokautuje przeciwnika, a Ty dzielnie zaatakujesz ostatnim wybranym przez siebie atakiem! Tauros ty atakuj ile wlezie różnymi atakami przeciwników! Dacie radę! Wierzę w was! - Wydałem komendy moim pokemonom.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptyPią 14 Mar 2014, 22:50

Starly został znokautowany dość szybko. Zrobił to turtwig swoim ostrym liściem. Następnie przeciwnicy wyskoczyli na drzewa, i stamtąd atakowali naprzemiennie ostrymi i magicznymi liśćmi, z dwóch różnych stron. Twój tauros nie wiedział jak ma zaatakować pokemony będące na szczytach drzew, oberwał za to magicznym liściem roserade. Gliscor też nie wiedział gdzie są przeciwnicy, przemieszczali się zbyt szybko w najwyższych partiach drzew.
Joker
Tauros-40%
Gliscor-30% pasożytnicze nasionko.
Starly- Padł

Gardenia
Cherrim- Nokaut
Roserade-30% Zatruty
Turtwig-50%
Jest gorąco!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptyPią 14 Mar 2014, 23:21

Chowam Starlyego nie chcąc narażać go na większe obrażenia. Nie chcę, żeby zginął czy coś...
- Tauros spróbuj zwalić drzewa na których ''latają'' przeciwnicy uważając, żebyś nie oberwał ani Ty ani Gliscor! Kiedy wam się to uda to naparzajcie ich wszystkimi atakami jakie znacie aż padną! Jeśli wam się jednak to nie uda to unikajcie ich ataków, chowajcie się i kiedy będzie tylko okazja atakujcie! Dacie radę kochani! - Krzyczę do moich pokemonów z nadzieją, że wygrają tą walkę.

_________________________________________
Proszę levele dla Starlyego, Gliscora i Taurosa za
zabicie Cherima. xD
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptySob 15 Mar 2014, 12:00

~Pod koniec walki ;3~
Tauros zwalił drzewo z turtwigiem i roserade, jednak buk, no takiego gatunku było spadł na gliscora zgniatając go. Tauros sam nie radził sobie zbyt dobrze w ataku, jednak unikał całkiem ładnie.
Netoperek zaś nie mógł podnieść tak wielkiego drzewa, przydała by mu się pomoc.
-Teraz formacja V! Krzyknęła Gardenia.
Joker
Tauros-40%
Gliscor-20% pasożytnicze nasionko.
Starly- Padł

Gardenia
Cherrim- Nokaut
Roserade -20% Zatruty
Turtwig -45%
Jest gorąco!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptySob 15 Mar 2014, 12:10

- Tauros szybko uwolnij Gliscora! Gliscor po uwolnieniu szybko zasyp przeciwników trzęsieniem ziemi! Po tym schowajcie się gdzieś i atakujcie od czasu do czasu! Unikajcie ataków przeciwników! Uskakujcie w bok, podskakuje, schylajcie głowy czy co tam jeszcze! Jeśli nie uda się uwolnić Gliscora to Tauros stań obok towarzysza i atakuj przeciwników ile wlezie aż padną! Atakuj bardziej Turtwiga, ale nie lekceważ Roserde! Brońcie się nawzajem! - Wydałem komendy moim pokemonom wiedząc, że może być to już mój koniec...
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptySob 15 Mar 2014, 12:18

Gliscor niby został uwolniony, jednak gdy tylko wzleciał w górę oberwał od magicznego liścia roserade, a następnie pasożytnicze nasionko dokończyło dzieła, i twój pokemon padł.
Został tylko tauros, zaatakował on przeciwników taranem zen i wyrzucił turtwiga na pole siłowe, sam oberwał od roserade trującym żądłem, jest zatruty.
Joker
Tauros-30% Zatruty
Gliscor-Padł
Starly- Padł

Gardenia
Cherrim- Nokaut
Roserade -10% Zatruty
Turtwig -30%
Jest gorąco!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 EmptySob 15 Mar 2014, 12:24

- Tauros to nasz ostateczny zryw. Musimy się postarać zakończyć tę walkę. Teraz zacznij od machania ogonem na Turtwigu by jeszcze lekko osłabić obronę rywala po czym szybko wykonaj unik i mocna kontra z ataku rogiem i kolejna seria uników. Na sam koniec skontruj mocnym i celnym taranem zen. Nie możemy mu teraz popuścić. Wiem że damy mu radę. Jeśli to nie wykończy rywala bij z mega mocnych ataków rogiem nie oszczędzając rywala - powiedziałem do pokemona. - Postaraj się bardziej atakować Turtwiga, bo ma więcej %, ale uważaj, żebyś nie wpadł na pole siłowe! Jeśli będziesz bezpieczny użyj odpoczynku! - Krzyczę do mojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Petera - Jokera
Powrót do góry 
Strona 22 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Box Petera
» Polowanie Jokera.
» Polowanie Jokera
» Safari Jokera
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: