PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Petera - Jokera

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AutorWiadomość
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptySro 04 Gru 2013, 10:07

Kiedy wszedłeś do środka ujrzałeś jasne pomieszczenie z wieloma miejscami do siedzenia. Było tu sporo trenerów a przy ich bokach stały głównie stworki wodne, ziemne, lodowe i roślinne - zapewne dlatego, zę te typy miały największe szanse w starciu z tutejszym liderem.
- Dzień dobry, w czym mogę pomóc? - spytał rózowowłosy pielęgniarz stojący za ladą.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptyCzw 05 Gru 2013, 18:06

Kiedy zobaczyłem pielęgniarkę uśmiechnąłem się .
- Dzień dobry ja chciałem wyleczyć swoje pokemony które muszą zostać uleczone miały ciężką walkę - Powiedziałem .
Położyłem dwie czerwono-białe kulki na stolę
- Oto moje pokeballe w których znajdują się pokemony do wyleczenia jestem początkującym trenerem, więc nie mam ich zbyt dużo - Z uśmiechem na twarzy powiedziałem do Pielęgniarki .
- Spełniam wszystkie wymagania, żeby zostały wyleczone ? - Zapytałem się.
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptyCzw 05 Gru 2013, 18:42

Pilęgniarz, mężczyzna, uśmiechnął się do Ciebie i wziął Pokeballe a następnie położył je na tacę, którą oddał swojej Chansey, która znowuż odniosła je na zaplecze do pomieszczeń leczniczych.
- Skoro jesteś początkujący to wyrobimy Ci kartę trenerską, ustać pod ścianą to zrobimy zdjęcie a następnie podaj swoje imię i nazwisko a ja wszystko wstukam w komputer i wybiję kartę - powiedział uprzejmym głosem rózowowłosy.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptyCzw 05 Gru 2013, 19:55

Pomyślałem sobie, że facet z recepcji to jakiś gej w końcu nie codziennie widzę faceta o różowym kolorze włosów no, ale co to ma do rzeczy .
Posłuchałem mowy faceta i ustawiłem się pod ścianą . Ściągnąłem czapkę z głowy i poprawiłem fryzurę . Ustawiłem się do zdjęcia .
- Moje imię i nazwisko to Peter Carter - Powiedziałem .
Po podaniu informacji czekałem na swoją własną kartę trenerską .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptyPią 06 Gru 2013, 14:42

Kilka minut i dostałeś swój kartonik i pudełko na odznaki. Byeś obecnie pełnoprawnym trenerem startującym w lidze Pokemon.
- Gratulacje - odpowiedział facet a po kilku minutach jego Chansey zwróciła Ci stworki, które szybko zostały wyleczone ze swoich małych obrażeń. Mogłeś teraz już ruszać do Gymu albo iść gdzieś potrenować. Warto też było zastanowić się nad złapaniem jakiegoś stworka, w końcu sam Buizel nie poradzi sobie z ekipą Roarka.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptyPią 06 Gru 2013, 16:36

Ucieszyłem się z tego, że zostałem pełnoprawnym trenerem Pokemon .
Podziękowałem facetowi, który był prawdopodobnie gejem i jego pokemonowi Chansey .
Postanowiłem wyjść na zewnątrz i wypuścić moje dwa stworki na zewnątrz .
Wypuściłem dwa stworki z dwóch balli i pozwoliłem im się bawić .
Patrząc na moje dwa bawiące się stworki pomyślałem o złapaniu nowego pokemona .
Rozejrzałem się wokoło.. Wyciągnąłem balle i schowałem do nich Buizela i Starly'ego .
Popatrzyłem się najpierw w lewo potem w prawo i pomyślałem, że fajnie byłoby mieć nowego stworka . Rozejrzałem się wokoło szukając jakiegoś miejsca z pokemonami .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptySob 07 Gru 2013, 15:16

Stałeś w środku miasta więc jedyne co widziałeś to budynki. W oddali było widać żurawie i wyciągi, które wyciągały węgiel z kopalni. Po drugiej stronie piętrzyły się góry u których podnóżach a i owszem znajdowało się poletko wysokiej trawy, w której mogły być jakieś dzikie Pokemony. Ludzie przechadzali się powoli, nigdzie im się nie śpieszyło. Co jakiś czas do drzwi od Centrum wpadał ktoś by uleczyć swoje Pokemony. Normalka.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptySob 07 Gru 2013, 15:23

Kiedy ujrzałem tę wysoką trawę uśmiechnąłem się i pewnym krokiem poszedłem prosto na trawę . Stanąłem przed wysoką trawą i wyciągnąłem balla z Starlym .
Wypuściłem poke-ptaszka z kulki i dałem mu polecenie, żeby zobaczył z góry jak wygląda sytuacja z pokemonami .
- Starly wróć tu kiedy coś zobaczysz ! - Krzyknąłem do ptaszka .
- Obym coś znalazł w końcu lider sali może być ciężki do pokonania, a z jedynym Buizelem i Starly mogę nie dać rady znam się trochę na typach i Starly nie jest dobrym typem do bitwy z kamiennym pokemonem - Powiedziałem sam do siebie .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptySob 07 Gru 2013, 15:41

Starly poleciał a Ty czekałeś na jakieś wieści. Czekałeś minutę, jedną, drugą, trzecią,..., dziesiątą i w końcu usłyszałeś pisk swojego ptaka. Spojrzałeś przed siebie i ujrzałeś szamtającą się trawę. Po chwili Twój latający stworek wyleciał z trawy cały podrapany. Schował się za Ciebie a za nim z trawy wyskoczył żółto-czarno-czerwony stworek z czułkami. Nie był w zbyt przyjaznym nastroju.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 EmptySob 07 Gru 2013, 15:52

Zdziwiłem się wyglądem Starly .
- Nic ci nie jest mały ? - Zapytałem się poke-ptaszka .
Pogłaskałem Starly'ego po główce i obejrzałem się za siebie . Kiedy zobaczyłem stworka z czułkami wystraszyłem się . Wyciągnąłem balla z kieszeni .
- Starly wracaj !  - Krzyknałęm .
Wyciągnąłem pokedex i przeskanowałem nim stworka .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Petera - Jokera
Powrót do góry 
Strona 3 z 24Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Box Petera
» DC Jokera
» Safari Jokera
» Album Jokera
» Polowanie Jokera.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: