PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Petera - Jokera

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
AutorWiadomość
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptySob 30 Lis 2013, 13:07

Starly spojrzał się tępym stworzeniem na ball po czym zaczął dziobać go swoim długim dziobkiem. Raz, drugi, trzeci aż trafił w guzik i otworzył mechanizm po czym zniknął w środku. Pokeball drżał po czym przestał - złapałeś swojego pierwszego Pokemona! Buizel zakręcił swoimi podwójnym ogonem na znak radości, ze udało wam się złapać jakiegoś stworka.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptySob 30 Lis 2013, 13:20

Ucieszyłem się z tego ,że złapałem swojego pierwszego pokemona .
Wyciągnąłem Pokeballa z kieszeni i wypuściłem z niego Starly .  
-Buizel mamy nowego towarzysza   ! - Krzyknąłem z uśmiechem na twarzy !
- Jestem pewien ,że Ty i Starly się polubicie . - Dodałem

Wyciągnąłem kilka przysmaków z kieszeni i rzuciłem je pokemonom .  
-Najedzcie się  niedługo musimy ruszać dalej ,kto wie może w czasie wędrówki do bramy Oreburgh któryś z was będzie walczył po raz pierwszy - Spokojnie poinformowałem pokemony .
.
Kiedy pokemony były najedzone  pobiegłem razem z Buizelem i Starly do bramy Oreburgh .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptySob 30 Lis 2013, 15:26

Pokemony były szczęśliwe tym,ze dałeś im jeść. Następnie pewnym krokiem ruszyliście w stronę jaskini. Kiedy tam wkroczyliście okazało się, ze jest tam ciemno jak w garnku z przykrywką. Po kilku krokach napadła was horda Geodude'ów. Raczej nie uda wam się przejść obok. Ratuje was jednak to, ze to młode stworki i raczej nie są zbyt silne.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptySob 30 Lis 2013, 15:58

Jak już byłem w środku Jaskini ciarki przeszły mi po plecach .
Bałem się tej Jaskini jak Harry Dementora .
Kiedy zobaczyłem hordę Geodude'ów jeszcze bardziej się przestraszyłem .
Wyciągnąłem dwa pokeballe z kieszeni .
-Buizel , Starly ruszajcie ! - Krzyknąłem
Dopiero wtedy zwróciłem uwagę na to ,że nie znam ataków Starly'ego .
Byłem przerażony w końcu to moja pierwsza walka ,ale za chwilę ogarnęło mnie uczucie wściekłość i powróciło wspomnienie śmierci mojej matki i ojca . Wtedy dałem polecenie Buizelowi .
- Buizel użyj Warku(Growl) ,a następnie skocz wysoko w górę i wyląduj za wrogimi pokemonami i wtedy użyj Śnieżycy( Blizzard) . Kiedy pokemony nie będą Cię widzieć użyj potrojonego Ciosu Dźwiękowego ( Sonic Boom ) . Pamiętaj o unikach powtarzaj tę umiejętność kilka razy .
W czasie walki Buizela wyciągnąłem pokedex i przeskanowałem nim Starly'ego .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptySob 30 Lis 2013, 17:25

Nazwa Pokemona: Starly M
Gra Petera - Jokera - Page 2 396
Poziom: 3
Typ:Normalny Latający
Łańcuch ewolucji: Starly-(14 lvl)->Staravia-(34 lvl)->Staraptor
Obecne Ataki: Pchnięcie (Tackle), Wark (Growl), Przerażenie (Astonish)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Starly jest mało inteligentnym stworkiem ale mimo to ma dużo chęci i dobroci serca. Wychował się i został złapany na drodze nr 203.
Zdolność: Ostry wzrok (Keen Eye) - Chroni przed obniżeniem celności.
Trzymany przedmiot: ??

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Starly [color=red]M[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/396.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 3
[b]Typ:[/b][color=orange][b]Normalny[/b][/color] [color=MediumSlateBlue][b]Latający[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]??[/u]-(sposób evo)->evo
[b]Obecne Ataki:[/b] Pchnięcie (Tackle), Wark (Growl), Przerażenie (Astonish)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Starly jest mało inteligentnym stworkiem ale mimo to ma dużo chęci i dobroci serca. Wychował się i został złapany na drodze nr 203.
[b]Zdolność:[/b] Ostry wzrok (Keen Eye) - Chroni przed obniżeniem celności.   
[b]Trzymany przedmiot:[/b] ??
Twoja taktyka okazała się skuteczna ale w czasie gdy Ty sprawdzałeś dane w Pokedexie Starly i Buizel doznały drobnych obrażeń.

Starly 90% HP
Buizel 90% HP
vs
Geodude 80 % HP Obniżony atak
Geodude 85 % HP Obniżony atak
Geodude 75 % HP Obniżony atak
Geodude 75 % HP Obniżony atak
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptySob 30 Lis 2013, 17:38

-Wszystko już wiem o pokemonie Starly ! - Krzyknąłem sam do siebie .
- Buizel świetnie sobie radzisz ! - powiedziałem do walczącego pokemona .
 
Użyj Ciosu Dźwiękowego(Sonic Boom)  ,a następnie Śnieżycy ( Blizzard) później skocz do góry i od tyłu użyj Warku(Growl) . Kiedy Geodude się zorientują gdzie jesteś przeskocz nad nimi i w czasie skoku użyj na nich Sonic Boom . Pamiętaj o unikach !
Starly ty wzleć w górę i użyj Pchnięcia(Tackle) następnie użyj Przerażenia(Astonish) . Po użyciu tych ataków ponownie wzleć w górę i użyj Warku(Growl) . Kiedy ty  i Buizel skończycie swoje kombinacje spróbuj podnieść Buizela i polecieć razem z nim w górę .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptyPon 02 Gru 2013, 07:26

Pokemony czekały na Twoje komendy ale ich nie usłyszały (przedj "Użyj Ciosu..." powinien być myślnik by można to było uznać za wypowiedziane słowa). Przeciwnicy za to nie byli tak niepokierowani i kolejno używali róznych kamiennych i ziemnych ataków, które zadały solidne obrażenia Twojej dwójce.

Starly 60% HP
Buizel 70% HP
vs
Geodude 80 % HP Obniżony atak
Geodude 85 % HP Obniżony atak
Geodude 75 % HP Obniżony atak
Geodude 75 % HP Obniżony atak
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptyPon 02 Gru 2013, 15:22

-Okej nie jest źle ! - Krzyknąłem do pokemonów .
Schowałem Buizela do pokeballa .
- Starly użyj pchnięcia(Tackle),a następnie wzleć w górę i użyj Przerażenia(Astonish) następnie podleć do jakiegoś Geodude i użyj Warku(Growl) . Po wykonaniu tych ataków wzleć w górę tak ,żeby nie było Cię widać . Później bardzo szybko powróć i spróbuj unieść mnie do góry i ominąć te Geodude .
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptyWto 03 Gru 2013, 17:03

To było całkiem niezłe posunięcie. Kamienne stworki próbowały was strącić ale Twój Starly zgrabnie unikał wszystkich ataków przez co udało wam sie dolecieć do wyjścia. Słońce ogrzało wasze twarze. Ujrzałeś Oreburgh. Miasto z bardzo mała liczbą roślinności i sporą kopalnią na południowo-wschodnim krańcu miasta. Znajdowało się tu też muzeum ze skamielinami, Centrum Pokemona, Pokemart i oczywiście Sala Gimnastyczna z Roarkiem jako liderem. Gdzie się udasz?

Buizel i Starly +0.3 poziomu.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 EmptyWto 03 Gru 2013, 20:53

Kiedy zobaczyłem miasto pokemon zeskoczyłem z poke-ptaszka i schowałem go do pokeballa .
Ucieszyłem się, że w końcu jakaś cywilizacja no, bo w końcu moje pokemony były dopiero co po trudnej walce . Zobaczywszy centrum pokemon pobiegłem w jego stronę. Przeczytałem tabliczkę i otworzyłem drzwi Centrum Pokemon . Obejrzałem się wokoło uśmiechnięty .
- Moje pierwsze zwiedzone Centrum Pokemon - Powiedziałem zadowolony do siebie .
Wyciągnąłem swoje pokeballe z kieszeni i spojrzałem się na nie z uśmiechem . Spokojnie podszedłem do lady recepcyjnej .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Petera - Jokera
Powrót do góry 
Strona 2 z 24Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Box Petera
» DC Jokera
» Safari Jokera
» Album Jokera
» Polowanie Jokera.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: