PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Krótkie info o Sebusiu Mackenzie

Go down 
AutorWiadomość
Sebuś

Sebuś


Liczba postów : 25
Join date : 21/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Fennekin

Krótkie info o Sebusiu Mackenzie Empty
PisanieTemat: Krótkie info o Sebusiu Mackenzie   Krótkie info o Sebusiu Mackenzie EmptyWto 05 Lis 2013, 20:15

[Aktualnie uzupełniane]
Po pierwsze, jako taki wstęp.
Miło mi Cię tutaj powitać [you]. Jestem Sebuś, mam 17 lat, lubię medycynę, anatomię człowieka i Pokemony. Nie lubię ryb, EliteUnderShippingu i protistów. Tyle, jeśli chodzi o krótkie przedstawienie mojej postaci. Przejdźmy zatem do krótkiego spisu... reguł?

  1. Zacznijmy od tego, że nie lubię dwóch typów historii - tych, gdzie postać jest sierotą oraz tych, gdzie postać jako cel ma tylko "zostać mistszem pokemonufff" lub "wygrać Wielki Festiwal". Jeśli tylko tego oczekujesz od MG - zapomnij~
  2. Nie lubię Kalos, Unovy i Hoenn. O Kalos w ogóle zapomnijcie na razie - nie ogarnę go przez najbliższe 5 lat. Unova - musicie się strasznie postarać z podaniem. Hoenn już nieco luźniej, więc spoko Smile
    Aha, Wyspy Pomarańczowe - nigdy w życiu.
  3. Dojdzie, jak sobie wszystko przypomnę.

Alles klar? W takim razie ruszajta do zapisów, pamiętajcie tylko o tym, że lubię lody miętowe z czekoladą.
Powrót do góry Go down
 
Krótkie info o Sebusiu Mackenzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Seb Mackenzie
» Gre Sebusia - Sebastian William Mackenzie

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: