PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Kirigayi Kazuto

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 16:24

Twoja taktyka dała Ci minimalne ale jednak zwycięstwo. Eevee zdobył 2 poziomy i 1 punkt szczęścia.
Zigzagoon został szybko uleczony przez swojego trenera za pomocą Revive i Potiona.
Wtem stało się coś niezwykłego. Jajko, które trzymałeś w rękach zaczęło pękać i świecić a jego skorupa zmieniała kształt aż uformowała się w małego czerwonego Pokemona. Gdy tylko na Ciebie spojrzał połączyła was więź, która będzie trwać wiecznie.
- To robak, ja łapię tylko normalne stworki także dobrze, ze Ty je wygrałeś - odpowiedział chłopak - jestem Shawn tak w ogóle.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 18:18


Gdy jajko zaczęło się wykluwać od razu poczułem, że to nieskończona więz. Zdziwiłem się bardzo, gdy chłopak się przedstawił.
-Przepraszam, że na początku tak cię oceniłem ale łatwo wyprowadzić mnie z równowagi Shawn. A tak w ogóle jestem Kirigaya dla przyjaciół Kirito. Nie wiem jak ty ale ja bym złapał jakieś pokemony. W sumie bardzo ciekawi mnie pokemon wykluty z jajka, więc robię skan pokedexem.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 19:03

Stworek tyknął jednego z Twoich balli i złapał się. Pokedex pokazał Ci dane:

Nazwa Pokemona: Wurmple M
Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 250px-265Wurmple
Poziom: 1
Typ:Robak
Łańcuch ewolucji: Wurmple{-(7lvl)->Silcoon-(10lvl)->Beautifly/-(7lvl)->Cascoon-(10lvl)->Dustox}
Obecne Ataki: Pchnięcie (Tackle), Strzał siecią (String Shot)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Jest wojowniczym i bardzo ciekawym stworkiem. Jego rodzice pozostawili jego jajko na drzewie w mieście Littleroot, wykluł się w objęciach Kirito i uważa go za najlepszego przyjaciela.
Zdolność: Ucieczka (Run Away) - Pozwala zawsze uciec z dzikiej walki.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Littleroot
Ball: Pokeball

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Wurmple [color=red]M[/color]
[img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/7/76/265Wurmple.png/250px-265Wurmple.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 1
[b]Typ:[/b][color=GreenYellow][b]Robak[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Wurmple[/u]{-(7lvl)->Silcoon-(10lvl)->Beautifly/-(7lvl)->Cascoon-(10lvl)->Dustox}
[b]Obecne Ataki:[/b] Pchnięcie (Tackle), Strzał siecią (String Shot)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Jest wojowniczym i bardzo ciekawym stworkiem. Jego rodzice pozostawili jego jajko na drzewie w mieście Littleroot, wykluł się w objęciach Kirito i uważa go za najlepszego przyjaciela.
[b]Zdolność:[/b] Ucieczka (Run Away) - Pozwala zawsze uciec z dzikiej walki.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Littleroot
[b]Ball:[/b] Pokeball

- Gratulacje nowego stworka! - rzekł Shawn klepiąc Cię po ramieniu - ja nie potrzebuję na razie nowych Pokemonów. Mam Zigzagoona i Tailowa i je muszę trenować.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 19:08

- Dobra jak nie chcesz tonie ja ruszam dalej.
Ciekawe co teraz z tym małym Wurmple.... Co sam mi wcisnął pokeball? To dobrze nowy członek w drużynie się przyda. Przedstawiam Eevee Wurmpla i zastanawiam się gdzie iść dalej. Ciekawe w kogo on ewoluje może Beatefuly lub Dustox.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 19:54

- Idę do Oldale, Ty na pewno też bo tylko tam można iść tą drogą więc możemy pójść razem - rzekł Shawn po czym wkroczyliście na trasę do Oldale.
Ruszyliście zatem ramię w ramię. Pogoda dalej dopisywała, oprócz piaszczystej drogi wijącej się pod wzgórze były tutaj drzewa i las tworzący granicę drogi. Gdzieniegdzie widać było Zigzagoony i Wurmple a także Tailowy i starsze formy tychże Pokemonów.
- Co planujesz osiągnąć w swojej podróży? - spytał w końcu Shawn.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 19:58

-Wiesz zawsze w dzieciństwie marzyłem zostać koordynatorem pokemon, zdobyć sławę oraz wyprowadzić się od ojca. Ale ta wyprowadzka to długa historia. Jak chcesz możemy podróżować razem. A teraz twoja kolej co ty chcesz osiągnąć? Po twoich pokemonach sądzę, że liderem typu normalnego. A więc?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:03

Za krótki post.
___________________
- Na początek chce zostać mistrzem w Hoenn - odpowiedział Shawn i pokazał Ci swoją odznakę z rodzinnego miasta. Przypomniałeś sobie, że po wielkim kryzysie część gymów przestała istnieć i w w każdym mieście postawiono jakiś - teraz zmierzam do Oldale zawalczyć z liderem smoczego typu. Wiele sobie nie obiecuje bo moje stworki nie znają żadnych ataków dobrych na ten typ, ale przynajmniej potrenuje. Jest tam też niebawem Konkurs, weźmiesz udział?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:34

-Tak pewnie, że wezmę udział, ale najpierw muszę potrenować swoje pokemony. Pierwsze co muszę zrobić po dotarciu do miasta to zarejestrowanie się na pokazy pokemon i zdobyć tą kartę na darmowe jedzenie i nocleg. Oczywiście chcę połapać chociaż parę nowych pokemonów i dowiedzieć się gdzie odbędzie się najbliższy pokaz pokemon.
A powiedz nie chciał byś stoczyć walki 2 na 2? Potrenujemy swoje pokemony, a przy okazji przegrany stawia jedzenie bo na myśl o nim burczy mi w brzuchu. Więc co ty na to?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:42

- Możemy tak zrobić ale Twój Eevee obecnie nie nadaje się do walki - powiedział Shawn. Dochodziła godzina 17 kiedy dotarliście do Oldale. To małe miasteczko, poza gymem nie było tu żadnych atrakcji. No był Kontest arena. Dotarliście do PC, gdzie Twój Eevee został uleczony. Potem zahaczyliście o Arenę byś mógł wyrobić sobie kartę koordynatora, która uprawniała do darmowych noclegów przy PC i posiłków. Dostałeś też pudełko na wstążki. Gdy już zjedliście darmową kolację i zameldowaliście się w pokoju wyszliście na zewnątrz by zwalczyć.
- Idź Tailow, Zigzagoon - rzekł Twój towarzysz i wypuścił swoje stworki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:50

- Pokażcie co potraficie Eevee i Wurmple! Wierzę w was! A więc tak, Wurmple użyj na Tailowie strzału siecią aby nie mógł latać! Natomiast ty Eevee, gdy Tailow będzie spadać na ziemię użyj pchnięcia aby mocno się poranił. Potem Wurmple użyj pchnięcia na Zigzagoonie, a ty Eevee nasyp mu piachu w oczy, aby łatwiej było go trafić Wurmple! Ale pamiętajcie bacznie ich obserwujcie i kiedy będą atakować róbcie precyzyjne uniki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Kirigayi Kazuto
Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
»  Kirigaya Kazuto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: