PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wybory

Go down 
+15
Pinokio
Phoenix
Kacperro
Makrosek
LugiaFly
Wojas021
luk1313
Kolonista
McClane
Ryuuka
Lizzy
Wredna Kuna
Sebuś
Vaphel
Groteus
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 18:48

Raczej nie będzie więc nie mam co Ci zaproponować. Chyba, zę chcesz być modem od czegoś innego.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 20:39

MG Oczywiście. A moda chciałem przy okazji na liderow ale skoro nie ma na razie to moge wziąć cos innego.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 20:46

To zrobię Ci test.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 12
Join date : 13/01/2014

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptySob 18 Sty 2014, 10:50

Czy posiadasz doświadczenia na stanowisku moda/mg?: Tak
Czy jesteś w stanie poświęcić czas dla forum, co najmniej tyle by w czasie wyznaczonym przez regulamin odpisać graczom?: Tak
Czy znasz regulamin forum (radzę go przeczytać by nie było nieporozumień)?:Tak
Napisz 5 linijkowy odpis mg:
Uciekaliście z pola bitwy, gdzieś gdzie miało być bardziej bezpiecznie. Kilku z ludzi, którzy zaatakowali miasto posłało za wami swoje pokemony, ale Salamance szybko je zgubił, albo zwyczajnie pokonał. W końcu smok podszedł do lądowania w dosyć nietypowym miejscu. Znajdowaliście się na szcycie góry. Nie była to góra wysoka jak Mount Everest, ale nie była też niska. Z jej wierzchołka rozciągał się widok na całą równinę, którą pokrywała mgiełka. Andrius zamknął oczy zwracajac twarz w kierunku z którego przylecieliście. Stał tak przez chwilę, po czym otworzył oczy i powiedział półgłosem:
- Kolejne miasto zostało zniszczone...
Następnie pochylił głowę i zasępił się. Podszedł do Salamenca i pogłaskał go po głowie, a następnie wskoczył na jego grzbiet.
- Łap, to należy teraz do Ciebie. - rzekł ściagając z ramienia torbę i rzucając ją w twoim kierunku. - A teraz słuchaj uważnie. Po pierwsze: Unikaj miast i udawaj się tam tylko w razie konieczności i tylko po zmroku. Po drugie: Nie używaj tego pokemona do teleportacji. To zbyt ryzykowne. Trzy: Nie podróżuj otwartą przestrzenią. Cztery: Udaj się do wioski położonej 3 mile stąd. Pytaj tam o Elzara. Pięć: Nie rozmawiaj z nieznajomymi, jeżeli nie jest to konieczne. Jeśli już musisz udzielaj krótkich i rzeczowych pytań, komend itp. A teraz żegnaj. - zakończył i zniknął ze swoim pokemonem w przestworzach. Zostałaś teraz sama z torbą na szczycie góry, na której nie było zbyt ciepło.
Napisz odpis w dziale, którym chcesz się zająć: **
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyNie 23 Lut 2014, 16:24

Czy posiadasz doświadczenia na stanowisku moda/mg?: Tak
Czy jesteś w stanie poświęcić czas dla forum, co najmniej tyle by w czasie wyznaczonym przez regulamin odpisać graczom?: Tak
Czy znasz regulamin forum (radzę go przeczytać by nie było nieporozumień)?: Tak
Napisz 5 linijkowy odpis mg:
Znajdujesz się w na prawdę ciemnym lesie. Dokoła ciebie rosną drzewa, z których liście spadły co najmniej tysiąc lat temu. Nie widzisz, żadnych oznak życia. Żadnego pokemona. Nawet wiatr ucichł, a słońce nie raczy wyjrzeć zza chmur. Czułeś, że nie powinieneś tu być. Twój Charmander zaczął ciągnąć cie za rękę, też nie chciał tu zostać. Wolał się wydostać z tego miejsca. Tylko jak? Widzisz jedynie drogę wgłąb tego dziwnego lasu, a ścieżka jaką tu dotarłeś znikła w niewyjaśnionych okolicznościach, jej miejsce zajęły ciernie. Wtedy cisza została zakłócona.. Usłyszałeś.. Śpiew. Przepiękny śpiew, który napełniał życiem ten martwy od wieków las. Po chwili jednak ucichł, a ty znów poczułeś przytłaczający mrok tego miejsca.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyNie 23 Lut 2014, 17:03

Znam Twój styl z innego forum i widzę jak piszesz. Stwierdzam, ze test Ci nie potrzebny. Prześlij mi tylko na pw ilość miejsc i opis działu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyCzw 27 Lut 2014, 17:39

Czy posiadasz doświadczenia na stanowisku moda/mg?:
Mod, tak jestem administratorem szkolnej strony internetowej.
Mg, niestety nie, jednak twierdzę że powinienem sobie poradzić ;P
Czy jesteś w stanie poświęcić czas dla forum, conajmniej tyle by w czasie wyznaczonym przez regulamin odpisać graczom?: Tak, jednak co środę będę tylko wieczorami ( w weekendy odrobię ;P)
Czy znasz regulamin forum (radzę go przeczytać by nie było nieporozumień)?: oczywiście
Napisz 5 linijkowy odpis mg:*
Przemierzając las spotkałeś watahę mightyen, pokemony podeszły do Ciebie, a jedna z nich wrzuciła Cię na swoje plecy i zaniosła w miejsce nieznane dotąd żadnemu człowiekowi. Ujrzałeś wielki posąg wyryty w marmurze, przedstawiał on ... Ciebie! Mightyeny stanęły przed tobą i jak jeden mąż oddały Ci pokłon. Nim zdążyłeś zareagować zaprowadziły Cię na ucztę. Na wielkim kamiennym stole zobaczyłeś  drewniane półmiski z surowym mięsem ozdobione wszelakimi jagodami. Twój pokemon sam wyszedł z balla i zaczął się zajadać. Mightyeny popatrzyły na niego swymi czerwonymi oczyskami, nie były zadowolone. (nieco więcej jednak musiałem skończyć historie.)
Napisz odpis w dziale, którym chcesz się zająć: Nie do końca zrozumiałem zadanie. Myślę że chodzi o to abym napisał jakim  działem mam się zająć, jeśli tak to mogę robić wszędzie.


@Edit Mógłbym również pomóc z eventem ;P


Ostatnio zmieniony przez makrosek dnia Czw 27 Lut 2014, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyCzw 27 Lut 2014, 19:39

"Napisz odpis w dziale, którym chcesz się zająć: " Tu piszesz jeśli chcesz mieć moda

Napisz 5 linijkowy odpis mg: Tu jeżeli chcesz mg

Czyli, wystarczyło by w jednej z tych dwóch opcji napisać Smile

Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyCzw 27 Lut 2014, 20:02

Wiem o tym ;P Jednak mógłbym się zająć i tym i tym ;D
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 EmptyCzw 27 Lut 2014, 21:09

makrosek, szykuj się na test sprawdzający twoje umiejętności Mg. W nim okaże się czy dostajesz posadę mg, czy może nie tym razem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wybory - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wybory   Wybory - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wybory
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: