PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Aquarius vs Shadic

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 15:28

- Teraz Metapod biegnij do drzewa ciągnąć na sieci Eevee. Staraj się to zrobić jak najszybciej, następnie wejdź na samą górę i powieś przeciwnika jak wisielca. Potem zejdź na dół i atakuj Pchnięciem odbijając go jak piłkę na sznurku. W międzyczasie Ty Togepi postaraj się skruszyć lód Psychokinezą. Rozsadź go od środka. Następnie unieś Zigzaggon i rzuć nim w Eevee!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 15:50

- Co to to nie kolego... - mruknąłem widząc że Shady ma kłopoty. Widać było że przeciwnik nie leci sobie w kulki.
- Vennie wyskocz w górę i spróbuj zamrozić Metapoda jeszcze raz! Następnie odrzuć go Ciosem Głową i powtórz Lodowy Promień! Jeśli Togepi wydostanie się z lodu powtórz na nim Lodowy Promień! Shadow użyj Szybkiej Gwiazdy by rozciąć sieć Metąpoda! Następnie gdy Vennie przyłoży mu Ciosem Głową skocz w prawo a potem zaatakuj go serią Szybkich Ataków i zmieć go Hiper Głosem! Dacie radę! - krzyknąłem pełen szacunku dla swojego przeciwnika
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 16:10

Vennie użyła lodowego promienia na Metapodzie zamrażając pokemona. Następnie odrzuciła kostkę lodu za pomocą ciosu głową i poprawiła Lodowy Promień! Togepi wydostał się z lodu, ale ponownie został zamrożony. Eevee rozciął sieć za pomocą szybkiej gwiazdy. Eeevee zaatakował Metapoda serią Szybkich ataków, a na koniec zaatakował Hiper Głosem.

Aquarius
Metapod - 69%
Togepi - 84%

Shadic
Zigzagoon - 69%
Eevee - 70%

Arena bez zmian

Kolejka - Shadic, Aquarius, Ja
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 19:24

-Dobra robota drużyno! - pochwaliłem podopiecznych delikatnie się uśmiechając. Co prawda nadal byliśmy na straconej pozycji ale powoli odrabialiśmy tę stratę.
-Shad uderz Metapoda Szybkim Atakiem w taki sposób by wzleciał w górę! Gdy będzie w powietrzu zaatakuj kombinacją Hiper Głosu i Kuli Cienia po czym uderz ponownie Szybkim Atakiem tak by skierować go na Vennie! Vennie popraw Togepi dla pewności Lodowym Promieniem następnie skieruj go na Metapoda gdy będzie w powietrzu! Gdy Shadow skieruje Metapoda na ciebie zaatakuj go Ciosem Głową i powtórz Lodowy Promień na nim i na Togepi! - zakomunikowałem stworkom zastanawiając się co szykuje przeciwnik
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 15:16

- Togepi, wykorzystaj to, zę przeciwnik nie skupiał an sobie Swoich ataków i roztrzaskaj lód Psychokinezą tak jak poprzednio i natychmiast skieruj odłamki lody na Eevee by udaremnić jego taktykę. Ty Metapod W tym czasie zdziel Vennie Pchnięciem po czym użyj Strzału siecią na Eevee by zniszczyć jego ataki i przy okazji go związać. Potem Togepi, użyj Psychokinezy by rzucić spętanym lisem w Zigzagoona a potem dy już będą leżeć razem, Metapod zwiąż ich Strzałem siecią by byli związani razem i zaatakuj ich Pchnięciem. Po tym Togepi rzuć jeszcze raz nimi przy pomocy Psychokinezy.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 15:49

Togepi uwolnił się od lodu i skierował odłamki na Eeevee uniemożliwiając mu wykonanie komendy. Vennie próbowała użyc lodowego promienia na Togepi, ale nie dała rady, gdyż została zaatakowana pchnięciem Metapoda. Metapod następnie związał siecią Shadica. Na koniec togepi za pomocą psychokinezy odrzuciła przeciwników, a metapod spętał ich siecią po czym zaatakował pchnięciem. Na koniec Vennie i Shad zostali rzuceni psychokinezą Togepi. Przewaga było po stronie Aquariusa.


Aquarius
Metapod - 69%
Togepi - 84%

Shadic
Eevee - 50%
Zigzagoon - 46%

Arena bez zmian

Kolejka - Aqua, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 15:53

- Teraz zrobimy tak by przewaga została z nami do końca. Metapod, użyj Strzału siecią by zwiększyć wytrzymałość kokonu, dołóż im dodatkowe warstwy. Gdy już skończysz ty Togepi Unieś ich Psychokineza i zacznij ich tym atakiem dusić. Gdyby zaczęli rozrywać sieć to Metapod łataj dziury Strzałem siecią!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 17:49

- Hehe...- uśmiechnąłem się pod nosem. To zapowiadało się bardzo ciekawie musiałem jednak przystąpić do szybkiego kontrataku.
- Shady użyj Szybkiej Gwiazdy by uwolnić siebie i Vennie z sieci Metapoda. Następnie zaatakuj Metapoda Szybkim Atakiem od lewej po czym zaatakuj Hiper Głosem zanim się pozbiera! Jeżeli zaatakuje odpychaj go Hiper Głosem! Vennie gdy Shad was uwolini zalej Togepi Falą po czym zamroź go Lodowym Promieniem! Powtórz Lodowy Promień na Metapodzie i wyrzuć go w powietrze Ciosem Głową! Na koniec użyjcie razem kombinacji Lodowy Promień i Kula Cienia na Togepi!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 18:09

Metapod dorzucił parę warst sieci mimo to Eevee uwolnił siebie i swoją koleżankę z kokonu. Vennie użyła fali zalewając przeciwników po czym zamroziła przeciwnika. Shady w tym czasie zaatakował Metapoda szybkim atakiem, a potem Hiper Głosem. Vennie zamroziła Metapoda i wyrzuciła go w powietrze za pomocą ciosu głową. Na koniec Vennie i Metapod połączyli ataki i uderzyli nimi w Togepi. Uwolnili przeciwnika, ale Togepi nieźle oberwał

Aquarius
Metapod - 54%
Togepi - 60%

Shadic
Zigzagoon - 46%
Eevee - 50%

Na arenie wieje wiatr -5% za każdą rundę dla każdego poka.

Kolejka - Shadic, Aqua, Ja
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 20:04

- Dobra czas rozkręcić tą imprezę - pomyślałem uśmiechając się złowieszczo. Nadeszła pora na poważną rozgrywkę którą zamierzalem wygrać.
- Vennie użyj Fali! Shad wzmocnij Falę swoim Hiper Głosem następnie uderz Metapoda Szybkim Atakiem z prawej po czym popraw Szybką Gwiazdą! Jeśli Togepi lub Metapod zatakują kontruj Hiper Głosem i Szybką Gwiazdą! Vennie gdy Fala zaleje przeciwników użyj Lodowego Promienia, następnie zaatakuj Metapoda Ciosem Głową! Kontruj ataki Falą i Lodowym Promieniem! Zakończcie kombinacją Kuli Cienia i Lodowego Promienia! - zakomunikowałem opierając ręce na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Aquarius vs Shadic
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Aquarius kontra Shadic
» Wynik jest wielką niewiadomą. (Shadic vs Aquarius)
» Walka Shadic vs Joker
» Walka Shadic vs Filipos44
» Walka Shadic vs Brock

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: