PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Aquarius vs Shadic

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyPon 13 Sty 2014, 20:46

- Togepi. Rozdziel Falę Psychokinezą i walnij strumieniem wody przeciwników. Kiedy będą się otrząsać po tym ataku Metapod użyj Strzału siecią, który Togepi znowu podzieli na dwa Psychokinezą. Pochwyć obydwoje przeciwników i rzuć nimi na drugi kraniec sali. Potem atakujcie na przemian przeciwników swoimi atakami Pchnięcia i Psychokinezy. Togepi, gdyby oni jednak byli szybsi i przebili się przez wasze ataki to blokuj ich ataki na odległość Psychokinezą a ty Metapod kontruj ataki frontalne Pchnięciem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyPon 13 Sty 2014, 20:52

Fala Vennie zostanie rozdzielona psychokinezą Togepi, a następnie przeciwnicy dostali Strumieniem wody. Następnie Vennie i Shad zostali schwytani strzałem siecią. Pokemona Arca Storma zostały wyrzucone na drugi kraniec sali przez co mocno oberwały. Później dostawali pchnięciami, psychokinezą.. Przewaga jest zdecydowanie po stronie Aquariusa..

Aquarius
Metapod - 54%
Togepi - 60%

Shadic
Shady - 34%
Vennie - 30%

Arena bez zmian.
Kolejka - Aquarius, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 20:38

- Zachowajcie dystans pomiędzy wami a Przeciwnikami. Togepi, podnieś sieci do góry by zrobić z przeciwników wisielców lub jak kto woli worki treningowe. Metapod, gdy znajdą się w powietrzu atakuj ich Pchnięciem. Potem szybki odwrót i Togepi odrzuć ich Psychokinezą. Potem używaj Psychokinezy by odbijać ich ataki a Ty Metapod kontruj ich ciosy frontalne Pchnięciem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptySro 15 Sty 2014, 14:36

- Zapomnij... - mrunąłem patrząc na przeciwnika beznamiętnym wzrokiem. Wiedziałem już jaką taktykę stosuje a wiedza to potęga którą zamierzałem wykorzystać.
- Shadow rozetnij sieć Szybką Gwiazdą! Vennie zamroź Metapoda Lodowym Promieniem i razem z Shadem skupcie ataki na Togepi! Atakujcie na przemian kombinacją Lodowy Promień i Kula Cienia oraz Ciosem Głową i Szybkim Atakiem! Atakujcie z różnych stron i pamiętajcie o unikach! Mamy jeszcze szanse! - wykrzyknąłem do podopiecznych chcąc dodać im otuchy
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptySro 15 Sty 2014, 15:34

Togepi podniósł związanych siecią przeciwników. Sieć za chwilę została rozerwana przesz szybką gwiazdę Shada. Vennie zamroziła Metapoda lodowym promieniem. Shad i Vennie atakowali Togepi atakami. Togepi została zamrożona/y i Psychokineza przestała działać, a pokemony Shada spadły na ziemię. Atakowali na przemian Kulą Cienia i lodowym promieniem. Togepi mocno obrywał, a Lodowy promień zamroził go nie dając mu zaatakować. Vennie i Shad dostali od lodu, gdyż Vennie użyła ciosu głową na kulce lodu, a Shad szybkiego ataku. Mocno oberwali.

Aquarius
Metapod - 50% - Zamrożony
Togepi - Togepi - 30% - Zamrożony

Shadic
Vennie - 20%
Shady - 24%

Pogoda - Deszcz

Arena bez zmian

Kolejka - Shadysław, Syn Posejdona, Superowy ja
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptySro 15 Sty 2014, 18:13

- Chyba trochę przesadziłem... - pomyślałem po bolesnych dla moich podopiecznych atakach. Trudno jeszcze nie wszystko stracone. Na moje szczęście oba Pokemony przeciwnika były zamrożone więc mogłem to wykorzystać.
- Shad, Vennie! Kombinacja Kula Cienia i Lodowy Promień! Wykorzystajcie fakt zamrożenia Metapoda i Togepi przeciwnika i atakujcie tymi atakami nieprzerwanie! Postarajcie się wykończyć ich póki są zamrożeni! Jeśli się któreś z nich uwolni się i zaatakuje róbcie uniki lub kontrujcie ich ataki Szybką Gwiazdą i Wodnym Pulsem!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 17:37

- Kiedy tylko się uwolnicie, Ty Metapod zaatakuj Pchnięciem przeciwników a Ty Togepi zawró Szybką gwiazdą i Wodny Puls na nich. Potem odrzuć ich najmocniej jak potrafisz Psychokinezą a Ty Metapod sikenij ich serią Pchnięć. Potem zaatakujcie razem, rzut Psychokinezą a potem seria Pchnięć. Dacie radę ich wykończyć!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 19:10

Shad i Vennie atakowali swoimi silnymi atakami na przemian dając szanse przeciwnikom na atak. Togepi zawrócił ataki przeciwników i zaatakował ich. Metapod dostał następną szybką gwiazdą i wodnym pulsem przez co nie zaatakował pchnięciem. Togepi odrzucił przeciwników całą siłą. Metapod dokończył dzieło serią pchnięć, a ostatnia komenda niemalże wszystko załatwiła.

Aquarius
Metapod - 40% - Odmrożony
Togepi - 30% - Odmrożony

Shadic
Vennie - 14%
Shady - 18%

Pogoda - Deszcz

Arena bez zmian.

Kolejka - Syn Posejdona, Sonik, Ja
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 20:03

- Metapod, użyj Utwardzenia a po tem Ty Togepi wystrzel go Psychokinezą W Zigzagoona. Zróbcie to tak mocno by go ogłuszyć. Następnie Metapod, atakuj Pchnięciem Vennie ile wlezie. Ty Togepi natomiast rzucaj Psychokinezą Eevee. Jak najmocniej miotaj nim o drzewo i ziemię. dyby nasz plany wzięły w łeb, Metapod schowaj się za Togepi a Ty maluchu chroń was Psychokinezą odpychając wszelkie ataki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 EmptyCzw 16 Sty 2014, 21:51

Popatrzyłem na zmęczonych walką podopiecznych. Byłem z nich zadowolony, spisali się na medal, więc jeśli mieliśmy przegrać to godnie.
- Shad, Vennie... to była świetna walka. Wiem że daliście oboje z siebie wszystko. Jestem z was bardzo dumny. Dlatego jeśli przegramy to z fasonem! Vennie utwórz dwie Fale po obu stronach pola! Następnie gdy przeciwnicy będą zalani użyj Lodowego Promienia po czym razem z Shadem atakujcie nieprzerwanie kombinacją Kuli Cienia i Lodowego Promienia! Bez względu na wynik jestem z wami - zakomunikowałem moim podopiecznym zagrzewając ich do prrawdopoobnie ostatniego ataku
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Aquarius vs Shadic
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Aquarius kontra Shadic
» Wynik jest wielką niewiadomą. (Shadic vs Aquarius)
» Walka Shadic vs Joker
» Walka Shadic vs Filipos44
» Walka Shadic vs Brock

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: