PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Kirigayi Kazuto

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 12:00

Pierwsze rzucone przez Ciebie Freesby trafiło motylka w głowę i spadł na ziemię. Kolejne odbijał swoimi atakami, ale okazało się, ze Ty nie jesteś na tyle sprawny by każdy złapać. Nie do końca było pewne, ze dopracujecie ten występ do jutra. Musieliście wziąć się w garść albo opracować coś innego z użyciem samych ataków na ten przykład. Inaczej mogłoby się wydarzyć, ze w ogóle nie przejdziesz do rundy walk, a to by była sromotna porażka.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 12:32

Skan już zrobiłem sam, ale poproszę tylko umiejętność dla Beautifly
............................................................................................
- Beautifly może spróbujmy czegoś innego. Nie jetem pewien czy te drążki to dobry pomysł.
Podchodzę do stworka i daje mu do nauczenia dwa TM. Kule cienie i Kule energii.
- Dobrze Beautifly mam pomysł. Użyj najpierw Kuli cienia. A następnie w Kule cienie wyceluj Kulą energii. Dzięki temu te ataki się o siebie rozbiją i na całej hali będzie latał piękny fioletowo-zielony pył. Na sam koniec abyśmy uzyskali ładny efekt rób różne akrobacje w powietrzu zbierając przy tym na swoje skrzydła jak najwięcej fioletowo-zielonego pyłu. Po tych akrobacja wyląduj na mojej głowie i rozłóż skrzydła tak, aby z nich zlatywał fioletowo-zielony pył. Będzie to wyglądać  jakby twoje skrzydła były piękne i lśniące. Będziesz w ten sposób wyglądał jak Monarcha.
Przy okazji robię Beautifly skan pokedexem.


Ostatnio zmieniony przez TheKillerPL dnia Nie 06 Lis 2016, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 15:39

Twój Pokemon posłusznie wykonał polecenie. Jego ataki wybuchły dając rozbłysk światła a na ziemię opadły cząstki energii wyzwolonej przez moc ataków. Nie był to pył ale mimo wszystko efektownie wyglądało. Nie było to nic nowego w świecie Konkursów, ale powinno pozwolić Ci przejść do następnej rundy. No chyba, ze okaże się, że byli lepsi. Musiałeś jednak liczyć na to, ze inni nie przygotowali się tak dobrze. Zmierzchało już i nie było czasu na kolejne próby.
_______________________________________
Zeskanuj go jeszcze raz. Charakter też uległ zmianie.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 18:26

- Dobra Beautifly to koniec na dziś. A właściwie na noc. Dziękuję ci za ten trening. Daj jutro z siebie wszystko, ale dzisiaj już chodźmy bo musimy się wyspać na jutro.
Przy okazji zrobiłem mojemu wyewolwanemu stworkowi skan pokedexem.
Schowałem Beautifly do pokeballa po czym wróciłem do miasta.
Dobra Eevee musimy teraz poszukać Shawna i razem z nim znaleźć jakieś miejsce do przespania się - Mówię do stworka już prawie śpiącego na moim ramieniu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 19:55

Charakter i historia: Jest wojowniczym i bardzo ciekawym stworkiem. Jego rodzice pozostawili jego jajko na drzewie w mieście Littleroot, wykluł się w objęciach Kirito i uważa go za najlepszego przyjaciela. Ewolował w Beautifly. Po ostatecznej przemianie stał się zapatrzonym w siebie stworkiem. Chce wygrać każdy Konkurs. Jego psychika nie zniesie przegranej.
Zdolność: Rivalry

Szybko znalazłeś Shawna i poszliście do PC. Po kolacji i toalecie poszliście spać a rano stawiliście się na Konkursie. Shawn poszedł do części dla widzów a Ty do szatni dla Koordynatorów. Był tam oczywiście również rudowłosy chłopak. Okazało się, ze ma na imię Freddy.
Konkurs się zaczął a gracze raz po raz pokazywali swoje kombinacje. Wyniki były różne. Freddy ze swoim Żarowo-Podmuchowym ogniu z Numelem uzyskał najwyższą notę. Nadeszła Twoja pora...
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:10

Jakoś bardzo się nie stresowałem, a jednak coś mnie gryzło. Muszę przyznać choć za bardzo nie przepadam za tym chłopakiem to jednak talent ma. Teraz nadeszła moja kolej więc poszedłem na hale pokazową. Efektownie rzuciłem pokeballem z Beautifly. Rozkazuje stworkowi użyć Kuli cienia i Kulą energii wycelować w ten atak,aby w powietrzu roznosiły się fioletowe-zielone cząstki energii. Następnie robić piękne akrobacje w powietrzu zbierając przy tym jak najwięcej cząstek energii na skrzydła. I na sam koniec obracać się używając przy tym Podmuchu wiatru i tymi obrotami mnie okrążyć i wylądować na mej głowie. Gdy już wyląduję rozkazuje mu rozłożyć skrzydła tak, aby opadały z nich cząstki energii. Nada to piękny efekt. No i oczywiście wykonuje gest łapki w górę żeby ująć jurorów.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:16

Publiczność wyje, ze to już było. Zero kreatywności. Jurorzy jednak dają Ci 20/30 za poprawność wykonanej sztuczki. Wiesz jednak, ze to nie przejdzie następnym razem.
Po Tobie wystąpiło jeszcze 10 osób. Po nich na ekranie zaczęło wyświetlać się 8, która przechodzi dalej. Był tam oczywiście Freddy, jakaś Dawn z Sinnoh, kilka innych osób i jako ostatni Ty. Swoją pierwszą walkę stoczysz na do połowy zalanym terenie. Pół areny to basen. Ty masz ląd. Przeciwnik wystawił do walki Goldeeena.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 22:19

Wchodzę na arenę i wystawiam do walki Beautifly.
- Beautifly przeszliśmy dalej więc nie zmarnujmy tego i dajmy z siebie wszystko. Wykorzystaj to, że przeciwnik jest we wodzie, a ty możesz latać. wzbij się nad wodę tak, aby przeciwnik cie nie dosięgnął. Wiruj w powietrzu i zatrzymując się z całej siły wyceluj w Goldeen Kulą energii która jest na niego bardzo efektywna. Powtórz to jeszcze raz po czym użyj Kuli cienia łącząc nią z Kulą energii. Dzięki temu Goldeen zostanie zaatakowana podwójnie i jest duża szansa, że się mocno porani.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 22:37

Beautifly z gracją wzbł się w powietrze. Zaatakował przeciwnika Kulą Energii. Goldeen najpierw zanurzył się pod wodę a potem z jej lustra wybił w powietrze wodospad w kształcie słupa po którym pod prąd płynął Goldeen. Z gracją uniknął Twojego ataku i łupnął motylka tak że spadł na ziemię. Wtedy słup rozpadł się na krople wody a Goldeen spadł z powrotem do jeziorka. Potem Twój stworek posłał w przeciwnika obydwie kule. Goldeen użył Wodnego ogona, którego wir porwał kule i zawrócił w Twojego stworka boleśnie go raniąc.

2. Goldeen 100% HP a>spa, o>spo
Kolo 9/10pkt
vs
1. Beautifly 74% HP spa>a, =
Kirito 7/10 pkt
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 EmptyNie 06 Lis 2016, 22:48

- Dobrze Beautifly nic się nie stało. Damy radę. Znowu wzbij się w górę. I spróbuj zaatakować Kulą energii. Gdy przeciwnik znów schowa się pod wodę i wyskoczy z niej tworząc wodospad użyj podmuchu wiatru, aby go zniszczyć i gdy Goldeen będzie spadał Kula energii z całych sił! Powtórz to jeszcze raz, a gdy będzie atakował próbuj robić uniki. Ale gdy będzie za blisko oddal go Podmuchem wiatru. I na sam koniec zmyl przeciwnika. Użyj Kuli cienia udając, że celujesz w niego a tak naprawdę wystrzel ją w ścianę, ale lekko po czym od razu przygotuj Kule energii i jak już zobaczysz, że przeciwnik próbuje się wynurzyć wyceluj nią w niego robiąc piękny pirłet.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Kirigayi Kazuto
Powrót do góry 
Strona 5 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
»  Kirigaya Kazuto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: