PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Kirigayi Kazuto

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyCzw 17 Lis 2016, 20:09

Na Twoje szczęście Beautifly szybko rozmarzł i wzleciał w powietrze. Rybka miała zamiar znowu poczęstować go Zamiecią jednak motylek był szybszy i zaatakował Kulą Energii, która wyrzuciła ją omdlałą na ląd. Wygrałeś walkę. Motylek otrzymuje jeden poziom. Możesz teraz złapać nowego stworka albo wrzucić go z powrotem do jeziora.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Mr.Ciasteczko

Mr.Ciasteczko


Liczba postów : 79
Join date : 06/11/2016

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyCzw 17 Lis 2016, 20:18

Wrzucić do wody czy nie wrzucić? No jasne, że rzucam Pokeballem! Biorę Pokeball i powoli podchodzę do stworka rzucając go w niego. Albo go złapie, albo nie. Jestem bardziej za tą pierwszą opcją. Gdy się złapię szybko muszę iść do centrum pokemon i wyleczyć wszystkie stworki, a następnie pójść poszukać Shawna. Ciekawe czy on cały czas choruje. Jak udaje mi się go złapać przedstawiam go innym stworkom i szybko robię skan Pokedexem. Niech los zadecyduje. Oby ten pokemon był fajny.
Powrót do góry Go down
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyCzw 17 Lis 2016, 20:21

Sorry ze złego konta xD
................................
Wrzucić do wody czy nie wrzucić? No jasne, że rzucam Pokeballem! Biorę Pokeball i powoli podchodzę do stworka rzucając go w niego. Albo go złapie, albo nie. Jestem bardziej za tą pierwszą opcją. Gdy się złapię szybko muszę iść do centrum pokemon i wyleczyć wszystkie stworki, a następnie pójść poszukać Shawna. Ciekawe czy on cały czas choruje. Jak udaje mi się go złapać przedstawiam go innym stworkom i szybko robię skan Pokedexem. Niech los zadecyduje. Oby ten pokemon był naprawdę fajny.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyPią 18 Lis 2016, 20:06

Pokemon bez problemu się złapał. Pokedex pokazał dane:

Nazwa Pokemona: Barboach Ż
Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 339
Poziom: 9
Typ: Woda Ziemia
Łańcuch ewolucji: Barboach-(30lvl)->Whiskash
Obecne Ataki: Zamieć (Blizzard), Wodny Rozbryzg (Water Sport), Błotny rozbryzg (Mud Sport), Wodna broń (Water Gun)
Reszta ataków: Chluśnięcie błotem (Mud-Slap)
Charakter i historia: Żyła w jeziorze pod Rustboro. Jest łobuziarą, wredną pałką, która lubi dokuczać innym.
Zdolność: Niepamiętny (Oblivious) - Chroni przed zauroczeniem.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Jezioro pod Rustboro - miejsce narodzin i złapania.
Ball: Pokeball

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Barboach [color=red]Ż[/color]
[img]http://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/339.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 9
[b]Typ:[/b] [color=DodgerBlue][b]Woda[/b][/color] [color=Peru][b]Ziemia[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Barboach[/u]-(30lvl)->Whiskash
[b]Obecne Ataki:[/b] Zamieć (Blizzard), Wodny Rozbryzg (Water Sport), Błotny rozbryzg (Mud Sport), Wodna broń (Water Gun)
[b]Reszta ataków:[/b] Chluśnięcie błotem (Mud-Slap)
[b]Charakter i historia:[/b] Żyła w jeziorze pod Rustboro. Jest łobuziarą, wredną pałką, która lubi dokuczać innym.
[b]Zdolność:[/b] Niepamiętny (Oblivious) - Chroni przed zauroczeniem.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Jezioro pod Rustboro - miejsce narodzin i złapania.
[b]Ball:[/b] Pokeball

Szybko odnalazłeś Shawna, który skończył trening. Gdy dotarliście do PC w Rustboro była godzina 15. Oddaliście swoje Pokemony do leczenia. Nie miały dużych obrażeń więc szybko je wyleczono. W mieście miał się odbyć Konkurs za dwa dni.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyPią 18 Lis 2016, 20:49

Fajnie, że szybko Pielęgniarka Joy je wyleczyła, ale teraz pójdziemy coś przekąsić. Burczy mi w brzuchu, zresztą nie tylko mnie, bo moim pokemonom także. Idę z Shawnem po karmę dla pokemonów oraz sami coś na szybkiego zamawiamy, a że mamy karty trenerskie nie musimy płacić. Konkurs za dwa dni, więc w pierwszy dzień trenujemy Leafeona, aby poznał nowe ataki przydatne w pokazach. W drugi robimy plan na konkurs. Mam nadzieje, że tym razem wygramy. Nie chcę przegrać drugi raz. Ja i moje pokemony się nie poddamy i wygramy konkurs! Gdy już coś zjedliśmy (o ile w ogóle coś zjedliśmy) proszę Shawna o szybką walkę, ponieważ chcę potrenować Leafeona.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptySob 19 Lis 2016, 22:18

Zjedliście dość szybko i zostało wam kilka godzin do wieczora. Siedzieliście w jadłodajni przy Centrum Pokemona.
- Nie chce mi się i moim Pokemonom raczej też - odpowiedział Shawn. Faktycznie, przecież dzisiaj już trenował - zawsze możesz potrenować sam, albo iść do gymu tudzież za miasto gdzie biwakują trenerzy. Twój Leafeon nie zna żadnego roślinnego ataku, może Beautifly nauczy go Kuli Energii?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyNie 20 Lis 2016, 12:11

Szkoda. ale ja nie chciałem robić takiego trenowania w sensie, że trenowania tylko urządzić walkę pokemon. Mówi się trudno! Potrenuje sam. Bardzo dobry pomysł, aby motylek nauczył Kuli energii Leafeona. Idę poszukać dobrego miejsca do treningu i wypuszczam Beautifly.
-Beautifly proszę cię spróbuj nauczyć Leafeona Kuli energii. Leafeon patrz uważnie na Beautifly i rób to co on. Musisz się tego nauczyć! Do pokazu zostało mało czasu. Jeszcze nie wiem co pokażemy na konkursie. Jutro weźmiemy się ostro nad tym, ale najpierw mój lisek musi nauczyć się jakiegoś trawiastego ataku.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyNie 20 Lis 2016, 13:14

W oddali było widać Klif i morze a po prawej wznosiła się niewysoka góra z wieloma jaskiniami, w której były meteoryty i słynne formacje krasowe. Ty natomiast pozostawiłeś piękne brukowane uliczki miasta z uroczymi latarenkami i wysokimi kamienicami na rzecz trawki za miastem. Twoje stworki stanęły w gotowości do nauki. Beautifly zatrzepotał skrzydełkami i posłał w powietrze piękną Kulę Energii. Leafeon też próbował zatrzepotać łapkami, bo kazałeś mu robić to co drugi stworek ale nie udało mu się uzyskać tego ataku.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
TheKillerPL

TheKillerPL


Liczba postów : 108
Join date : 02/11/2016

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Eevee

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyPon 21 Lis 2016, 16:56

Nie chcę obrażać Leafeona bo łączy mnie z nim więź, ale nie wiem jak można być takim debilem jak on i w sensie rób to co on trzepotać łapkami. Owszem to tak zabrzmiało, ale chyba każdy by się skapnął, że chodzi o atak.
- Leafeon nie chodziło mi w sensie rób to co on machać łapkami tylko chodziło mi o to żebyś spróbował zrobić taki sam atak jak on. Beautifly przybliż się troszeczkę bliżej do Leafeona i pokaż mu jak najpierw wykonać cząstkę energii i tak dalej.
Coś czuję, że spędzimy tu dużo czasu. Jednakże uważam, że powinni chociaż trochę wcześniej informować o konkursie, aby dana osoba miała więcej czasu na trening. No bo co? Dzisiaj nie wiadomo czy mój pokemon nauczy się tego ataku, a już jutro na to nie będzie czasu, ponieważ trzeba wymyślać kombinację. To trochę idiotyczne. W telewizji raz mówili, że koordynatorzy przygotowywali się do pokazu przez tydzień, więc dlaczego nie może być i tak tutaj i w poprzednim mieście? Nie żebym narzekał czy coś, ale to denerwujące.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 EmptyWto 22 Lis 2016, 11:32

Głos narratora: Konkursy odbywają się co tydzień w kolejnych dwóch miastach regionu. Oprócz nich odbywają się Konkursy specjalne w ilości 6, co razem daje 110 Konkursów daje to 22 finalistów Grande finału. Wstążki są aktualne przez dwa lata, więc przeciętna liczba uczestników Grande Finale waha się pomiędzy 30 a 40 osób.
Leafeon wyczuł Twoją negatywną ocenę i zaniechał całkiem ćwiczeń z Twoim Beautifly. Powinieneś wiedzieć, ze stworki, a w szczególności startery bardzo synchronizują się ze swoimi trenerami i dokładnie wiedzą o co im chodzi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Kirigayi Kazuto   Gra Kirigayi Kazuto - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Kirigayi Kazuto
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
»  Kirigaya Kazuto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: