PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park Jurajski

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AutorWiadomość
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:18

Skoro tak chcesz to zrobić.. To popieram kopnięcie Jokera, a kamień.. Meh skoro tak musi być to niech będzie, że bierę ognisty.. Tylko ukrywam go głęboko by Rusty przypadkiem go nie znalazł..
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:24

- Bolało – rzuciłem krótko. Szczerze mówiąc miałem ich kłótnie gdzieś. Mogli wrzeszczeć na siebie, bo jeden zabrał nagrodę drugiemu. Dla mnie i tak nie miało to znaczenia… Szczerze mówiąc nie potrzebowałem przedmiotów ewolucji. Poza tym posiadałem pokemony, które mogły ewoluować i MUSIAŁY to zrobić.
Postanowiłem, że wezmę pierwszą wartę. Jaskinia była w porządku – Tyrantrum nie powinna zmieścić się do środka! Idealne schronienie dla trzech osób. Zresztą… Trlalala. Ops. Bum. Bum. Joł. Ok.
Kiedy upewniłem się, że przez sklepienie nie przecieka deszczówka wypuściłem swojego Charmeleona. Mógłby stworzyć niewielkie ognisko, ale… No właśnie. Do tego potrzebowaliśmy drewna. Zawsze to jakieś światło.
Jeśli jaskinia miała jakieś korytarze to poleciłem pokemonowi je oświetlić.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:31

Charmeleon Jokera oświetlił korytarz. Okazało się że są trzy.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:00

- W porządku – westchnąłem. – Charmeleon, idziemy środkowym korytarzem. Może zaprowadzi nas do wyjścia… – intuicja podpowiadała mi, że najlepszy będzie prawy, ale jak zwykle by się myliła. Musiałem postawić na środek. Podążając trochę za ognistym stworkiem zacząłem się rozglądać. Kto wie… może gdzieś przyszykowano na nas pułapkę? Albo znajdziemy rozgałęzienie dróg? Lub – co gorsza – coś nas zaatakuje.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:02

A w środku było..... ABSOLUTNIE NIC! Tylko małe jeziorko. Za to możesz tu wygodnie spać.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:08

- Idealnie – uśmiechnąłem się do Charmeleona. Nie znałem go zbyt długo, a jednak był jednym z ciekawszych moich stworków. Zresztą… posiadałem tylko ognika i Poliwaga, najsłabszego. Musiałem pomyśleć o odpowiednim treningu. Bo dlaczego nie? – Chcesz tutaj zostać, czy wolisz posiedzieć w Ballu? – nie czekając na decyzję stwora ułożyłem się wygodnie odwołując go do Balla. Nie poszedłem jednak spać…
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:10

Charmeleon pokiwał głową że chce zostać. A ty go schowałeś. Brawo.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:11

Ja tam kładę się z moim poketowarzyszem do prawego tunelu i pierdzę na zewnątrz by innym było miło za to, że nie chcieli ze mną spać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:12

- Sorry, miałem laga – rzuciłem wypuszczając Charmeleona.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 EmptyPią 04 Lis 2016, 21:18

No to skoro tak to wybiera ostatni, czyli lewy korytarz wypuszczając Rustyego i myśląc nad okradzieniem Jokera
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Jurajski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Park Jurajski
Powrót do góry 
Strona 8 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Eventy-
Skocz do: