PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptySob 05 Lis 2016, 18:05

Odnalazłaś metalową walizkę. Wyglądała bardzo stabilnie, a zamek był nie ruszony. Chyba nikt jej nie otwierał. Jednak gdy już całą ją wykopałaś to zauważasz cień jakiegoś człowieka. Z twojej pozycji nie mogłaś określić, czy to był Kain czy ktoś inny. Jednak szybko przekonałaś się, że osoba ta nie miała dobrych zamiarów gdy tylko zaczął się śmiać po czym odpowiedział
- Pia Petersson.. Oszczędziłaś nam wielu trudów pokazując się i znajdując tamtego chłopaka.. Jednak tu kończą się miłe słowa.. Oddaj walizkę i dane
Jakbyś podniosła głowę, to mogłabyś zauważyć, że twoja Snorunt stoi za drzewem, a chłopak jej nie zauważył
Powrót do góry Go down
Snorunt

Snorunt


Liczba postów : 48
Join date : 16/09/2016

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptySob 05 Lis 2016, 19:52

Moja radość nie trwała zbyt długo. Gdy usłyszałam nieznajomy głos, zastygłam w bezruchu z opuszczoną głową, nie wiedząc co robić. Po chwili uniosłam ją do góry, a na mojej twarzy pojawił się lekki uśmieszek.
- Cała przyjemność po mojej stronie. A tak właściwie... z kim mam do czynienia?- odezwałam się w końcu, już z pewnością w głosie. W międzyczasie przesunęłam się nieco do przodu tak, by zasłonić drzewo, dyskretnie pokazując Snorunt otwartą dłoń, co oznaczało, że ma na razie nie wykonywać żadnych ruchów. Następnie objęłam metalową walizkę obiema rękami, na znak, że tak łatwo jej nie oddam.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptySob 05 Lis 2016, 21:05

Snorunt posłusznie oczekiwała za drzewem na kolejny znak.
Gdy spojrzałaś na chłopaka już częściowo ujawniona została jego tożsamość. Nosił on czarny strój z wielką, czerwoną literą R. Nie chciał przebierać w środkach, więc tylko odpowiedział
- Moja tożsamość to nie twój interes.. Jednak powinnaś oddać nam wszystkie dane i tą walizkę, jeżeli chcesz zachować życie
Zakończył tą kwestię wypuszczając z balla swojego Poohyenę. Widać było, że twój przeciwnik to jakiś amator, jednak nie powinnaś oceniać po pozorach, bo jak to się mówi, nieszczęścia często chodzą parami.
Powrót do góry Go down
Snorunt

Snorunt


Liczba postów : 48
Join date : 16/09/2016

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptyNie 06 Lis 2016, 15:40

Hm, zespół R? No proszę, czyżby mieli kolejny, ambitny plan?
- Rób jak uważasz, ale walizkę oddam po moim trupie- syknęłam, rzucając mu pełne powagi spojrzenie. Chociaż nie byłam fanką stosowania rozwiązań fizycznych, to w obecnej sytuacji chyba nie miałam innego wyjścia. - Snorunt, teraz! Wyskocz i zaatakuj Poochyenę Toxic, starając się zatruć przeciwnika. Następnie poślij w jego stronę Ice Beam, celując w jego łapy. Później namnóż się za pomocą Double Team i użyj Powder Snow!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptyNie 06 Lis 2016, 16:40

I w tej chwili pokemon przeciwnika nie mógł się poruszać. Mogłaś to wykorzystać by uciec albo kontynuować atak by pozbawić go sił
Snorunt 100%
VS
Poohyena 70% zamrożona
Powrót do góry Go down
Snorunt

Snorunt


Liczba postów : 48
Join date : 16/09/2016

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptyCzw 10 Lis 2016, 17:44

- Świetnie, Snorunt! - krzyknęłam, dumna ze swojej towarzyszki. Następnie zwróciłam się do przeciwnika: - i co teraz? Zejdziesz nam z drogi po dobroci czy mamy zamienić twoją Poochyenę w kostkę lodu?
Podczas czekania na odpowiedź ze strony chłopaka, cały czas byłam gotowa wykonać jakiś ruch, stojąc i w dalszym ciągu wpatrując się w niego wzrokiem pełnym powagi.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptyCzw 10 Lis 2016, 18:46

On tylko arogancko parsknął śmiechem - A rób sobie co chcesz.. One są tylko narzędziami... Nikt nie będzie płakał, jak będzie jednego mniej. Widać, że mimo przegranej pozycji chłopak był bardzo pewny siebie, czyżby miał jeszcze jakiegoś asa w rękawie, czy może po prostu w ogóle mu nie zależało na pozytywnym wykonaniu misji. Nie, oba te stwierdzenia są błędne.. Ta postawa jest spowodowana tym, że on wie, że teoretycznie już wygrał.
Powrót do góry Go down
Snorunt

Snorunt


Liczba postów : 48
Join date : 16/09/2016

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptyWto 15 Lis 2016, 21:16

Nienawidziłam takiej postawy, jaką zaprezentował swoim zachowaniem wrogi mi chłopak. Zaczęłam szczerze współczuć Poochyenie trenera będącego takim dupkiem do kwadratu. Jednak mimo że było mi jej strasznie żal, postanowiłam nie ulec i przytrzeć nosa przeciwnikowi.
- Snorunt, użyj Double Team, po czym zaatakuj Poochyenę Ice Beam! Następnie poślij w jej kierunku Powder Snow, celując w jej oczy. Na koniec spróbuj ją zatruć Toxic i ponownie przystąp do ataku Ice Beam. Wierzę w ciebie, kochana!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 EmptyWto 15 Lis 2016, 22:16

Jaka jest logika używania Double Team, jeżeli przeciwnik nie może się już poruszać.. Poohyena dość szybko stracił przytomność, jednak trener go nie odesłał zamiast tego nie możesz już nawet zobaczyć chłopaka z zespołu, jednak jego pewność siebie była dość dziwna.. Tak, jakby wiedział, że pomimo przegranej bitwy wygrał wojnę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji   Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto
» Wynik jest wielką niewiadomą. (Shadic vs Aquarius)
» Podróż w nieznane
» Podróż Catherine
» Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: