PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyPon 27 Sty 2014, 15:58

Wejściówka z liczbą Safariiballi: 15 i 800$
Poke towarzysz: Starly
Strefa: Wulkan
Liczba stron w przygodzie w chwili zapisu: 6

ŁĄCZNIE PŁACĘ 2800$ ZA TO, ŻE NIE CZEKAM 40 dni
____________________________________________
Wkroczyłeś właśnie na tereny wulkanu, jest gorąco, strasznie gorąco, ale ty masz zamiar dzisiaj coś złapać. Wypatrzyłeś sobie ścieżkę z kamienia i ruszyłeś nią ku przygodzie. Twoim oczom najbardziej rzuciły się w uwagę ogniste konie, hasające po rozgrzanej do czerwoności ziemi.
Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi 077
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyPon 27 Sty 2014, 16:02

Od razu podszedłem do koni. Złapię tutaj Vulpixa i Ponyte i kończę Safari. Wyciągnąłem Safariball.
- Czy któryś z was chce być ze mną w drużynie? - Spytałem rozglądając się wokoło.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyPon 27 Sty 2014, 21:09

Ponyt'y wolały wolność, choć jedna została zgłaszając chęć dołączenia do twojej drożyny. Jedyne co musisz jej podarować, to obietnica, że nigdy jej nie sprzedasz. Łapiesz, czy szukasz czego innego?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyPon 27 Sty 2014, 21:23

- Oczywiście, że Cię nie sprzedam! - Krzyknąłem zadowolony.
Ponyta to jeden z moich ulubionych gatunków pokemonów. Przyszedłem tu po nią i po Vulpixa.
Rzuciłem Safariballem w stronę konika.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyPon 27 Sty 2014, 23:13

Ponyta stuknęła głową o Pokedex, który ją zeskanował, następnie wskoczyła do balla!
Gratulacje, złapałeś Ponyte!
Spoiler:
Nie ma co spoczywać na laurach, czas kontynuować wyprawę, został jeszcze 1 pokemon na twojej liście do złapania. Czy będziesz miał na tyle szczęścia, że spotkasz go szybko, czy masę pechu, który uniemożliwi Ci wykonanie zamierzonych celów?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyWto 28 Sty 2014, 09:17

Teraz prędko nie spotkam następnego pokemona, ale trzeba ruszać przyszedłem tu po to, żeby złapać te dwa więc ruszamy. Poszedłem.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyWto 28 Sty 2014, 14:36

Idąc dalej nie udało ci się dostrzec czegoś ciekawego ciekawego, podczas rozglądania się dookoła w poszukiwaniu pokemonów potknąłeś się o kamień i przewróciłeś się na rozkojarzoną jak węgiel drogę. Było to dość bolesne, ale gdy wstawałeś gdzieś w dziurze zauważyłeś płomień ognia, czy był to pokemon, a może wulkan zaczyna szaleć, sam musisz sprawdzić, lub udać się dalej.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyWto 28 Sty 2014, 17:31

- Cholera- Krzyknąłem, wstałem i otrzepałem tyłek. Popatrzyłem się w stronę ognia po czym pobiegłem tam.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptyWto 28 Sty 2014, 21:44

Zaglądasz do tajemniczej dziury, a jak okazało się po chwili, nie był to zwykły otwór, tylko krater, który prysnął ci ogniem prosto w twarz i spalił ci włosy. Było to bolesne spotkanie z naturą, ale konika zdobyłeś, się poparzyłeś, leżysz teraz na ziemi i dziobie cie  teraz po uchu twój pokemon.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi EmptySro 29 Sty 2014, 17:32

- Aua! - Krzyknąłem z bólu.
- Moje piękne włosy. - Powiedziałem trzymając w reku moje spalone włosy.
Zacząłęm je opłakiwać, a po chwili się otrząsnąłem i poszedłem dalej w poszukiwaniu Vulpixa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty
PisanieTemat: Re: Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi   Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi Empty

Powrót do góry Go down
 
Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Podróż w nieznane
» I znowu Joker
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto
» Wielka podróż przyjaciół oraz tajemnica Mega Ewolucji
» Joker

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Safarii :: Wulkan-
Skocz do: