PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 30 ... 51  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 20:17

-Wywiad w Radiu na temat skamielin.
Wstał i skierował się dk wyjścia.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 20:22

- Jasne, wywiad - prychnąłem rozczarowany. Nie wiedziałem, co z sobą zrobić, więc wyszedłem z pomieszczenia uprzednio zabierając wszystkie swoje rzeczy. Jeśli jakiś pasażer zostawił jakieś walizki/balle/jedzenie/picie/rowery/łodzie/statki/narty to je zabieram. Następnie wychodzę żegnając stewardessy, które z pewnością mnie polubiły. - Narka - zszedłem na dół wypatrując jakiegoś przyzwoitego człowieka. Jeśli ldier nie zniknął mi z pola widzenia to położyłem dłoń na jego ramieniu pytając się, gdzie znajdę Oaka.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 20:23

-Jeśli się pospieszysz, to jeszcze jest w radiu.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 20:25

Ruszyłem do radia wiedząc, że tam zabije mnie zespół R.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 20:37

Nie. Już po akcji. Dookoła wieży jest pełno policji. Widzisz jak policja wyprowadza ludzi w czarnych strojach z czerwonym R na środku. W śród nich różowo włosa dziewczyna spojrzała się na ciebie. Już pewien sukces. Jednak po chwili została zabrana do radiowozu. Widzisz Profesora rozmawiającego z policjantem.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 20:39

- O mój boże! - rzuciłem się w kierunku Profesora. Natychmiast złapałem go za włosy odwracając w swoim kierunku. - Dzień dobry, mam na imię Axel. Nazywam sie Axel Blackwood... ups - roześmiałem się nerwowo. - Przysyła mnie Profesor Sycamore
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 21:39

-Profesor Sycamore? A pamiętasz może o co prosił?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 21:40

- Sorki - powiedziałem szybko przypominając sobie o czym gadał. - Och, już wiem. Mówił o mega ewolucji i o tym, że ukradł mu pan Mega Kamień Bedrilla, pokemona osy. Chciał, żebym go od pana odebrał. Poza tym jestem jego uczniem. Próbuję zebrać informacje na temat mega ewolucji
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 21:43

-Mega ewolucji? Sam na jej temat zbyt wiele nie wiem.
Podał ci beedreliite.
-Wiem za to że w Hoenn po zniszczeniu meteorytu Pokemony nagle przeszły tam mega ewolucję. Szczątki meteoru się tam rozsypały i jest sporo mega kamieni. Możesz to przekazać profesorowi.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 EmptyPią 28 Paź 2016, 21:49

Ciekawa myśl. Może sam bym tam wyruszył i zdobył kilka miliardów mega kamieni, które opylę za całkiem niezłą sumkę i zamieszkam w lesie w domu obok pięknego wodospadu nie pozwalającego spać. Byłoby idealnie!.
- W porządku, dziękuję - odpowiedziałem. Przerażała mnie myśl powrotu do Kalos... Kolejny męczący lot. W tym czasie schowałem kamień. - Wie pan coś o zespole R? Poza tym jaka jest najszybsza droga do Kalos?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 9 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 30 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: