PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptySob 31 Gru 2016, 10:11

- Możemy przez jakiś czas podrózować razem, jestem trenerką morskich stworków więc rozumiesz, długie pobyty na lądzie to nie moja bajka. Poza tym jestem naukowcem i muszę prowadzić moje badania, jestem Ariel tak w ogóle - odpowiedziała dziewczyna. Znalezienie Hali Konkursowej nie było dużym problemem. Była ogromna na tle innych budynków. Okazało się w trakcie zapisu ze ten Konkurs jest typu 2+1, 2 stworki w rundzie pokazowej i 1 w walkach. Mogliście rozpocząć przygotowania a potem znaleźć nocleg i wyżywienie, lub na odwrót.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptySob 31 Gru 2016, 15:48

- Zgaduję, że twoje badania obejmują zakres syreni? – zapytałem z krótkim uśmiechem. Następnie znalazłem dla nas nocleg i wyżywienie, po czym zabrałem prowiant(uprzednio kupiłem jeszcze ten dla pokemonów) w odpowiednie miejsce, gdzie mogliśmy wypuścić nasze stworki. Przywitałem się z wszystkimi! – Poliwrath, Charizard, Sunflora, Togekiss, to nasza nowa towarzyszka – wskazałem na Ariel. – A to nasz nowy pokemon drużynowy! Horsea został złapany w trakcie wędrówki! Zamierzam użyć go w konkursie w parze z Charizardem! Ostatnio nie poszło nam za dobrze, ale zamierzam to zmienić. Ariel, może masz pomysł jak Horsea mógłby utrzymać się na lądzie? – trzymałem Horsee na rękach, więc nic jej nie groziło. Dodatkowo pozwoliłem wszystkim pokemonom(jej też) jeść.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptySob 31 Gru 2016, 16:45

- Eee, nie, badam przystosowanie Pokemonów morskich do życia w morskiej toni, słonej wodzie, itd - odpowiedziała dziewczyna. Gdy już rozłożyliście swój piknik na małym kawałku trawy w parku Charizard czuł się świetnie. Położył się na jakieś gorącej skale po przywitaniu i zasnął. Sunflora bawiła się z Togekissem a Horse z Poliwrathem - Wszystkie Pokemony, nawet te typowo wodne moga poruszać się na lądzie, lepiej albo gorzej ale zawsze. Horse potrafi rozwinąć swój ogonek i skakać na lądzie. Nie jest przy tym szybkie ale to starcza do walk.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptySob 31 Gru 2016, 17:08

- Charizard, Horsea, podejdźcie! A wy obserwujcie! – zwróciłem się do swoich ukochanych stworków. Dzięki temu piknikowi nasze relacje poprawiły się niesamowicie, co pozwoliło nam się zżyć. Na następny konkurs zamierzałem ich jakoś ozdobić, ciuszki, makijaż… może Sunflora mogłaby zostać Tarzanem? – To wy wystąpicie w rundzie pokazowej – zwróciłem się do konika morskiego i ognistej jaszczurki. – Horsea, wystrzel w górę Promień Jutrzenki(Aurora Beam), a ty Charizard użyj Smoczego Ogona(Dragon Tail) i zacznij kręć nim w Promieniu Jutrzenki! Stworzysz z tego piękną, kolorową spiralę, którą wyrzucisz prosto w niebo, co stworzy krótkotrwałą zorzę polarną. Następnie spróbujcie powtórzyć to z wodną bronią i bąbelkami, ale uważajcie na płomień Charizarda! Wiem, że nie może on przez to zginąć, ale… sami rozumiecie! - następnie spojrzałem na Sunflorę. Ona miała walczyć! Odstawała od reszty drużyny, a ja musiałem ją wytrenować. To był mój obowiązek! – Sunflora, poślij w górę cztery Kule Energii w ten sposób, żeby się wokół siebie kręiły! Następnie szybko Tarcza Kwiatów! Kiedy kwiatki będą w powietrzu, kule już będą spadać! W trakcie upadania rozpłyną się lub złączą i zostaną otoczone przez kwiatki, które stworzą swego rodzaju kwiatkowy wir! Przeciwnik nim dostanie i zostanie oślepiony!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptySob 31 Gru 2016, 22:44

Twoje stworki rozpoczęły kombinacje. Charizard wzleciał w powietrze a Horsea na ziemi. Konik morski strzelił prominiem który smok zebrał swoim Smoczym ogonem i wyrzucił w powietrze co mogło naśladować zorzę polarną. Kombinacja z Wodną bronią nie udała się, strumień nie chciał się tak formować. Z bąbelkami poszło trochę lepiej. Naenergetyzowane bąbelki poleciały w górę i pękając oddawały światło i energię w formie małych rozbłysków światła.
Sunflora wyrzuciła w powietrze Kule energii, dwie z nich znikły gdzieś w powietrzu a jedna zboczyła z drogi a czwarta spadała prosto na słonecznika. Sunflora zasłoniła się przed nią Tarczą kwiatów. Tyle, koniec kombinacji, żadnych fajerwerków.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptyNie 01 Sty 2017, 00:18

Dowiedziałem się, że Sunflora może bronić się za pomocą Tarczy Kwiatków. Na pokazie dostalibyśmy punkty za widowiskową obronę, co zdecydowanie oddziaływało na naszą korzyść. Tymczasem musiałem wymyślić dla niej inne i lepsze kombinacje! W końcu walk było dużo, a my nie opanowaliśmy… cóż, właściwie niczego.
- Sunflora, poślij Kulę Energii wysoko w górę, a potem szybko Mega Ssanie. Kula będzie spadać po zielonym promieniu, co nada jej blasku. Dodatkowo, w trakcie spadania zacznie rozpływać się, co sprawi, że Mega Ssanie będzie błyszczące. Następnie szybko Tarcza z Kwiatów! Kiedy kwiatki będą cię otaczać, użyj Trawiastego Gwizdu! Notki i liście złączą się z Tarczą z Kwiatów i otoczą twoje lśniące już ciało! Następnie Kula Energii i zaraz po tym słabsza kula, złączą się w jedną, wielką i silną! Wykorzystaliśmy to w naszym pierwszym konkursie, więc nie może się nie udać! Chwilę potem dwie Kule Energii w górę, niech się rozwalą! Aby zasłonić się przed kłującymi odłamkami, użyj Tarczy z Kwiatów! – wyjaśniłem Sunflorze. Następnie skierowałem się do Togekissa, którego też zamierzałem użyć w konkursie.
- Togekiss, nie wykorzystaliśmy potencjału twojej Kuli Aury. Powinniśmy to zrobić jak najszybciej! Na sam początek wyślij Kulę Aury prosto w powietrze! Następnie skontroluj energię, by została w górze, a potem obniż tor lotu i szybko Wróżkowy Wiatr! Spróbuj rozdrobnić kulę w ten sposób, by z jej energii stworzone zostało tornado! Kula Aury to potężny atak, więc tornado napuszczone na przeciwnika byłoby bardzo potężne. Ewentualnie możesz dodać do tego jeszcze Słodki Pocałunek i Kulę Cienia, by wzmocnić czar i piękno!
Następnie kolejna kombinacja, Fajerwerki z Słodkiego Pocałunku! Pamiętasz kombinacje, więc nie stworzy to żadnych problemów! Dodatkowo takie fajerwerki oszołomią przeciwnika, co pozwoli ci atakować go za pomocą najróżniejszych kul!
Zaraz potem spróbuj złączyć Kulę Aurę z słabszą Kulą Cienia, co stworzy niesamowitą kulę! Rozdrobnisz ją na ostre kawałki za pomocą Wróżkowego Wiatru!
– i czas przejść do kolejnego pokemona, Poliwrath, gotowy?
- Poliwrath, ty stwórz Kamienny Grób i zamróź go za pomocą Lodowego Ciosu! Lodowe królestwo rozwal na ostre kawałki za pomocą Trującego Kła! Następnie łamacz Murów prosto w ziemię! Kawałki widowiskowo nakieruj na cel, w tym wypadku ziemię, za pomocą Łamacza Murów! W walce będziemy kierować go na przeciwników!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptyNie 01 Sty 2017, 07:49

Sunflora użyła Kuli energii a potem przeszła na Mega ssanie, które zasało energię z kuli i uleczyło Sunflorę! Lśniała zielonym blaskiem. Niestety kolejna kombinacja się nie udała bo Sunflora nie mogła jednocześnie bronić się tarczą i gwizdać więc użyła jednego ataku po drugim, bez fajerwerków. Kolejne kombinacje oczywiście się udały.
Togekiss wykonał kombinację ale nie wyszła tak jak myślałeś że wyjdzie. Kula Aury jako atak silniejszy od wrózkowego wiatru wchłonął go i ujrzałeś kulę totoczoną rózową mgiełką z niebiekimi prześwitami. W każdym bądź razie silny atak. Kolejne ataki zniszczyły ta kombinację. Togekiss nie pamiętał kolejnej kombinacji, za to połaczył kule i pchnął je Wrózkowym wiatrem nadając im prędkości.
Poliwrath okazał się najzdolniejszy bo wszystkie jego kombinacje wyszły.

Twoje stworki były już bardzo zmęczone tymi treningami. Sunflora+1, reszta+0.5lvl
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptyNie 01 Sty 2017, 15:57

- Super wam poszło! – przytuliłem swoje pokemony, nakarmiłem je i odesłałem na noc do balli. Coś przygotowaliśmy, powinniśmy poradzić sobie w rundzie pokazowej i pierwszej. Nie miałem pojęcia o doświadczeniu przeciwników, ale miałem nadzieję, że nie odstajemy od nich zbytnio. Widzowie zawiedli się na mnie i musiałem odzyskać ich zaufanie! Szczególnie jeśli zamierzałem zostać Top Koordynatorem w towarzystwie Ariel. Szkoda, że prędzej czy później musiała mnie opuścić… swoją drogą, piętnastolatka prowadząca badania? Trochę dziwne, ale jednak prawdziwe. Niemniej, rozłożyłem namiot i koc, po czym ułożyłem się do snu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptyPon 02 Sty 2017, 10:30

Noc minęła Ci spokojnie, z resztą tak samo jak i kolejne dni przed Konkursem, które spędziłeś na odpoczynku i poznawaniu Ariel. Jak się okazało nie miała 15 lat, tylko 18 i zaraz po ukończeniu szkoły zaprzyjaźniła się z tutejszą profesor i rozpoczęła swoje badania. Była młodszą siostrą liderki z Aquy, z czego do końca nie była dumna. Do jej badań zainspirował ją jej Eevee, który potrafił się dostosować do różnych warunków i ewoluował w trakcie nurkowania.
Dziś jednak był ten dzień, w którym miałeś zmierzyć się z oceną nie tylko jurorów ale i publiczności. Wyszedłeś na scenę, Ariel ściskała kciuki na trybunach. To był Twój moment.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 EmptyPon 02 Sty 2017, 13:56

Wypuściłem na scenę Charizarda i Horsee. Zamierzałem wykorzystać jedną z trenowanych kombinacji, pozwoliłoby mi to przejść do następnej rundy. Chciałem jeszcze ewoluować mojego konika wodnego, ale co za dużo to niezdrowo. Dodatkowo nie miałem pewności, że moja kombinacja z rzadkimi cukierkami okaże się w porządku.
Tymczasem miałem problem z zorzą polarną i bąbelkami. Co było lepsze? Zorza polarna. Bez ryzyka nie ma zabawy ani wygranej. Charizard musiał poradzić sobie z tak trudnym zadaniem. Był doświadczonym stworkiem, co czyniło go najsilniejszym ogniwem w mojej drużynie.
- Horsea, wystrzel w górę Promień Jutrzenki(Aurora Beam). Charizard, ty szybko użyj Smoczego Ogona(Dragon Tail) i zacznij kręcić nim w Promieniu Jutrzenki(Aurora Beam)! Kiedy stworzysz piękną i kolorową spiralę, wyrzuć ją prosto w niebo, co będzie imitować Zorzę Polarną!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 47 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 47 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 47 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: