IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Droga przez nieznany region

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin

Liczba postów : 3173

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Sob 07 Sty 2017, 19:26

Lekko zmrożona tęczowa fala pomknęła w stronę przeciwniczki zamrażając ją. Następna kombinacja dobiła ją dając Ci wygraną! Josh przytulił noworodka, którego zmusił bez przygotowania do udziału w Konkursie. Horsea zdobyła 3 poziomy za tą walkę a Tobie sędziowie pogratulowali przełamania złej passy. Czy teraz miało już wszystko Ci się wieść? Raczej nie. Nie mogło Cię to jednak zniechęcać. Jeszcze trochę i będziesz brał udział w Grand Festivalu a do zdobycia pozostały jeszcze dwie wstążki. Przewodniczący wręczył Ci emblemat.

Po uleczeniu Horsea przyszła Ariel i Josh i pogratulowali Ci wygranej.

Liczba postów : 2570

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Sob 14 Sty 2017, 11:38

- Dziękuję, dawaj odznakę! – uśmiechnąłem się i odebrałem swój ukochany emblemat. Cóż, to była moja trzecia wstążka, a do Grand Festivalu potrzebowałem jeszcze dwóch. Wiedziałem, że muszę trenować i trenować, by wraz z swoimi pokemonami zdobyć miejsce najlepszego koordynatora. Wiedziałem, że z Teddym dużych szans nie mam, ale lepsze drugie miejsce niż nic.
Kiedy podeszli do mnie Josh z Ariel, uścisnąłem im dłonie. Wypuściłem wszystkie stworki, które uczestniczyły w konkursie i nakazałem im przywitać się z naszymi przyjaciółmi.
- Świetnie się spisaliście! Swoją drogą, Josh, przepraszam za to co ci zrobiłem!

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Sob 14 Sty 2017, 15:40

Nie, było, minęło - rzekł Josh po czym rozmowę przejęła Ariel.
- Zauważyłam jednak, ze Twój Poliwrath niezbyt nadaje się do Konkursów. Słabo łączy ataki i chyba nie czuje się w tych konkurencjach zbyt dobrze. Czy nie chciałbyś się zatem wymienić? Mogę Ci dać za niego Slowbro lub mojego Octillery.
- Ooo, gdybyś jednak chciał czegoś innego to ja mogę Ci dać Hoppipa lub Eevee lub Spheala, co Ty na to?
Przyjaciele podsuwali Ci dobry pomysł. Poliwrath spojrzał na Ciebie i też uważał, zę tak będzie dobrze dla was obydwu.

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Czw 19 Sty 2017, 11:21

Spojrzałem na Poliwratha i przed moimi oczyma pojawiło się wiele obrazów z nim związanych. Kiedy pierwszy raz go poznałem, kiedy stoczyliśmy pierwszą walkę i wygraliśmy wstążkę. Prawda, Poliwrath nie nadawał się do konkursów głównie z powodu mojego i swojego. Niemniej jednak porzucenie startera byłoby… dziwne. Wiedziałem, że nie byłbym w stanie pokochać innego pokemona tak bardzo jak kochałem go jako kochankę i boksera.
Po moich policzkach zaczęły spływać pojedyncze łzy. Nie chciałem wierzyć, że tak będzie wyglądać nasze rozstanie. Decyzja była podjęta, nie chciałem go trzymać tam na siłę. I zamierzałem wymienić się z Ariel, która specjalizowała się w wychowaniu wodnych pokemonów i z pewnością odpowiednio by go wytrenowała. Kto wie, może kiedyś mógłby do mnie wrócić?
- Poliwrath – rzuciłem do swojego pokemona. Po chwili spojrzałem na Ariel. – Obiecaj mi, że nigdy go nie porzucisz, nie wymienisz ani nie zabijesz. Ewentualnie możesz wypuścić go, gdy będzie tego chciał. Wymienię go za Slowbro

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Czw 19 Sty 2017, 17:40

- Obiecuję - rzekła Ariel i udaliście się do PC by tam dokonać wymiany. Czułeś jednak, że Twoja droga i Poliwratha jeszcze kiedyś się połaczą. Wrzuciliście balle do maszynki i po chwili byliście posiadaczami innych stworków. Pokedex na maszynie pokazał dane:

Nazwa Pokemona: Poliwrath ♂

Poziom: 36
Typ: Wodny
Łańcuch ewolucji: Poliwag-(25lvl)-> Poliwhirl-(Water Stone)->Poliwrath
Obecne ataki: Trujący Kieł(Poison Jab), Ice Punch(Lodowy Cios),  Łamacz Murów(Brick Break), Kamienny Grób(Rock Tomb)
Reszta ataków:  Wodny Rozbryzg (Water Sport), Hipnoza(Hypnosis), Wodna Broń(Water Gun), Podwójne Pitolnięcie(Double Slap), Taniec Deszczu(Rain Dance), Nurkowamoe(Dive), Uderzenie Ciałem(Body Slam), Bąbelki(Bubble), Fala (Surf), Bąbelkowy Promień(Bubblebeam), Wodospad (Waterfall), Zamieć(Blizzard), Dynamiczny Cios(DynamicPunch)
Charakter i historia: Poliwag jest nieśmiałym pokemonem, który stara się przezwyciężyć swoje słabości. Jego historia nie jest do końca znana, ponieważ od wielu lat siedział w pokeball'u, a jego pierwszy właściciel zaginął.
Zdolność: Absorbcja wody (Water Absorb) - Uzdrawia Pokemona, gdy zostanie zaatakowany wodnym atakiem.
Trzymany przedmiot: Niezidentyfikowano.
Istotne lokacje: Ewolucja w Poliwhirla na wyspie Renbow, Oblivia.
Ball: Ball otrzymany od ojca

Nazwa Pokemona: Slowbro M

Poziom: 37
Typ: Woda Psychiczny
Łańcuch ewolucji: Slowpoke-(37lvl)->Slowbro
Obecne Ataki: Wodna broń (Water Gun), Wodny Puls (Water pulse), Psychokineza (Psychic), Podmuch ognia (Fire Blas)
Reszta ataków: Wycofanie (Withdraw), Klątwa (Curse), Ziewanie (Yawn), Pchnięcie (Tackle), Wark (Growl), Siła umysłu (Confusion), Zablokowanie (Disable), Cios głową (Headbutt), Osłabnięcie (Slack off), Cios Zen (Zen headbutt)
Charakter i historia: Złapany przez Ariel na rafie koralowej na Coral Sea. Wierny stworek o przyjaznym usposobieniu. Zakochał się w Jokerze od momentu wymiany.
Zdolność: Uzdrowiciel (Regenerator) - Odnawia 1/3 HP po wycofaniu z walki.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Coral sea - miejsce złapania, Faldera - miejsce wymiany
Ball: LureBall

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Poliwrath ♂
[img]http://www.pokestadium.com/sprites/xy/poliwrath.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 36
[b]Typ:[/b] [b][color=#0000FF]Wodny[/color][/b]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] Poliwag-(25lvl)-> Poliwhirl-(Water Stone)->[u]Poliwrath[/u]
[b]Obecne ataki:[/b] Trujący Kieł(Poison Jab), Ice Punch(Lodowy Cios),  Łamacz Murów(Brick Break), Kamienny Grób(Rock Tomb)
[b]Reszta ataków:[/b]  Wodny Rozbryzg (Water Sport), Hipnoza(Hypnosis), Wodna Broń(Water Gun), Podwójne Pitolnięcie(Double Slap), Taniec Deszczu(Rain Dance), Nurkowamoe(Dive), Uderzenie Ciałem(Body Slam), Bąbelki(Bubble), Fala (Surf), Bąbelkowy Promień(Bubblebeam), Wodospad (Waterfall), Zamieć(Blizzard), Dynamiczny Cios(DynamicPunch)
[b]Charakter i historia:[/b] Poliwag jest nieśmiałym pokemonem, który stara się przezwyciężyć swoje słabości. Jego historia nie jest do końca znana, ponieważ od wielu lat siedział w pokeball'u, a jego pierwszy właściciel zaginął.
[b]Zdolność:[/b] Absorbcja wody (Water Absorb) - Uzdrawia Pokemona, gdy zostanie zaatakowany wodnym atakiem.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] Niezidentyfikowano.
[b]Istotne lokacje:[/b] Ewolucja w Poliwhirla na wyspie Renbow, Oblivia.
[b]Ball:[/b] Ball otrzymany od ojca

[b]Nazwa Pokemona:[/b] Slowbro [color=red]M[/color]
[img]http://serebii.net/sunmoon/pokemon/080.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 37
[b]Typ:[/b] [color=DodgerBlue][b]Woda[/b][/color] [color=Pink][b]Psychiczny[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] Slowpoke-(37lvl)->[u]Slowbro[/u]
[b]Obecne Ataki:[/b] Wodna broń (Water Gun), Wodny Puls (Water pulse), Psychokineza (Psychic), Podmuch ognia (Fire Blas)
[b]Reszta ataków:[/b] Wycofanie (Withdraw), Klątwa (Curse), Ziewanie (Yawn), Pchnięcie (Tackle), Wark (Growl), Siła umysłu (Confusion), Zablokowanie (Disable), Cios głową (Headbutt), Osłabnięcie (Slack off), Cios Zen (Zen headbutt)
[b]Charakter i historia:[/b] Złapany przez Ariel na rafie koralowej na Coral Sea. Wierny stworek o przyjaznym usposobieniu. Zakochał się w Jokerze od momentu wymiany.
[b]Zdolność:[/b] Uzdrowiciel (Regenerator) - Odnawia 1/3 HP po wycofaniu z walki.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Coral sea - miejsce złapania, Faldera - miejsce wymiany
[b]Ball:[/b] LureBall

Slowbro przytulił się do Ciebie i przywitał z Twoimi stworkami. Mieliście stworzyć najlepszy team evaaa.
- Chcielibyście wyruszyć ze mną na Dolce. Mieszka tam moja babcia i muszę jej w czymś pomóc - rzekł Josh.

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Sob 21 Sty 2017, 12:49

Czułem, że już nigdy nie będę w stanie spojrzeć Poliwrathowi w oczy. Pocieszała mnie jedynie myśl, że wybaczył wszystkie winy i po prostu zaczął podróżować z Ariel. Swoją drogą, jak długo mogła potrwać nasza wędrówka? Wiedziałem tyle, że nie mogłem niczego zepsuć. Slowbro był naprawdę pięknym i ciekawym stworkiem. Może to nie było takie złe rozwiązanie? Wodna Broń, Wodny Puls, Psychokineza i Podmuch Ognia… Niemal idealne ataki!
Na słowa Josha skinąłem tylko głową. Po chwili spojrzałem na swoje pokemony, a potem na Ariel.
- Idziesz z nami? – zapytałem tej drugiej. Po chwili odwołałem moją drużynę do balli i ruszyłem za Dżoszem.

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Nie 22 Sty 2017, 22:03

- Idę rzekła dziewczyna i chwilę później już płynęliście przez morze na Laprasie Josha a Ariel jak zwykła to robić, zamieniła się w syrenę i również z wami płynęła razem ze swoim Vaporeonem. Podziwiałeś jej grację w wodzie, która była poniekąd pociągająca.
- Będziemy musieli przenocować na morzu, Dolce jest dość spory kawałek stąd, zasadniczo to w podobnej odległości jak plaża Laprasów. Nikt nie ma z tym problemu? - spytał Josh. Ariel oczywiście nie miała, posiadała swój pływający namiot więc nic nie było jej straszne.

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Pią 27 Sty 2017, 11:47

- Dobra, postaram się nie wrzucić cię do wody – powiadomiłem chłopaka. Dobrze, że pytał, bo inaczej musiałbym to zrobić i pozbawić się kolejnego towarzysza. Ariel poszłaby w ślad za nim, a ja nigdy nie zobaczyłbym mojego ukochanego Poliwratha. – A może po prostu użyjemy Psychokinezy? Gdybyśmy zrobili z tego Mojżeszową drogę, dotarlibyśmy tam bez żadnego szwanku. Swoją drogą, Ariel, skąd masz taki ogon? W ogóle o co z tym chodzi? No i wybaczcie za potok słów, ale już powoli nie ogarniam!

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Pią 27 Sty 2017, 17:47

Koledzy popatrzyli an Ciebie jak na ciula kiedy zaproponowałeś spacer po dnie morza z użyciem Psychokinezy. Przecież żaden Pokemon by tego nie wytrzymał. "Rozbiliście" się tymczasem na morzu kiedy tylko zapadł zmierzch.
- To eksperyment - skwitowała Twoje pytanie o ogon Ariel. Widocznie nie zamierzała Ci się tłumaczyć z rybich łusek i tym podobnych. Ariel spała w swoim namiocie a Wy na Laprasie z Joshem. Kiedy rano wstałeś czułeś każdy krąg i mięsień po leżeniu an twardej skorupie. Po kilku godzinach dopłynęliście w końcu na Dolce. Była to mała wysepka porośnięta wewnątrz pięknymi kwiatami, palmami i z małym miasteczkiem na wzgórzu. Brzeg wyspy stanowiła plaża z pięknym złotym piaskiem. Tam też znajdowała się mała wioska rybacka gdzie mieszkała babcia Ariel.
Gdy doszliście do chatynki ukazała się wam osóbka, która za młodu pewnie wyglądała identycznie jak Ariel.
- Witaj drogie dziecko - rzekła - widzę, ze bawisz się w nowoczesne związki, akceptuje trójkąty drogie dziecko więc się o nic nie martw. Dam wam wystarczająco duże łózko do spania.

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Sob 04 Lut 2017, 12:03

- To moi przyjaciele – wytłumaczyłem kobiecie, która miała uchodzić za babcię Ariel. Jeśli rudowłosa również miała zwariować na starość to szczerze jej współczułem. Niemniej musiałem sprostować sprawę i pokazać, że nie łączy nas nic poza przelotną znajomością. – Znajomi. Po prostu wspólnie podróżujemy – uśmiechnąłem się serdecznie. – Poprosimy o pojedyncze sypialnie. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć, co mógłbym tutaj zrobić. Zapewne mieszka tu pani bardzo długo i ma pojęcie, co warto zwiedzić

PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   

Powrót do góry Go down

Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 49 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51  Next
 Similar topics
-
» Eliksiry [Informacja i Spis]
» Postacie prowadzone przez MG
» Droga obok lasu
» REGION THONSU - SirAllan123 Generacja 1
» Droga Królewska