PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 16:21

Obydwa Twoje stworki szybko wykonały Twoje polecenia i wtem u Twoich stóp leżał zamrożony Chingling, którego krzywy uśmiech prześwitywał przez bryłę lodu. Pieczeń z Arona również wylądowała u Twoich stóp. Złapałeś je bardzo łatwo dodając sobie do drużyny dwa słodziaki, które będą z Tobą na zawsze. Nigdy się nie rozstaniecie. Gratulacje nowych stworków. Z pewnością przydadzą Ci się w Konkursach, szczególnie tym który ma miejsce w Metallim.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 16:34

Postanowiłem pójść do Centrum Pokemon i uleczyć nowe stworki. Potem opuściłbym budynek, znalazłbym ciekawe miejsce i wypuścił wszystkie stworki. Dodatkowo przedstawiłbym je sobie jak należy. Następnie zeskanowałbym mojego Chinglinga masochistę, oraz Arona cipeczkę. Zauważyłem, że Poliwrath i Charizard bardzo urośli i stali się silnymi pokemonami. Skoro z taką łatwością pokonały nowych towarzyszów podróży to czekał nas bardzo długi trening. Musiałem wziąć się do roboty!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 17:02

Pokedex Pokazał dane:
Nazwa Pokemona: Aron Ż
Droga przez nieznany region - Page 40 304
Poziom: 25
Typ: Stal Kamień
Łańcuch ewolucji: Aron-(32lvl)->Lairon-(42lvl)->Aggron
Obecne Ataki: Kamienny Grobowiec (Rock Tomb), Metalowy pazur (Metal Claw), Ochrona (Protect), Żelazna głowa (Iron Head)
Reszta ataków: Utwardzenie (Harden), Pchnięcie (Tackle), Chluśnięcie błotem (Mud-Slap), Cios głową (Headbutt), Ryk (Roar), Kamienna lawina (Rock Slide)
Charakter i historia: Spokojny stworek o melancholijnym charakterze. Łkamoczuch. Zawsze marzyła o byciu stworkiem Konkursowym.
Zdolność: HeavyMetalowiec - Podwaja wagę Pokemona.
Trzymany przedmiot: Twardy Kamień (Hard Stone)
Istotne lokacje: Metallium - miejsce złapania
Ball: Pokeball

Nazwa Pokemona: Chingling M
Droga przez nieznany region - Page 40 433
Poziom: 2
Typ: Psychiczny
Łańcuch ewolucji: Chingling-(<3 w nocy)->Chimecho
Obecne Ataki: Zawijanie (Wrap), Ukryta siła: Trawa (Hidden Power:Grass)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Noworodek. Zbyt poważny jak na swój wiek. Pięknie śpiewa, niestety bezgłośnie.
Zdolność: Lewitacja (Levitate) - Chroni przed atakami typu Ziemia.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Metalium - miejsce złapania.
Ball: PokeBall

Twoje stworki zapoznały się i całe i zdrowe były gotowe na trening.

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Aron [color=red]Ż[/color]
[img]http://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/304.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 25
[b]Typ:[/b] [color=Grey][b]Stal[/b][/color] [color=RosyBrown][b]Kamień[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Aron[/u]-(32lvl)->Lairon-(42lvl)->Aggron
[b]Obecne Ataki:[/b] Kamienny Grobowiec (Rock Tomb), Metalowy pazur (Metal Claw), Ochrona (Protect), Żelazna głowa (Iron Head)
[b]Reszta ataków:[/b] Utwardzenie (Harden), Pchnięcie (Tackle), Chluśnięcie błotem (Mud-Slap), Cios głową (Headbutt), Ryk (Roar), Kamienna lawina (Rock Slide)
[b]Charakter i historia:[/b] Spokojny stworek o melancholijnym charakterze. Łkamoczuch. Zawsze marzyła o byciu stworkiem Konkursowym.
[b]Zdolność:[/b] HeavyMetalowiec - Podwaja wagę Pokemona.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] Twardy Kamień (Hard Stone)
[b]Istotne lokacje[/b]: Metallium - miejsce złapania
[b]Ball:[/b] Pokeball

[b]Nazwa Pokemona:[/b] Chingling [color=red]M[/color]
[img]http://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/433.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 2
[b]Typ:[/b] [color=Pink][b]Psychiczny[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Chingling[/u]-(<3 w nocy)->Chimecho
[b]Obecne Ataki:[/b] Zawijanie (Wrap), Ukryta siła: Trawa (Hidden Power:Grass)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Noworodek. Zbyt poważny jak na swój wiek. Pięknie śpiewa, niestety bezgłośnie.
[b]Zdolność:[/b] Lewitacja (Levitate) - Chroni przed atakami typu Ziemia.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Metalium - miejsce złapania.
[b]Ball:[/b] PokeBall[/center]
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 17:42

Postanowiłem spędzić kilka dni na zacieśnianiu więzi z Charizardem i resztą swoich stworków. Zgodnie z moimi przewidywaniami mieliśmy dziesięć punktów przywiązania, a jeśli pierwszego dnia nakarmiłbym go czymś pysznym i zaprzyjaźniłbym z innymi stworkami zdobyłbym z dwa kolejne punkty. Dodatkowo dwa następnego dnia to już czternaście i trzy dni to już dwadzieścia! Wtedy mielibyśmy wolną drogę do znalezienia(kupienia za punkty) Kamienia Klucza, który umożliwiłby nam zwycięstwo w jakimś konkursie! Samo posiadanie kamienia wpłynęłoby na nasze konto w postaci kilku punktów, co odjęłoby przeciwnikowi z pięć.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 18:16

No tak...Piękny plan i w ogóle. Może kiedyś dojdzie do skutku...
Tymczasem dalej siedziałeś sobie na kamieniu nieopodal Centrum Pokemona, sam nie licząc Twoich stworków, które coś tam sobie robiły. Raczej osobno. Charizard spał na skale, Poliwrat trenował na skale, Aron jadła skały, pewnie zawierały dużo żelaza a Chinglinga nie interesowały skały. Raczej wolałby popijać herbatkę na fajf oklok czy coś w tym guście z monoklem an oku i muchą pod szyją której nie miał.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 18:44

- Okej, kochani! Czas zebrać się w sobie! Charizard, Aron, Poliwrath, Chingling! Do mnie! – wrzeszczałem wesoło do swoich stworków. Należała im się chwila sowitego odpoczynku, jedank to co właśnie robili przechodziło ludzkie pojęcie! – Idziemy na zakupy! Każdy z was otrzyma to, co tylko zechce! Chingling herbatkę Unovijską. Charizard… Charizard, tobie kupimy coś przydatnego! Poliwrath, tobie także! Tak samo i Aron! – po udanych zakupach powrócilibyśmy na to miejsce. Oczywiście, użylibyśmy Charizarda jako przejazdu. W ramach bezpieczeństwa schowałbym swoje stworki do balli, a wypuściłbym je dopiero w sklepach lub – po powrocie – na trawce. Potem spędzilibyśmy miło czas pijąc herbatkę i śpiąc.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 22:20

Tak więc zdobyłeś dla swojego Charizarda dwa punkty przywiązania. Dzień jednakowoż dobiegał końca i musiałeś się gdzieś zakwaterować. Najbliżej były "Przytulne pokoje" więc tam właśnie poszedłeś spać. Orange zapewne martwiła się gdzie jesteś ale Ty maiłeś na to wyjebane. Możliwym nawet było, ze umiera gdzieś gwałcona w krzakach, ale Ty dalej miałeś an to wywalone. Rano gdy wstałeś, umyłeś się i zjadłeś mogłeś dalej sobie potrenować czy coś. Wypadało też zapisać się do Konkursu, wszak miał się już odbyć za 5 dni.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptyWto 13 Gru 2016, 22:28

Cóż, jak Mistrz Gry polecił postanowiłem zapisać się do zbliżającego się konkursu. Jeśli miał odbyć się już za pięć dni to nie mieliśmy zbyt dużej ilości czasu na trening. Niemniej jednak uznałem za stosowne odnalezienie swojej towarzyszki. Nie chciałem, żeby stało się jej coś złego. Mógłbym odwołać moje ostatnie słowa… Chociaż to dalej była jej wina. Gdyby była mądrzejsza nie wypuściłaby moich NIELATAJĄCYCH pokemonów.
Aby ułatwić sobie poszukiwania użyłem Charizarda, z którym mogłem zacieśniać więzi.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptySro 14 Gru 2016, 17:48

Zapisanie się do Konkursu długo nie trwało. Okazało się, że będzie to Konkurs 2+2, czyli 2 stworki w rundzie pokazowej i 2 w walkach. Musiałeś znowu przygotować się na jakieś parowanie.
Następnie zacząłeś szukać Orange. Po godzinie szukania okazało się, że była po drugiej stronie miasta. Stała pod gymem, a raczej pod drzewem obok gymu, plecami do Ciebie gadając z jakimś platynowłosym chłopakiem obwieszonym złotymi łańcuchami. Śmieszkowali soby prowadzili jakieś flirtowanie!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 EmptySro 14 Gru 2016, 18:12

Orange była podła.
- Ja, Axel Blackwood, przysięgam uroczyście, że nie będę robił z siebie idioty – powiedziałem głośno i wyraźnie. Jeśli Orange zamierzała się puszczać, cóż, proszę bardzo! Najwidoczniej była najzwyklejszą w świecie dziwką. No cóż… Niektórych nie da się zmienić.
Wypuściłem swojego Charizarda, po czym odleciałem razem z nim w bezpieczne miejsce, gdzie mógłbym potrenować swoje stworki. Postanowiłem potrenować pierwszą parę: Chingling i Charizard. Jeśli z nimi by nie wyszło… poszedłbym w kierunku Poliwratha lub Arona. To jeszcze do ustalenia!
- Charziard, wyceluj w górę słaby Podmuch Ognia! Chingling, użyj Psychokinezy, by rozdrobnić to na swego rodzaju fontannę! W sam jej środek wrzuć drobinki Ukrytej Siły(Trawa), co nada jej błysku i stworzy coś pięknego! Fontanna powinna spływać w dół tworząc lawę! – warto wspomnieć, że wypuściłem Poliwratha, by niszczył jakikolwiek pożar. – Następnie Charizard użyj Pazura Cienia! Gdy Chingling użyje Ukrytej Mocy(Trawa) zbierz drobinki i uderz w ziemię. Wiem, że próbowaliśmy użyć tego w ostatnim pokazie, ale z drugim pokemonem na pewno ci się uda!
Następnie zwróciłem się do Arona i Poliwratha.
- Aron, użyj Żelaznej Głowy, a ty Poliwrath Lodowy Cios, by zamrozić głowę Arona! Kiedy ten zderzy się z ziemią, lód rozdrobni się i stworzy piękne kawałeczki! Następnie obaj Kamienny Grobowiec, który następnie rozbijacie Trującym Kłem i Metalowym Pazurem! Jeśli mowa o Metalowym Pazurze, Poliwrath, kiedy Aron użyje przed chwilą wspomnianego ataku, zabarw go na fioletowo(?) przy pomocy Trującego Kła. Następnie zaatakuj Arona za pomocą Łamacza Murów! Aron, wtedy szybko Ochrona, po czym Stalowa Głowa, by stworzyć piękny, oślepiający błysk
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 40 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 40 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: