PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 51  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:24

-Nie musisz się bać. Zawsze na noc zostaje tu Garchomp. Jeszcze nikt tutaj nic nie ukradł kiedy on jest.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:26

- W porządku - odpowiedziałem rozchylając kąciki swoich ust. Odebrałem od niego klucz powoli wchodząc do pomieszczenia. Zamknąłem drzwi uprzednio żegnając się z Sycamore. Kiedy tylko odszedł parsknąłem śmiechem. Garchomp był silnym pokemonem... Mógłby mnie obronić. A poza tym miałem czas na odnalezienie jakichś przydatnych informacji.
Natychmiast ruszyłem do biura profesora Sycamore'a. Jeśli tam dotarłem zacząłem przeszukiwać dokumenty.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:35

Głównie zapiski o mega ewolucjach, zdjęcia Pokemonów w trakcie mega ewoluowania, papiery o dotacjach od państwa, szkice...
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptyPią 04 Lis 2016, 20:46

- Boże, dlaczego on niczego ze sobą nie trzyma? - zacząłem przeglądać szafki w poszukiwaniu ciekawych przedmiotów, cukierków, zapisek, danych... Jeśli nic nei znalazłem ruszyłem do miejsca, w którym badaliśmy mega kamienie. Może tam coś było? Przy okazji wypuściłem Poliwaga. Wziąłem stworka na ręce. Musieliśmy pielęgnować swoją znajomość.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptySob 05 Lis 2016, 08:02

Pokój badań był zamknięty. Ale przez zamknięte drzwi coś zauważyłeś. Dwa kuliste kamienie. Jeden czerwony, drugi niebieski. Jeden ma znak Omega, drugi Alpha. Jest już godzina 24, albo jak wolą niektórzy 0. Nagle coś usłyszałeś. I to nie był Garchomp. Ktoś wchodził do środka przez okno w kuchni!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptySob 05 Lis 2016, 11:26

Natychmiast ruszyłem w kierunku kuchni. Przygotowałem także ball z Charmeleonem, który w tamtej chwili był moim najsilniejszym pokemonem. Ktoś chciał coś okraść! Albo to Profesor Sycamore, którego zaatakowała banda złodziejaszków! O matko!
Idąc do kuchni chwyciłem jakikolwiek ciężki przedmiot, by móc znokautować przeciwnika. Przełknąłem ślinę. Raz się żyje!
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptySob 05 Lis 2016, 11:29

Widzisz jak do środka weszły trzy osoby. Byli ubrani w czerwone stroje. Usłyszałeś pękające okno w suficie. Idą nie tylko od strony kuchni. Był to Team Magma z Hoenn! Tylko co grupa z Hoenn robi w Kalos?
-Szybko! Musimy znaleźć Red Orb! Uważać na Garchompa profesora!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptySob 05 Lis 2016, 11:38

- Cholera - nie mogłem wykrztusić niczego innego. Mój szept był ledwie słyszalny... Musiałem jak najszybciej odnaleźć Garchompa. Ale gdybym to zrobił oni zaatakowaliby mnie i ogłuszyli! Lub co gorsza... zabili. Masakroza.
Oddaliłem się na bezpieczną odległość wypuszczając swojego Charmeleona. Następnie zrobiłem coś czego nie powinienem się podejmować.
- Profesorze?! Siostro Joy?! Oficerki Jenny?! Przyjdźcie zobaczyć, co znalazłem!
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptySob 05 Lis 2016, 11:41

Słyszysz tylko szybkie kroki. W stronę gabinetu Profesora. To nic nie poskutkowało.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 EmptySob 05 Lis 2016, 11:44

Zacząłem biec w ich kierunku z ciężkim przedmiotem. Nakazałem Poliwagowi oślepić ich wodną bronią, a Charmeleonowi podpalić kilku idiotów! Dodałem, żeby uważali na cenne przedmioty znajdujące się w laboratorium!
Ale skoro zmierzali do gabinetu... tam nie znalazłem niczego cennego! No cóż! Czas atakować.
Sam rzuciłem się na przeciwnika. Zacząłem okladać go ciężkim przedmiotem po głowie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 16 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: